Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Yazdılarsa da ben görmedim canım ya

bende farkında değilim canım yaa(

amaaaaaa kızlaaaaaaaaar perşembe cuma nur hanım yok muuuu??????
ya benim kırmızılar o zamana denk gelirse nolucaaakkk:18::18::18::18::44::44:

niye çektirmiyoki nolcakmış 1 hafta oldu nerdeyse ki biz ilk günden çekiyoruz bebişlerii

sen gardını al o zamana
bende diyorumki dedem çok isterdi bebeğim olsun bende bir sorun olmazsa 1 ay sonra falan dedemin mezarını ziyarete giderim dedim kayınvalidem hemen atladı olmaz bizde mezara gitmezlerr falan dedim bizde yok öyle bişey

siz eşinle aynı memleketlimiydinizz

amaaaaaa kızlaaaaaaaaar perşembe cuma nur hanım yok muuuu??????
ya benim kırmızılar o zamana denk gelirse nolucaaakkk:18::18::18::18::44::44:

olsun canım benim doktorum nur hanımdı iki kere ona muayne olamadım sonrasında hep o kontrol etti transferimi o yaptı çok ilgilendi.onlarda izin kullanıyorlar sürekli ona muayne olamazsınız mutlaka 1 -2 gün başkası bakacak rahat olunn

Çocuğa zarar verir fotoğraf makinaları diye düşünüyor :) Onların zamanında yokmuş tabi öyle şeyler. Biz giderken koca makinayı götüreceğiz :) Ya çocuk doğdu foto bekliyoruz yok, meğersem çektirmiyormuş Kaynım zorla çekmiş artık abime göndereceğim diye
Ne alakası var ya. Kabir ziyareti sevaptır aksine. Her şeye muhalefet olacaklar

Yok canım değiliz. Eşim Egeli (şehir ismini bilahare veririm :)) Ben yarı Marmara yarı Üsküp

herkese iyi akşamlar bir şey soracaktım haftaya salıya memorialle randevu aldık ama pgt ücteri ne kadar sormayı unutmuşum bu konuda bilgisi olan varmı birde ilaç fiyatları ne kadar tutuyor ki...

happy cnm bnm nasıl mutlu oldummmm

hayırlısı olsun..Allahın izniyle sağlıkla kucagına al inşallahhhhh

darısı başımızaaaa

Hayırlı olsun canım benim kaçıncı günün gebeliğin nasıl oldu doğal mı?Allah tamamına erdirsin.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…