***MERYEM SURESİ İLE HAMİLE KALANLAR***

Baya olmus canm ins sennde olur bende hastaneye gidicem artk baktrcam kontrol icin birsey var mı diye ya da stresten mi olmuyor bilmiyorum
evet stres çok etkiliyo ama kafana takmadan nasıl durcaksın ki? Biz 1 yıl dolduktan sonra tedaviye başladık canım önce klomen kullandım sonra hsg çektirdim. ama git bence doktora da

Kızlar Allahın izniyle olacak inşallah mart ayı inşallah :) hep birlikte başaracağız Rabbim den isteyerek tabiki

evet stres çok etkiliyo ama kafana takmadan nasıl durcaksın ki? Biz 1 yıl dolduktan sonra tedaviye başladık canım önce klomen kullandım sonra hsg çektirdim. ama git bence doktora da
İns sende en kısa zamanda olursun cnm hamile inan cok istiyorum isteyen herkesin olmasını gidicem canm bakalm dr ne dicek ins kötu bisey ckmaz iyi haberler alrm vr olur

İns sende en kısa zamanda olursun cnm hamile inan cok istiyorum isteyen herkesin olmasını gidicem canm bakalm dr ne dicek ins kötu bisey ckmaz iyi haberler alrm vr olur
aminnn inşallah bende hep hepimiz için dua ediyorum canım. 6 ay normal bir süre diyecek muhtemelen ama için rahatlar en azından.

aminnn inşallah bende hep hepimiz için dua ediyorum canım. 6 ay normal bir süre diyecek muhtemelen ama için rahatlar en azından.
Aynen canm hayrlısı kız olursa oglum adını ümit koycam her ay ümitlendgm icin en dogru isim ümit bence

benim de şimdi kırmızılar geldi canım Ruling girl

:)) iyi adaçayı içine az karabiber ve limon sık iç.. İçin temizlensin canım sökülsün iltihapta varsa atar içinden sağlam ortam hazırlayalım bebeğimize inşallah :) bu arada meryem suresi 41 defa okunmalı ya bir ay 30-31 gün sürüyo bu yüzden okuduğumuz ay hamile kalmasak bile adetten sonra 41 e tamamlarsak o ay ümitler yani sadece 1 ay değil 2 ay a ümit bağlayalım ve inanalım kuzum inanırsak olur bence

aynen canım bende çok inanıyorum olacak:) o bebişler bu göbüşlere gelecek:))

Kesinlikle ben çok inanıyorum ve biz çok güçlü kadınlarız inançlı yiz ve en güzeli ne biliyonmu hamile olduktan sonra şu yazılarımızı okuyabilecegiz inşallah :) okuyup tebessüm edecegiz ve iyiki inanıp beklemişim dicez bebelerimizi beraber bekleyeceğiz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…