Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Allah'a şükürler olsun...
Maşallah Rabbim daim etsin inş.
Hiç fire vermedik kızlar
Topiğimize nazar değmesin tütütütü :)

Allah'a şükürler olsun...
Maşallah Rabbim daim etsin inş.
Hiç fire vermedik kızlar
Topiğimize nazar değmesin tütütütü :)
ınsallah yaza bızde hamıle kalırızda fıre vermeden devam ederızz
yerim ben onun poposunu...telimi evde unutmuştum canlarım...

ye teyzesı ye..valla sana ne kadar dua ettım bılemezsın.ben sana ve mıkroya demıstım ama hamılesınız dıye unutmadın demıı:118::118::119::119:

canlarım benim çok saolun Allah razı olsun hepinizden bakalım devamı nasıl olucak, hepinizde pozitifi görene kadar ben sevinmiycem hakkım yok öyle sevinmelere sizi çok seviyorum...

kızlarrr şimdi internetten baktımm 409.7 şoktayım hala...

canımm tebrik ederim..Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah..Bu değer kaçıncı gün değerin çok merak ettim..
bide çift embriyo mu konmuştu..
bende çift isteyecem nur hanımdan bakalım inşallah..

canlarım benim çok saolun Allah razı olsun hepinizden bakalım devamı nasıl olucak, hepinizde pozitifi görene kadar ben sevinmiycem hakkım yok öyle sevinmelere sizi çok seviyorum...

İns.devamida guzel olucak canimm hakkin olmaz olurmu sevin tatlim zamani geldiginde hrrkes icin halay cekicez burda

Ayy bu büyü bozulmaz inşallah rabbim doktorlarımıza can sağlığı versin onların vesilesiyle teker teker kavuşuyoruz kuzulara sıra mart grubu kızlar hazırlanın :)))

saol canım bugün test günümdü ayın 9'da tapıldı transferim çift embriyo .Allahım sizede nasip eder yazmayı inş.

başarılar cnm
tabiki o akıntılar çok çok normal yumurtaların büyüdüğüne iyiye işaret
bende klomen tedavisindeyim dra yumrutayı her kontrole gidişimde diyo
bu dönem akıntın olabilir korkma hatta iyi bişey büyüdüklerini gösteriyo diyo
birsürü yumoşların toplancak bebek olcak inş. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…