***MERYEM SURESİ İLE HAMİLE KALANLAR***

Ben yeni gordum topigi baslamak istiyorum bende sizde guzel haberler var mi dedim bize de moral olsun diye

Ben 1.5 yillik evliyim ocak ayinda bi kürtaj yasadim bebegimin kalbi durdu 9+4 de korunuyordum bu ay birakicam korunmayi ins hemen olur

Rabbım ınsallah bızede nasıp eder bugun 21.gunumdeyım 5gun sonra regl olucam umarım guzel haberı verebılırım

Selamlar öncelikle otururken eski günlerim geldi aklıma çocuğumun olmadığı günler her gün internetten nasıl dualar var nasıl kürler var diye bakardım sizler aklıma geldiniz şimdi belki faydam olur diye yazmak istedim her şeyde hayır var 3 buçuk sene çocuğum olmadı meryem suresini 41 defa okudum okudum olmadı sonra aradan 5 ay falan geçti sonra tekrar okumak istedim ve okudum 41 defa meryem suresini 41 defa da yasini şerifi okudum yani hergün bir tane meryem bir tane yasini şerifi okudum ki bitmeden hamile olduğumu öğrendim içtenlikle okumanizi isterim rabbim kabul etti ve oldu şimdi 3 yaşında kızım var şükürler olsun rabbime Allah a samimi bir sekilde okursanız rabbim duyar sizi inşallah rabbim en kısa zamanda sizlere de nasip eder

X