Mideme bir şeyler oluyor

Endoskopi sonucu mu çıktı? Bende de sırt ağrısı var çok fena… ve gaz. Geçen sene muayene olmuştu bütün kontrolleri yapılmıştı sa
Geçen sene muayene olmuştu bütün kontrolleri yaptirdi endoskopi,kah vs gastrit çıktı kusma en son ki aşama sanırım birde hep gece yarısı olurdu su bile dokunuyordu.

Evet oluyordu ağrı vardi ve gegirme bir de bulantı bazen. Sıcak suyun altına girince rahatlama oluyor diyordu bir de
Peki nasıl iyileşti? Çok geçmiş olsun
3lü ilaç dediklerşnden kullandınız sanırım
Ay çok zor ya allah bir daha yaşatmasın

Gegirme sırasında ağzınıza midenizden pis bir koku yayılıyor mu ?

Peki nasıl iyileşti? Çok geçmiş olsun
3lü ilaç dediklerşnden kullandınız sanırım
Ay çok zor ya allah bir daha yaşatmasın
Mide için üç tane ilaç verdi. Biri parol ama ucu de şurup. Bir de yağ şeker un salça yok. Haşlama patates yağsız makarna yağsız tost. Kahve yok sadece bitki çayı. Beş gün böyle devam ettik duzeldi

Safra kesesi de olabilir. Onun ağrısı da mide ve sıraya vuruyor diye duymuştum. Bence endeskopiyi bekleyene kadar bir de dahiliye ye git. Film ile anlaşılır safra kesesi ise

Midenizde gaz mı birikti acaba? Benim asitli içeceklerden sonra midemde ağrıda değil bildiğin acı hissi oluşurdu şişerdi ve hareket ettirmezdi. Tabi sizin tam olarak sıkınıtınız ne ancak doktor bilir ama böyle durumlarda bana papatya çayı, kefir, yeşil çay içmek çok iyi geliyor. Onun dışında kahve bile içmiyordum. Geçmiş olsun.

Merhaba, teşhis kondu mu acaba rahatsızlığınıza? Tedavi oldunuz mu? Şimdi nasılsınız? Ben de benzer şeyler yaşıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…