Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

müstecep beyle canım sen

Canancığım Müstecep bey benim yumurta toplamamı yapmıştı. Kendisinden çok pozitif elektrik almıştım. Benim tedavimde Nur Hanım izinli olacak. Eğer Semra Hanım ile başlayamazsam Müstecep Beyi düşünüyorum. Sen memnun musun ? Nasıl bir doktor :26:

Aynen. Sürekli gülümsüyor. Hatır soruyor. Nur Hanımdan sonra kanımın kaynadığı ikinci doktor kendileri

KIZLAR BEN ÇIKIYORUM EVE GİDİŞ VAKTİ GELDİ HEPİNİZE İYİ AKŞAMLAR ÇOK ÖPÜYORUMMM

HAPPYYY CANIM TEKRAR TEKRAR TEBRİK EDERİM CANIM

geldim hastaneden kızlar...durumda bi değişiklik yok aynen beklemedeyiz....

happy tebrik ederim canım çok sevindim....

biraz uyuycam hala ağrım var ayakta kalınca...dilenmeden geçmiyor...

Happy cok sevindim gözün Aydın canım İnan sende umut oldun bizlere hamiş kızlar dua edin ne olur Mart ayı ve sonrakilere

kızlar maaşallahh bu ne bereket yaaahepinize sorunsuz rahat hamilelikler diliyorum

valla ben de mi şubatı bekleseydim erken mi davrandım diye düşünmüyor değilim:26:

ilk şoku atlattık çok şükür... şimdi cumayı bekliyoruz yarın işe başlıyorum Allahıma emanet inş.İyi dilekleriniz için çok teşekkürler.

nur hanımda aradı sağolsun tbrik etti.inş topiğimize nazar değmez

Bebekdls sende durumlar nasil canım tedavi ne zaman dusunuyosunnn

iyiyim canım çok sağol ben valla ne yapacağımı bilmiyorum 3 tane dondurulmuşumuz var 2 si 2. kalite 1 tane iyi değil dr um bu ay gel demişti ama ben gitmedim biraz dinlenmeyi düşünüyorum zaten içimden de hiç gelmiyor bu 6.denemem olcak çünkü

Aslında belkide pozitif sonuc biraz buna bagli yani icinden gelmesi insanın..en dogru zaman da gidersin umarım

Millet hapinin haberini alinca kaybolmuş sıra bende yemek hazırlıyorum byeeee happy ne mutlu sana hamişlerin yerinde olmak isterdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…