Mfk yöntemi nedir

melisaamelisaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2021
1.773
697
Gebelik tedavisi imiş ama açıklamasını bulamadım ben nedir bu Mfk yöntemi

Son günlerde karşıma çok sık çıkıyor. Bu konuda bilgisi olan var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam detayını bilmiyorum insta da gördüm mehmet fatih karslı diye bir doktor söylüyor bunu zaten mfk da isminin baş harflerinden

Ben sıkı takipçisiyim kendisinin mfk yöntemi adetin 8. Günü ilk ilişki 2 Gün ara 1 ilişki 3 Gün ara 1 ilişki 2 ara 1 ilişki şeklinde yani 2 3 2 3 veya 3 2 3 2 adetiniz düzenli ise bir de 4 3 4 3 şeklinde olanı var ve ayrıca polikistik overi olanlar mutlaka 21.günü değerlendirecek bunlara ek olarak önerdiği ve karışım tarifini kendisinin verdiği suat kayanın yaptığı arı sütü karışımını eşlerin tükenmesini tavsiye ediyo umarım yardımcı olabilmişimdir uzun oldu biraz ama kısası bu şekilde oldu anca

Anlattiklarinizda eksik var gibi. Sanki doktor 8. Gun demedi de adet bittikten sonraki gün iliski olursa xxxx aralıklarla, bittikten 2 gun sonra olursa xxxx araliklaela diye anlatti. Herkesin adet döngüsü farkli. Kimisi 4 gun oluyor. 8. Gun demek kafa karıştırabilir.

Canlı yayınlarını izlemeye gayret ediyorum 8. Gün ama 1 eksik 1 fazla farketmez diyor eksiklerim varsa düzeltebilirsin

8 ile 10.gun ilişki olabilir dedi en erken yumurtlama adetin 8.gunu dedi mesela adet bitip ertesi gün ilişki olursa sonra 3-2-3-2 ilişki olsun dedi 8.gun ilişkiyi olduysa 3-4-3 dedi galiba yanlış anlamadiysam

8 ile 10.gun ilişki olabilir dedi en erken yumurtlama adetin 8.gunu dedi mesela adet bitip ertesi gün ilişki olursa sonra 3-2-3-2 ilişki olsun dedi 8.gun ilişkiyi olduysa 3-4-3 dedi galiba yanlış anlamadiysam
Anam bu da kafa karıştırır en klasik gün aşırı olsun en temizi.

Ayrıca en erken yumurtlama 8. Gün dediğine eminim defalarca soruldu çünkü döngü farklı olabilir ama yumurtlama adetten 14 gün önce diye biliyorum

Sanırım herkes farklı anlamış en iyisi mektup yazıp sormak ayrıntılı bi şekilde 3 4 3 veya 4 3 4 olanı p.overli için diye biliyorum

Buyurun arkadaslar

Ben doğru anlamışım eğer adet bitiminden sonra gün ilişki olursa 3-2-3-2 ama adetin 8.gunu ilişki olduysa 3-4-3

Bi tedavi degil de yontem sanirim yumurtlama takibi olmadan regl sonrasi iliski gunune gore belli araliklarla iliski tavsiye ediyo stresten uzak olmak falan lazimmis ovulaayon testleei stres yaotigindan bu yontemi oneriyor
Ben iyice araştırdım. Stresten arınıp ilişki günlerini takip ettim okey diyelim. Ama propolis e arı sütü de yemek lazımmış. Yemesek olmaz mı acaba içime sinen temiz bir yer bulamadım gıda ürünlerini almak İçin markettekilerinde organik olduğumu düşünmüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…