Mfk yöntemi nedir

Kizlar Smdi benim bugun adetimin 6.gunu bitiyor bugün iliski 9.gun iliski 11 14 16 .gunler olacak
yada 8.gun kesin iliski istoyo rurm demisti 8 11 13 16 olursa benim adet takviminr goreyumurtlama oncesi ve sobrasina da guzel denk geliyor
9 aydir yumurtlama gunlerinde yaptigim iliski ise yaramiyor sizce nasil degerlendirmeliyimm

Bu yöntemin amacı zaten ovu yapmamak yapma kendini strese sokma canım zaten her şekilde yumurtlama gününü yakarsın böyle
Yok stres olmam da sadece ikisi arasındaki farka bakacam yumurtlama görsem değerlendiririm.zaten ama bu günler içinde ne zaman yumurtlama görürüm acaba

Yok stres olmam da sadece ikisi arasındaki farka bakacam yumurtlama görsem değerlendiririm.zaten ama bu günler içinde ne zaman yumurtlama görürüm acaba
Zaten bu günler içinde yumurtlama görürsün doktor bilimsel olarak en erken yumurtlama adetin 8. günü en geç 21. günü dedi

Zaten bu günler içinde yumurtlama görürsün doktor bilimsel olarak en erken yumurtlama adetin 8. günü en geç 21. günü dedi
Genelde vücudumu tanıyorum akıntı ağrı olunca yumurtlama görüyorum bunu daha önceki ovulasyon takibinde teyit ettim aslında düzenli ilişkim de vae mesele geçen ay iki günde 1 ilişki oldu hiç bırakmadım yine tutmadı normalde tutması gerekirdi

Benimde ağrım olur yumurtlama döneminde canım tutmayabilir çünkü her ay şansımız yüzde 25 kısmet yani bu işler

İnancınızı yüksek tutun evrene olumlu mesajlar gönderelim
Öyle de denedim bazen konuşuyorum kendi kendime adete yakın hamileymişim gibi davranıyorum garibim kocam değişik değişik bakıyor bana

Hahahah olsun gene de devam canım inşallah olacak
Bu işin sonu tımarhane de bitebilir asko eşim en sonunda kafayı yedi bu karı diyebilir

Yeni konu açarım selam arkadaşlar size bu konuyu tımarhaneden açıyorum vsvs

Yaa kizlar banada cvp yazinn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…