Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Çocuğa zarar verir fotoğraf makinaları diye düşünüyor :) Onların zamanında yokmuş tabi öyle şeyler. Biz giderken koca makinayı götüreceğiz :) Ya çocuk doğdu foto bekliyoruz yok, meğersem çektirmiyormuş :KK1: Kaynım zorla çekmiş artık abime göndereceğim diye :KK1:
Ne alakası var ya. Kabir ziyareti sevaptır aksine. Her şeye muhalefet olacaklar :KK19:

Yok canım değiliz. Eşim Egeli (şehir ismini bilahare veririm :)) Ben yarı Marmara yarı Üsküp :KK1:

tamam canımmm.
evde durunca insan takıyor bunlara çalışırkenn hiç duymuyor takmıyorsun:KK1::KK1:

herkese iyi akşamlar bir şey soracaktım haftaya salıya memorialle randevu aldık ama pgt ücteri ne kadar sormayı unutmuşum bu konuda bilgisi olan varmı birde ilaç fiyatları ne kadar tutuyor ki...

Canım şimdiden hayırlı olsun ben de yaza düşünüyom memorial ı seçmenin nedeni neydi şimdiden araştırmak istiyorum ondan sordum bi de konaklama yerleri varmış galiba nette baktım bilgin var mı?

herkese iyi akşamlar bir şey soracaktım haftaya salıya memorialle randevu aldık ama pgt ücteri ne kadar sormayı unutmuşum bu konuda bilgisi olan varmı birde ilaç fiyatları ne kadar tutuyor ki...

Pgt embriyo başına fish yöntemi 150 euro array yöntemi 350 dolar. 10 embriyon olduğunu düşün 1500 euro ya da 3500 dolar. İlaçlar kullandığın doza göre değişir, en fazla 2 bin civarı tutar.

eeeee biz ne yapalım deseydiya hayret bişe ya neden insanlar bukadar düşüncesiz:KK47::KK47:

:KK1: Bana yapsa dayanamam ben bilmiyorum belki çok aradığım hasretini çok çektiğim için.

arkadaşlar merhaba,bende memeorialde tüp bebek yaptıranlardanım,yalnız gecen yıl hamile kaldım ama maalesef bebeğimi kaybettim 9 haftalıkken:KK14:hatta burda da yazmıştım,
neyse şimdi yeniden düşünüyoruz memeorialle umut arasında kaldık,umut bize daha yakın,yeni işe başladım hergün sabah aç karnına kan vermem gerekiyo işten izin almam oldukça zor,ne yapıcam bilmiyorum,umuttan dün fiyat aldım 6100 tl dediler,memorialle görüşmedik daha 2.sinde indirim oluyo sanırım ama ne kadar bilmiyorum,siz biliyor musunuz?bi de izin konusunda ne öneririsiniz,ne yapıyım bi akıl verin nolur:KK5:

Pgt embriyo başına fish yöntemi 150 euro array yöntemi 350 dolar. 10 embriyon olduğunu düşün 1500 euro ya da 3500 dolar. İlaçlar kullandığın doza göre değişir, en fazla 2 bin civarı tutar.

:KK1: Bana yapsa dayanamam ben bilmiyorum belki çok aradığım hasretini çok çektiğim için.

az kaldıı kuzummmm sende kavuşacaksınnn allahın izniyleee sadece tedaviye kadar kendini çok yorma moralini bozma 4+4 lük başla tedavine bol bol dua et bizim dualrımızda seninlee artık üzülmekk yokkk

arkadaşlar merhaba,bende memeorialde tüp bebek yaptıranlardanım,yalnız gecen yıl hamile kaldım ama maalesef bebeğimi kaybettim 9 haftalıkken:KK14:hatta burda da yazmıştım,
neyse şimdi yeniden düşünüyoruz memeorialle umut arasında kaldık,umut bize daha yakın,yeni işe başladım hergün sabah aç karnına kan vermem gerekiyo işten izin almam oldukça zor,ne yapıcam bilmiyorum,umuttan dün fiyat aldım 6100 tl dediler,memorialle görüşmedik daha 2.sinde indirim oluyo sanırım ama ne kadar bilmiyorum,siz biliyor musunuz?bi de izin konusunda ne öneririsiniz,ne yapıyım bi akıl verin nolur:KK5:

Hatırlıyorum seni. Bayağıdır yoktun. Çok geçmiş olsun. Memorial'da zam geldi. Şu an tedavi 2100 euro, ikincisi 1800 euro. İş yerin ne tarafta? İznini transfer sonrasına sakla bence.

KIZLAR İYİ AKŞAMLAR HERKESE MUHABBETİMİZ BOL OLSUN..geçmişi çok okuyamadım ama şöyyylee bi baktım daa:
HAPYYY YE ÇOK AMA ÇOK SEVİNDİM YAAAA...BANA SÜPER GÜÇ VE MORAL OLUYOR,ACAİP GAZ GELİYORUM BEE
inşallah hayırlısı ile kucağına alsın yani tüm hamilelerimiz alsın inşallah VALLA HEP AKLIMDASINIZ VE HEP DUA EDİYORUM
inci kaşırdığım bişey varsa özet geçermisin?

Sorma mikrom ya. Sürekli meşgul etmek lazım kafayı.

aynennn canımm .konuyla alakası yok ama sana bişey diyim mi, biraz tuhaf ama eşim eve geliyo başımın ağrısı falan geçiyo dinç oluyorum o evden çıknca yine başağrısı geldi :KK43:( onun yokluğuna dayanamıyoruz heralde :))))

KIZLAR İYİ AKŞAMLAR HERKESE MUHABBETİMİZ BOL OLSUN..geçmişi çok okuyamadım ama şöyyylee bi baktım daa:
HAPYYY YE ÇOK AMA ÇOK SEVİNDİM YAAAA...BANA SÜPER GÜÇ VE MORAL OLUYOR,ACAİP GAZ GELİYORUM BEE
inşallah hayırlısı ile kucağına alsın yani tüm hamilelerimiz alsın inşallah VALLA HEP AKLIMDASINIZ VE HEP DUA EDİYORUM
inci kaşırdığım bişey varsa özet geçermisin?

Canım bugünki tek konumuz happy ve bebekleri :)

Canım şimdiden hayırlı olsun ben de yaza düşünüyom memorial ı seçmenin nedeni neydi şimdiden araştırmak istiyorum ondan sordum bi de konaklama yerleri varmış galiba nette baktım bilgin var mı?

amin hepimizin için hayırlısı tamamen burda ki yazıları okudukça memorialle görüşmeye karar verdik...evet bende netten baktığım kadarıyla konaklama yerleri varmış senin nereler var aklında...

aynennn canımm .konuyla alakası yok ama sana bişey diyim mi, biraz tuhaf ama eşim eve geliyo başımın ağrısı falan geçiyo dinç oluyorum o evden çıknca yine başağrısı geldi :KK43:( onun yokluğuna dayanamıyoruz heralde :))))

Bence de :KK1:

Sen cepte misin yine? Bakılmadı mı nete?

Ay hamile olan kimdi neyse Allah söyletti inş.

teşekkür ederim,anadolu yalasında çalışıyorum,nasıl olacak bilmiyorum,başka yerde kan versem olmaz,ne yapacağım?

Başka şehirde olsan takiplerini kendi şehrinde yaptırabiliyorsun ama İstanbul'da oldun mu hastaneye çağırıyorlar. Muayene kısmı da var biliyorsun. İş yeri sorun çıkarır mı sabah 2 saat kadar izne?

X