Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

bencede kıyamaz iki söylenir okur ve devam eder :KK1::KK1:

:KK1::KK1:
Denturum denturum denturum :KK16::KK1:

arkadaşlar bu cuma komsunun torununu görmeye gidecez,2-3 aylık oldu daha yeni gidecez de ama işten güçten
kendisi ne demek istediyse özellikle beni de gelmemi istiyo aslında ablam gitse yeter ama işte benim olmam şartmışş
tamam gideyim de sonra bebek ertesi gün hasta olunca diyecek ki< bak nazar değdirdi bebeğe<diyecek eminim çünkü aynısını başkası için bana söylemişti
aman paylaşmak istedim sadece

Ay ne alaka ya neden senin olman şartmış. Bu millet gerçekten bir tuhaf. Gittiğinde gül, konuş bebeği sev hiç oralı olma.

o zaman diğeri daha mantıklı fish yöntemindense sen hangi dr gidiyorsun ilaçlara rapor çıkartılabiliyormu...eşimin arkadaşı eczacı o ilaçları geliş fiyatına getirtirim diyor ama rapor çıkartılabiliniyormu merak ettim...çok soru sordum yine:))))))))))))

Benim doktorum Nur Hanım. Genetiğimize Cumhur Bey bakıyor.
Rapor hakkında pek bilgim yok maalesef. Evet çıkartıldığını biliyorum ama uygulayan arkadaşlar daha doğru bilgi verir. Hastaneye gittiğinde de sorabilirsin nasıl çıkartıldığını. Gerçi bayağı uzun sürüyor çıkması ve çok uğraştırıyorlar.

arkadaşlar bu cuma komsunun torununu görmeye gidecez,2-3 aylık oldu daha yeni gidecez de ama işten güçten
kendisi ne demek istediyse özellikle beni de gelmemi istiyo aslında ablam gitse yeter ama işte benim olmam şartmışş
tamam gideyim de sonra bebek ertesi gün hasta olunca diyecek ki< bak nazar değdirdi bebeğe<diyecek eminim çünkü aynısını başkası için bana söylemişti
aman paylaşmak istedim sadece

sen içinden gitmek geliyosa git canım başkası istediği için değil.eğer gidersende al bebeği kucağına duanı oku sev ve kendin için bebeği olmayanlar için o anda dua et.annenin babanın bile nazarı değebilir.onlar arkandan ne düşünürse düşünsün boşver..

Mikro ne gülüyorsun :KK1::KK1::KK1::KK1:

Belki geçmişe daldı sanırım :KK1:

sezyal yazmış ya sen eşine moral ol diye anlarsın ya ona güldüm türkçe bu ne yöne çeksen gelirrr :KK1::KK1:

kızlarrr şimdi internetten baktımm 409.7 şoktayım hala...

heyyyyt beeee helel olsun happy tebrik ederim allahım sağlık versin inşallah.tabi darısıda bize olsun inşallahhh:KK3:
valla sabah bekledim bekledim gelmedin ben çıkmışım gelmiş güzel haber tebik ederim tekrardan hadı hayırlısıııı :KK76::KK76::KK76::118::KK9::KK9::KK9::KK9::KK49::nazar::nazar::emir_bebek:

sen içinden gitmek geliyosa git canım başkası istediği için değil.eğer gidersende al bebeği kucağına duanı oku sev ve kendin için bebeği olmayanlar için o anda dua et.annenin babanın bile nazarı değebilir.onlar arkandan ne düşünürse düşünsün boşver..

sezyal yazmış ya sen eşine moral ol diye anlarsın ya ona güldüm türkçe bu ne yöne çeksen gelirrr :KK1::KK1:

Anladım zaten onun için soruyorum ne gülüyorsun diye :KK1:

Canım benim ben Urfa da yaşıyom burda yapamam oyüzden Dİyarbakır yakın orda Alman hastanesi var bir Dr tanıyorum alanında başarılı Ankara olabilir.Yaza kısmetse İzmir de olursam Ege Tıp için iyi diyen var başka merkezleri de varmış başarılı olan ama ben nedense İstanbul taraftarıyım geçen hafta bizim akraba gitti buralarda adama tüp şansın yok demişler o da memoriale gitti orada şansının çok olduğunu söylemişler tedavileri yeni başlamışlar Allah hepimize yardım etsin inş.

bizede ankarayı önerdiler ama bize istanbul daha yakın diye ilk istanbulu düşünüyoruz...memorial herkes iyi şeyler sölüyor... sen bence iyi ce araştır dedim ya ben burdaki yazılardan memorial karar verdim hakkında hayırlısı

:KK1::KK1:
Denturum denturum denturum :KK16::KK1:

Ay ne alaka ya neden senin olman şartmış. Bu millet gerçekten bir tuhaf. Gittiğinde gül, konuş bebeği sev hiç oralı olma.
zaten orda süper ilgi alaka olacak bana karşı da kızın işe soktum kadının kızını bide
ama yarın ve diğer gün arkamdan başkalarına ALLAH bebek hasta olursa hepten yandım..ben nazar değdirmiş olacam

zaten orda süper ilgi alaka olacak bana karşı da kızın işe soktum kadının kızını bide
ama yarın ve diğer gün arkamdan başkalarına ALLAH bebek hasta olursa hepten yandım..ben nazar değdirmiş olacam

Bırak ne konuşursa konuşsun. Bebeklere çok kişinin nazarı değer, sen duanı oku maşallahını eksik etme gerisini salla.

Benim doktorum Nur Hanım. Genetiğimize Cumhur Bey bakıyor.
Rapor hakkında pek bilgim yok maalesef. Evet çıkartıldığını biliyorum ama uygulayan arkadaşlar daha doğru bilgi verir. Hastaneye gittiğinde de sorabilirsin nasıl çıkartıldığını. Gerçi bayağı uzun sürüyor çıkması ve çok uğraştırıyorlar.

anladım evet bende nur hanımı seçtim...uzun sürüyorsa hiç mantıklı değil o zaman...:KK43:

canım eşimle ben aynur hanımdan elektrk alamadık bazı tatsız seylerde oldu belki baska doktorda olsa gene aynı seyler olabilirdi neyse oyuzden ben memnun kalmadım ama kadının hakkını yemeyeyim sen baskalarınada sor memnun olanlar olabilir hatta eşimle bazen bu topikten konusuyoruz eşim nasıl yani diyor ben memorialden memnun kalmadım diyor :KK43: ama hastane iyi

teşekkür ederim cevap için canım benimde ilk tedavim aynur hn.da olmuştu nalesef (-) bende pek elektrik alamamıştım da ondan sordum senin izlenimin nasıldı diye.

mikro bu fikri sevdim kucağıma alıp dua okuyayım da yarın bebek hasta olursa benden bilmesin..hem bizlere dua da ederim....

X