Mfk yöntemi nedir

Kızlar merhaba bende mfk ya düşücem galiba bu ay ki adetimi bekliyorum eşimle birlikte ortak kararımız benden çok o bu yöntemi denememizi istedi deneyeceğiz sanırım şimdi şunu soracağım telegram sayfası varmış katılan var mı telegrama link falan bişey paylaşabilir mi bide d vitamini hangi marka aldınız ben doktorumdan tavsiye istedim Qfolat diye bı folik asit önerdi içinde d vitamini falan varmış siz hangisini aldınız

Telegram grubuna katılmadım ben d vitamini farmasiden aldım

Bence de şans vermede fayda var baksana ne kadar güzel haberler alıyoruz canım doktor bugün hikayesinde paylaşmıştı Telegram sayfasını Ben normal D vitamini kullanıyorum damla şeklinde Bir de omegalı Folik Asst kullanıyorum

Bende folik asit kullanıyorum folidoce diye dün doktorumun hemsiresiyle görüştüm d vitamini için QFOLAT diye bi folik asit önerdi içinde d vitamini varmış acaba onu mu kullansam yoksa direk d vitamini mi alsam eczaneden karar veremedim

Bence ayrı şekilde al canım etki etmesi açısından daha önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…