Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

senin adına sevindim tuğçem hadi azcık daha sabret bişi kalmadı nisana oyunlar oynuyor senle annesi ne güzelll
gülüşüne kurban çok tatlı gerçekten rabbim nazarlardan saklasın canım

tamam canım görüşürüz sorma çatlattı bizi happy

:KK1: canım sende kendince haklısın inşallah kendi evine geçince hepsi düzelicek sıkma canını :KK54:

ınsallah canım,evet o olmasa zaten buaralar hayatın bır anlamı yokk..ınsallah duzelıcek ev daha huzurlu olacak...aslında kaynanam da pek kotu bırı degıldır ama arada tutuyor ıste kaynanalıgı ne yapıcan...11 yıl olmus artık alıstım.aslında anne kız gıbıyızde bazende tamm gelın kaynana gıbıyız...gecıyor gıdıyor ıste....cocuguma sarılıyorum

zambak canım gozunuy aydın ... Duymusunuz bebısın pıt pıt kalp atıslarını...
duyduk canım allaha şükür sağol darısı başınıza meryemcim
ınsallah canım,evet o olmasa zaten buaralar hayatın bır anlamı yokk..ınsallah duzelıcek ev daha huzurlu olacak...aslında kaynanam da pek kotu bırı degıldır ama arada tutuyor ıste kaynanalıgı ne yapıcan...11 yıl olmus artık alıstım.aslında anne kız gıbıyızde bazende tamm gelın kaynana gıbıyız...gecıyor gıdıyor ıste....cocuguma sarılıyorum
canım zaten hergün güllük gülistanlık olamazsın zaten önemli olan devam etmemesi sen hiç üzme kendini
yaşına başına ver çok canın sıkılırsa al meleğini bir turla dışarıda
ben topıkten cıkıyorum kızlar
artık ancak yarın bakabılırım

işlerı toparlayıp cıkacam
ıyı aksamlar

iyi akşamlar canım bol bol dinlen ilerlemesin hastalığın uyumaya çalış erkenden :KK1:

duyduk canım allaha şükür sağol darısı başınıza meryemcim

canım zaten hergün güllük gülistanlık olamazsın zaten önemli olan devam etmemesi sen hiç üzme kendini
yaşına başına ver çok canın sıkılırsa al meleğini bir turla dışarıda

iyi akşamlar canım bol bol dinlen ilerlemesin hastalığın uyumaya çalış erkenden :KK1:

oyle yapıyorum zaten kendı annelerımızle bıle zaman zaman tartısıyoruzz demek kı normal bısey bu..

şükürler olsun canım ya beklediğimize deydi valla çok tebrik ederim başlasın halaylar nurmecim sen alalım canım :)))

kızlarrr şimdi internetten baktımm 409.7 şoktayım hala...

canım tebrik ederim rabbim sağlıkla kucaklamayı nasip etsin inşallahhhh
kız sen bizi bugün öldürüp tekrar diriltin ya neyse affettim bebişlerinin hatırına
allahım sana çok şükür mart grubu hadi bakalım darısı başınıza

X