Ekmekler Pideler Mis gibi İçli Ramazan Pidesi (Resimli)

libyana kendi özgün blogunu açar yakında, bizde en yakın takipçisi oluruz

harika,nasi canim cekti anlatamam,komsularini kiskandim valla,,dokturmussun geneyerimseniben

Yapanın sen olduğunu görünce şaşırmadım..
Maşallah ne maharetlisin Libyana yaaa..Sofranında maşallahı var..Eeee..hamarat hanımlar böyle döktürür işte...
Benzer tarifi bende yapıyorum ama fırından hazır hamur alarak yapıyorum..valla çok da benziyor.
benimkisi biraz tembel işi,ama napiim,hiç yapmamaktan iyidir değil mi?

ellerine sağlık canım nefis görünüyor yaa ne marifetlisin sen maşallahh üşenmezsem bir gün denicem mutlakaopuyorumnanaktan
:kedi:
Çok sağol Makber;denemeni tavsiye ederim ..

mmmmmmmhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhcokacimcoook
iftar sofrasi dedigin bu olmali...benden tam puan....yemekteyize katilsan kesin kazanirsina.s.ellerine saglik
Çok teşekkür ediyorum..turkbayragi
libyana kendi özgün blogunu açar yakında, bizde en yakın takipçisi oluruz
Chess hayırlısı inşaAllah gamyoncuiremsukaydirigubbakcemile5
enfes görünüyor. daha iftara 9 saat var cokacimcoook
Az kaldı acemi peri..
Allah kabul etsinŞeniz

harika,nasi canim cekti anlatamam,komsularini kiskandim valla,,dokturmussun geneyerimseniben

offf çok güzel gözüküyo ya cokacimcoook

ellerine kollarına sağlık
Afiyet olsun Melek.:asigim:

Sağol 2006 model Şeniz
İltifat ediyorsun.. :kedi:
Senin de ellerine sağlık.
Eminim güzel oluyordur senin yaptıklarında..

Herkese hayırlı iftarlar şimdiden opuyorumnanaktan

masallah libyanam
ööfffffffffff döktürmüssün gene misler gibi mükemmel bir iftar sofrasicokacimcoook
ben bugün iftara sana geliyorum haberin olsun:jeyyar:
ayrica pideler nefissscokacimcoook mutlaka deniycemyerimseniben
bitek pideler deyil hepicigide nefisssscokacimcoook
ellerine emciklerine saglik canimopuyorumnanaktana.s.

libyana ne kadar becerikli hatunsun masallahh fkusniy..cokacimcoook
Spasiba bolshoe;pardushka maya..
kaydirigubbakcemile5

Çok teşekkür ederim gülüşüm..
Beklerim her zaman ..
Gelmezsen darılırım gelirsen sarılırım :1rolleyes:

Bunu yaptim yani buna benzerdi cok guzeldi tatlim, ama tarifini unuttum :kedi: ama bunu da insallah bu hafta icinde denemeyi dusunuyorum mucuks, ellerine kollarina saglik .

ellerine kollarına sağlık, nefis gözüküyolar..cokacimcoook

işte ben de yaptım.eline sağlık canım. tarif için teşekkür. senin sayende mutfağım çeşitlendi.

ellerine sağlık canım evde pişen hamur ister tatlı olsun ister tuzlu eve kattığı o mis gibi koku insanı doyuruyor zaten yine harika bir tarif yarın akşam soframda olmalı teşekkürler tekrar ellerine sağlıka.s.

işte ben de yaptım.eline sağlık canım. tarif için teşekkür. senin sayende mutfağım çeşitlendi.
alkisalkisalkis
Enfes olmuş pideleringülüm ellerine emeğine sağlık lonelinessŞeniz

ŞenizUmarım denemiş ve beğenmişsindir serpilcem.
libyosss yine dokturmussun anacim aksama sendeyim iftara....

:kedi: ay canımınçüü bugün mönüde pide yoktu ama sen iste..
geleceğin gün liste ver hepsini yaparız Allahın izni ile:teselli:

LıBYANAAAAA delikafadulden YETER BENI YOLDAN CIKARACAN BUNLAR NE YAAA SEN MUTFAKTAMI YASIYON SADECE HEPSINI YEMEK ISTIYORUMMMM

LİBYANAAAAA delikafadulden YETER BENI YOLDAN CIKARACAN BUNLAR NE YAAA SEN MUTFAKTAMI YASIYON SADECE HEPSINI YEMEK ISTIYORUMMMM

kaydirigubbakcemile3
Evet bütün evim sadece mutfak kaydirigubbakcemile3,
değil tabi ki..
Her gün birşeyler yapıyorum canımız çekiyor frenleyemiyorum kendimikaydirigubbakcemile3
yaptıklarımı da resimlemeye çalışıyorum - en azında bir kısmını- sizlerle paylaşmak ;beni mutlu ediyor..

Yani ben de normal bi insanım mutfak canavarı değilim sadece:roflol:

yok bacım ben kanaat getirdim sen normal değilsin olamazsın sen normalsen biz neyiz o zaman..delüsüün sen lezzet ve afiyet delisiiii.ellerine sağlık balım..harika görünüyor bunlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…