Aile Planlaması Merhaba arkadaslar sizlere sorum olucaktı Cevap verirseniz çok sevinirim.

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

defne2845

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2011
11
0
Arkadaşlar size sorum olucaktı kafam karmakarışık oldu. Durumu anlatayım size 3 hafta falan önce nişanlımla ilişkiye girdik normalde korunurduk ogunde ilk korunmadan girdik ilişkiye herneyse normalde 20 sinde gelen adetim halen daha gelmedi nerdeyse 6-7 gün oldu birde bundan önce antibiyotik kullanmıştım ama antibiyotik etkilemez demişlerdi. Gebelik testi yaptım negatif cıktı. Sizce neyden kaynaklanıyordur arkadaslar cevap verirseniz çok mutlu edersiniz beni şimdiden teşekkür ederim hepinize..

Bence stresten olabılır
stresde gecıkme saglar
ama bır acıle gıdıp yarın kan testınde kesın sonucu ogrenebılırsın

bence hamile olabilirsin . gebelik testinde hemen çıkmaz. kan tahlili yaptır anında çıkar.

Bence stresten olabılır
stresde gecıkme saglar
ama bır acıle gıdıp yarın kan testınde kesın sonucu ogrenebılırsın

Cevap verdiğin için çok teşekkür ederim cnm. Kimseyede söyleyemedim soramadım umudum artık burası kalmıştı. Pzrtesi gelmezse tekrar düşünüyordum test yapmayı hastaneye gitmeyede açıkcası korkuyorum

bence hamile olabilirsin . gebelik testinde hemen çıkmaz. kan tahlili yaptır anında çıkar.

cevabın için sagol cnm kan testi yaptırıcam ama sizlerede bir danışayım dedim bu siteyide nette ararken buldum gerçekten güzelmiş böyle bayanlar arasnda sorular yanıtlar fln. acaba dedım antibiyotikmi yaptı bıde bu ara okul stresı cok vardı ondan mı oldu diye düşündüm yinede sizlere sorayım dedim.

gecıkmede komple bellı olur cnm
ayrıca hastanede bır korkun olmasın
evlı olup olmadıgını kımse sorgulamaz cekıncen buysa yanı
MErak etme ve bence hemen gerceklerı ogrenmelisinki psıkolojını bozma
bır an once ogrenmelısın bence

Psikolojim gerçekten cok bozuldu bu aralar stres sinir derken. Peki cnm doktoramı cıkıcam ilk test için ?

sağlık ocağına git ebeler/ hemşireler hemen yaparlar kan tahlili.

sağlık ocağı küçükse hastaneye git hiç utanmana gerek yok çok normal kimsede sorgulamaz

Psikolojim gerçekten cok bozuldu bu aralar stres sinir derken. Peki cnm doktoramı cıkıcam ilk test için ?

sağlık ocagına gıt
gebelık testı yaptırcakdım de
yada en basıtı bır ozel labaratuara gıt
30 tl cıvarında
kanda gebelık bakdırcakdım de
1 saate sonucuda verırler sana
olur bıter utanılcak bır durum yok
sonucta senın meselen

sağlık ocağına git ebeler/ hemşireler hemen yaparlar kan tahlili.

sağlık ocağı küçükse hastaneye git hiç utanmana gerek yok çok normal kimsede sorgulamaz

Dogru diyorsunuz işte utanmak bi yana bide bende öyle şans vardır kı mutlaka orda tanıdık biri vardır cekinmemin amacı bu kan tahlilini neden istiyorsunuz diye sorarlarmı pekala ?

Dogru diyorsunuz işte utanmak bi yana bide bende öyle şans vardır kı mutlaka orda tanıdık biri vardır cekinmemin amacı bu kan tahlilini neden istiyorsunuz diye sorarlarmı pekala ?

zaten gebelık ıcın ıstedıgınızı sız belırtıceksınız

Teşekkürler sedacım azda olsa sizlerle konustum içim rahatladı hepinize teşekkür ederim bi konu actım hepiniz sagolun ilgilendiniz.

en garantılısı kanda bhcg baktırmak canım ıdrar da cıkmayı kanda cıkan cok oldu kanda adet gununden önce bıle sonuc cıkıyo

Arkadaslar tekrardan merhaba ben 2 tane gebelik testi yaptım ıkısındede sonuc negatif cktı silik çizgi falanda cıkmadı 5 dk bekledım cıkar mıkar dıye cıkmadı. herhangi bir agrımda yok bulantım veyatta şişlik herhangi birşey ama adetim halen gelmedi 20 sinde gelirdi normalde aksarsada 1 gün aksardı ama baya geçti gelmedi sizce antibiyotik kullandım ondanmı oldu acaba ??

canım kan testi yaptır eğer utanıyorsan özel hastahaneye git orada güzel oluyor tanıdık var diyosan uzak bir özel hastaneye git 20 milyon zaten evli olup olmadıgını kimse soramaz sormuyorlar zaten sen direk gebelik testi yaptırcam de kanını alcaklar 1 saat sonrada sonucu alabilirsin inş sonuç beklediğin gibi olur sıkma canını

Gidicektim kan testine ayın 3 ünde geldi adetim herhalde rahatlamam lazım artık dimi arkadaslar. genede herşey için hepinize teşekkür ederim arkadaslar sagolun iyiki varsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…