***MERYEM SURESİ İLE HAMİLE KALANLAR***

Merhabalar. 1 er kere okuyorsunuz dimi

Bende asilama ve tup bebek denemeden olsun istiyorum.

Bende istiyordum ama olmadı 2 yıldır evliyim tedavi gördüm kaç kez ama olmadı şimdi aşılama yaptı dr ama ilk aşılama da tutan kişi sayısı çok az o yüzden de dua ile destekleyecem inşallah bugün başladım okudum

Herkese merhaba benim 3 dusugum var 6.haftada kesede sorun cikiyor ve su an asilamaya basliycaz ben Meryem suresine cok inaniyorun ve her fun 1 kez okuyorum ardindan tilavet secdesi yapiyorum. Tilavet secdesi olmadan dua olmuyor. Buna dikkat etmenizi oneririm. Aralik ayinda tam umreye gidecekken hamile oldugumu ogrendim. Doktorlar umreye gitmeme izin vermedi. Dua ettim ben umreye gitmek istiyorum ama bebegimide istiyorum Allahim bana bi cikis kapisi goster dedim aglayarak dua ettim ama gonlum daha cok umredeydi ve o aksam hersey yolundayken ansizin bebek dustu. Kurtajdan tam 40 gun sonra umreye gittim. Mart ayinda umreden geldim ve orda kabede aglaya aglaya cok dua ettim insallah dualarim kabul olur. Demem o ki benim kurtajdan tam 40 gun sonra umreye gitmem tesaduf degildi Yuce rabbim herseyi kaderime yazmisti. Eger 40. Gun olmasaydi umreye gidemiycektim logusa oldugum icin. Allah bana bi sinav yasatti ben mi bebegin mi diye ben de rabbimi sectim ve omrum boyunca da bu secimimden asla pisman olmuycam hani diyoruz ya anam babam canim sana feda olsun ya Muhammed diye ben aglaya aglaya canimdan vazgectim ve inaniyorumki rabbim nasil bu umre sinavindan beni mutlu cikardiysa bu bebek sinavindan da yine ayni sekilde mutlu cikaricak sadece sabrimiz Allaha inancimiz deneniyor kizlar tevekkul edin Allah ol dedigi zaman olacak.

Çok etkilendim gerçekten Allah seni sınav etmiş ben mi bebek mi diye bence en doğru kararı vermişsin canım Allahım emin ol seni mükafatlandıracaktır inşallah Allah hepimize hayırlısını nasip etsin inşallah kimsenin kucağı boş kalmasın şu mübarek aylarda yüzümüze baksın rabbim

Amin canim insallah kimsenin kucagi bos kalmaz

Kizlar ne alemdesiniz? Ben meryem suresini okumaya devam ediyorum. Dun gece kadir gecesiydi sabah 5e kadar utumadna dua ve ibadet ettim ayrica 313 ayetel kursi okudum ve cocuk isteyen herkese dua ettim. Meryem suresi 10 temmuzda bitecek insallah temmuzun son haftasi da asilama olucam bi aksilik cikmazsa mutlu haber alirsam sizinle mutlaka paylasicam

Meryem suresi gunde 1 kere 41 gun okuyorsunuz deilmi. Bir de namazini hergun okuduktan sonrami kiliyorsunuzm yoksa 1 kezmi kiliniyor

Ya kizlar yaklasik 20 gundur meryem suresini her gece okudum ama gecen gece bayram yogunlugundan okumayi unutmuzuz hadi simdi sil bastan yapicam yaaa cok uzuldum ama bunda da bi hayir vardir insallah

Meryem suresi gunde 1 kere 41 gun okuyorsunuz deilmi. Bir de namazini hergun okuduktan sonrami kiliyorsunuzm yoksa 1 kezmi kiliniyor
Canim ben meryem suresini okuduktan sonra ardindan gunluk olarka tilavet secdesini yapiyorum ama burda 41 gun okuduktan sonra tilavet secdesini en son gun toplu yapani da gördüm

Canim ben meryem suresini okuduktan sonra ardindan gunluk olarka tilavet secdesini yapiyorum ama burda 41 gun okuduktan sonra tilavet secdesini en son gun toplu yapani da gördüm
peki birsey daha sorabilirmiyim. Kimi yerlerde 41 kisiye umreden yda hacidan gelmis 41 hurma okutulur bebek isteyen kisi ve esi onlari yer deniyor. Kimi sayfadada suya okunur yaziyor suyu esi ve kendi icer yaziyor. Bn hangisini uyulayacagima ve benmi oksa 41 kisimi okuyacagina karar veremedim. Acaba hangisi dogru olani?

Evet bu versiyonlari da var ama o 41 kisinin sureyi tam bir maneviyatla okuyu tilavet secdesini dogru yaptiklarindan ben emin olamam o yuzden ben gunluk okuyorum biriside bana peygamberimizin acve hurmasina 7 gun dua okuyup hergun o hurmayi ye 8. Gun yine hurmayi ye cigidini yut dedi ama bu da bana garip geldigi icin yapmadim ama bu hurmanin cigidinde gercekten arapca biseyler yazdigini gordum bu hurma diger hurmalardan cok farkli ve arapca olarak ALLAH yazdigini duydum cok imanli kisilerin yedikleri hurmanin cigidinde cikiyor ben pek inanmamistim ama gozlerimle gorunce sok oldum

evet cok tuafmis oda. Biz bildigimiz okuyalm o zaman rabbim her turlu kabul eder insallah

Merhaba arkadaşlar 28 yaşında 1,5 yıllık evliyim evlendikten 4 ay sonra iş nedeniyle eşimle ayrı şehirlerde çalıştık hala ayrıyız bu süreçte iki kez konizasyon ameliyatı oldum Bebek isteğim yüzünden psikolojim bitmiş durumda bi doktor stresten hormonların düşük dedi başka biri tüp bebek dedi artık düşünmekten bitmiş durumdayım bu ay istifa ediyorum artık gideceğim yer ığdır orada hastaneler doktorlar nasıl bilmiyorum bende adetim bitince başlayacam Meryem suresine ben bu süreyi ilk rüyamda duydum ve öyle araştırdım vardır bi hikmeti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…