Miras Meselesi

Ev evlenlendikten sonra alındıysa kanunen yarısı onun zaten diğer yarısından da pay alır kadın kanunlara göre bölüştürmüş işte hak yiyecek olsa tapu onun üstüne geçmişken hiç vermeyebilirdi

Kanunlara göre bolusturmus y da öyle bir amacı olsa "16sar bin lirayı kestim, onlar haketmiyor, vermiyorum" demezdi

İşte tapu alinirken direkt kendi üstüne geçirttigi için kendi mali gibi gözüküyor. O eskiden dedemin üstüne yapılan noter anlaşmasını bulun dedim, inşallah bulurlar...
Gözüksün. Çalışmayan bir kadın. Miras da kalmadığına göre nasıl aldı bu evi? Ayrıca dede yaşıyormuş anladığım kadarıyla. Yatalak olduğunu ispatlayın. Bence oluru var ama bir avukata danışmak lazım.

Gözüksün. Çalışmayan bir kadın. Miras da kalmadığına göre nasıl aldı bu evi? Ayrıca dede yaşıyormuş anladığım kadarıyla. Yatalak olduğunu ispatlayın. Bence oluru var ama bir avukata danışmak lazım.

Dedem vefat etti. Ama gerisini araştırmalarını soyluycem

Portakal oncelikle sakin ol.annen ve teyzelerin sakli pay hakkini arayabilir.ayrica yaptigi mal.kacirmaya girer.bunu ispatlayabilirsiniz.3 kardes tek dosyada hakkini arayabilir

Teşekkür ederim. Senelerce bu kadının eziyetlerinden annem de ben de o kadar çok çektik ki, elimde olmadan çok üzülüp ofkeleniyorum. Kesinlikle haklarını aramalarını soyluycem, umarım ararlar

Verdiğini alın kanunen zaten başka birsey yapamazsınız yapacak birşey yok 15 20 bin için o rezilliğe değmez iyi bari veriyor ya direk yeseydi haberiniz bile olmazdı

Anneanneniz 4/1 pay sahibi. Çocuklar kalanı bölüşür kişi sayısı kadar. Aslında size 75 düşmüş ama 50 alacaksınız. Hoş kadının kendi evi du edin dw vermiş. Hiç vermeme hakkı da vardı.

Kanunlara göre bolusturmus y da öyle bir amacı olsa "16sar bin lirayı kestim, onlar haketmiyor, vermiyorum" demezdi
4 çocuğa 150 bin düşüyor o parayı kızlara verecek kendine düşen 250 bini de dayıya verecek herhalde dayının payını annenlere bölüştürüyor ama sonuçta dayı çoğunu alıyor satılmayıp vefat durumu olsaydı hepsi eşit 100 er bin lira alacaklardı

X