***MERYEM SURESİ İLE HAMİLE KALANLAR***

Ruling girl

Kün Fe yeKün
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2016
613
689
30
Arkadaşlar meryem suresi ile hamile kalan kadınları çok duydum KK da olsun çevremde olsun ve bu ayda 1 gün gecikmeyle adetim gelmiş bulunmakta adetim bitince bende başlıyorum meryem süresine katılmak isteyenler gelin beraber başlayalım :)

Allah gönlünüzce versin kızlar .. Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin. İnancımızı asla kaybetmeyelim. Kün fe yekün.. Yeterki “ol ” desin
Amin canm ins isteyen herkesin olur bizimde olur cok iatiyorum herseyin hayrlıı bekliyoruz :)

Allah gönlünüzce versin kızlar .. Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin. İnancımızı asla kaybetmeyelim. Kün fe yekün.. Yeterki “ol ” desin

Amin canım doğru diyorsun kesinlikle Rabbim ol desin yeter tek yapmamız gerekn dua ve sabırr

2 yıl oldu canım benim bir kez aşılama yaptırdım oda tutmadı
Baya olmus canm ins sennde olur bende hastaneye gidicem artk baktrcam kontrol icin birsey var mı diye ya da stresten mi olmuyor bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…