Ekmekler Pideler Mis gibi İçli Ramazan Pidesi (Resimli)

iskenceeeeeeee-bu-gercekten-iskenceeeee....
benim-gibi-bogazina-duskun-bir-insan-icin,hele-hele-hamur-islerinde-hic-tecrubesi-olmayan
ustune-ustluk-bunlarin-bulunmasi-imkansiz-bir-ulkede-yasamak-gercekten-iskence..
bu-resimleri-goruncede-en-katmerlisinden-iskence...
bir-yildir-biseyler-deniyorum-ama-sonuc-kotu-otesi-hep-cope-gidiyor:KK43:((
turkiyede-iyi-kotu-kek-yapiyodum-hazir-yufkadan-borek-yapiyodumda-burada-hicbirini-yapamaz-oldum..
hatta-yeni-yeni-gozleme-yapmayada-baslamistim.
ama-burada-ne-denediysem-ya-cok-sert-oldu-yada-acayip-bisi...
tarif-istedigim-herkez-goz-karari-yapiyor--yaaa-ben-ne-anlarim-gozden-karardan..bide-tr-unlariyle-buradaki-unlar-cok-farkliymis..siz-daha-iyi-bilirsiniz...
aciyin-su-mide-fesadi-geciren-garibede-tutun-elimden-banada-ogretin-lutfennnnnnn...
son-olarak-bu-tarifide-deneyecegim..olmazsa...ya-olmassaaaa...korkuyorum-artik..
en-uzuldugum-seyse-4-yasindki-oglusumda-benim-gibi-cok-sever-pasta-borek-benden-istiyo-yap-diyo-ama-ben-yapamiyorummmmmmmm...
itiraf-ediyorum-misafirlige-bile-oglum-pasta-borek-yesin-diye-gider-oldum:KK43:((
ne-ayip-yaaaa-:sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif:

iskenceeeeeeee-bu-gercekten-iskenceeeee....
benim-gibi-bogazina-duskun-bir-insan-icin,hele-hele-hamur-islerinde-hic-tecrubesi-olmayan
ustune-ustluk-bunlarin-bulunmasi-imkansiz-bir-ulkede-yasamak-gercekten-iskence..
bu-resimleri-goruncede-en-katmerlisinden-iskence...
bir-yildir-biseyler-deniyorum-ama-sonuc-kotu-otesi-hep-cope-gidiyor:KK43:((
turkiyede-iyi-kotu-kek-yapiyodum-hazir-yufkadan-borek-yapiyodumda-burada-hicbirini-yapamaz-oldum..
hatta-yeni-yeni-gozleme-yapmayada-baslamistim.
ama-burada-ne-denediysem-ya-cok-sert-oldu-yada-acayip-bisi...
tarif-istedigim-herkez-goz-karari-yapiyor--yaaa-ben-ne-anlarim-gozden-karardan..bide-tr-unlariyle-buradaki-unlar-cok-farkliymis..siz-daha-iyi-bilirsiniz...
aciyin-su-mide-fesadi-geciren-garibede-tutun-elimden-banada-ogretin-lutfennnnnnn...
son-olarak-bu-tarifide-deneyecegim..olmazsa...ya-olmassaaaa...korkuyorum-artik..
en-uzuldugum-seyse-4-yasindki-oglusumda-benim-gibi-cok-sever-pasta-borek-benden-istiyo-yap-diyo-ama-ben-yapamiyorummmmmmmm...
itiraf-ediyorum-misafirlige-bile-oglum-pasta-borek-yesin-diye-gider-oldum:KK43:((
ne-ayip-yaaaa-:sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif:

:1hug:
Es-Selam gülüm..Ya Hu ne kadar içten yazmıştım,ama bunun için kendini sakın üzme,gerek yok ki.Bizler de neticede sonradan öğrendik,yapılamayacak şeyler değil..
Minik oğlunu Allah bağışlasın,bu tarifle dene,konsantre ol,kendini strese sokma,mutlu olmak için yap,inşaAllah iyi bir netice alırsın..
Aklına takılanlar olursa biz her zaman buradayız,yakında Mutfak Sohbetleri içerikli topiğimizde,daha derin ve tatlı muhabbetlerle buluşmak dileği ile..

yogun-cabalarim-ve-inadim-sayesinde-ugrastim-ama-sonunda-basardimmmm:lepi:
cok-lezzetli-oldu-tarif-icin-cok-tesekkurler..a.s.
oglum-ne-yedi-ne-yediiiiii-ayranini-huplete-hupletee
minis-oglusumda-alti-disiyle-ceyrek-pide-yedi-tayzesiiiii...
o-marifetli-ellerinden-operler

Son düzenleme:
Ellerine sağlık canım nefissss görünyoo hmmmmm,valla bu güzelliğe yorum yapmadan geçemedim....:):)

:KK19: $e53ab36a2990c6f76ebced2a0c0775e2.jpg

X