Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

ben çok yeniyim ve bu yöntemler ilk defa duyuyorum... hangisi hangi durumlarda daha iyi yada en fazla hangi yöntem uygulanıyor memorialdeki genetik dr sadece problemli olan kromozomlara deil hepsini bakılıyor demişti acaba bunlardan birisimi oluyor...

Canım fish'te sorunlu kromozomlar dahil belli başlı 9 kromozoma bakılıyor. Diğerinde tümüne bakılıyor.

amin hepimizin için hayırlısı tamamen burda ki yazıları okudukça memorialle görüşmeye karar verdik...evet bende netten baktığım kadarıyla konaklama yerleri varmış senin nereler var aklında...
Canım benim ben Urfa da yaşıyom burda yapamam oyüzden Dİyarbakır yakın orda Alman hastanesi var bir Dr tanıyorum alanında başarılı Ankara olabilir.Yaza kısmetse İzmir de olursam Ege Tıp için iyi diyen var başka merkezleri de varmış başarılı olan ama ben nedense İstanbul taraftarıyım geçen hafta bizim akraba gitti buralarda adama tüp şansın yok demişler o da memoriale gitti orada şansının çok olduğunu söylemişler tedavileri yeni başlamışlar Allah hepimize yardım etsin inş.

arkadaşlar bu cuma komsunun torununu görmeye gidecez,2-3 aylık oldu daha yeni gidecez de ama işten güçten
kendisi ne demek istediyse özellikle beni de gelmemi istiyo aslında ablam gitse yeter ama işte benim olmam şartmışş
tamam gideyim de sonra bebek ertesi gün hasta olunca diyecek ki< bak nazar değdirdi bebeğe<diyecek eminim çünkü aynısını başkası için bana söylemişti
aman paylaşmak istedim sadece

Canım fish'te sorunlu kromozomlar dahil belli başlı 9 kromozoma bakılıyor. Diğerinde tümüne bakılıyor.

o zaman diğeri daha mantıklı fish yöntemindense sen hangi dr gidiyorsun ilaçlara rapor çıkartılabiliyormu...eşimin arkadaşı eczacı o ilaçları geliş fiyatına getirtirim diyor ama rapor çıkartılabiliniyormu merak ettim...çok soru sordum yine:))))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…