Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

maşallahhhhhhhhh subhanallahhhhhh çok şeker bunlar ya hilbur çok şükür bebişler iyileştiler onlarda biran önce evlerine gitmeyi istiyolar anne ve babayla kız derin daha toplu gibi duruyo deniz daha zayıf derine göre resimde öyle görünüyo rabbim bizede bu mutlulukları yaşamayı nasip eder inşşş:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kızlar güzel düşünmüşsünüz çok iyi olur inş bi sorun çıkmazda bende martta başlarım bakalım ön görüşme yapacam bi kaç gün sonra eşim işini ayarlarsa hemen randevu alacam

evet semra teyzesi derinim 2180gr şuan denizim 1940 gr ama deniz cevval işte..erkek adam güçlü :)

ay incim neydi o hallerim ya ben isyan ettim allahım affetsin çok bunalmıştım birde 2 senenin çok büyük umudu vardı hiçbirşey yok stresten çocuk olmuyor diye 2 senemi oyaladılar bir öğrendik ki eşimde durumlar vahim sonu kötüde bitti kürtajdan sonra benim devreler yanmıştı ama sonsuz şükürler olsun ailemden önce sizlerin desteğiyle toparladım kendimi alalhım tekrarlarını yaşatmasın yine negatif alsamda yılmak yol yola devam :))

Canım benim bunları yaşamak çok zor biliyorum.Ama geçmiş geçmişte kaldı.Geleceğe daha bir umutla bakalım.Allah'ın izniyle sende yavruna kavuşacaksın.

Canım senin gönderdiğin listede 340 adet okunması gerekiyor ama bugün okuyacağını yazan arkadaşların adetini toplaayınca 540 yapıyo

Happy'nin ismi listede var canım, okudu olarak yazacağız. Senin 100 tane okumana gerek kalmıyor bu durumda şu an için.

derya-100
eda-100
meryem-140

Canım senin gönderdiğin listede 340 adet okunması gerekiyor ama bugün okuyacağını yazan arkadaşların adetini toplaayınca 540 yapıyo

hay Allah senden razı olsun..
işte bende dün a kaşm okuycaktım ama bakındım bi... kimisi demiş ben şu kadar okudum bu kadar okudum..
net bi sayı bileyimde ona göre okuyum die bugüne bıraktım..
Benim sölemek istediğimi söylemişsin..

Arkadaşlar listeye bakarsanız happy'nin ismini listede görürsünüz, yanına sadece okudu yazılacak.
Cemilecim senin şu an okumana gerek yok.

derya-100
eda-100
meryem-140 aldı

böylece 340 tamamlandı

aslında en ıyısı bır kadın nereye kadar calısır kı.. mutluluk ve huzur eksık olduktan sonra parayı neyapıcan ki !!!
insan iş stresını ıster ıstemez eve yansıtıyor

canım benım gorumcem de memorıalde tup bebek sahıbı oldu ılk uc ay takıbı memorıal kendısı yapıyo dedı bana.... ılkıne gıttıgımde konusacagım doktorla gücümüz sınırlı sonucta ımkanım olsa orda devam etmek ısterım tabıkı ama tamamen duygusal ...
yoo oyle bır zorunlulugun yok ben doguma kadar takıplerımı nur hnm a yaptırdım..dogumuda orda yapıcaktım ama baska bır hasaneye daha gıdıyordum her ıhtımale karsı kontrole gıttıgım gun dogum yaptım dogumdan once nur hnm aradım 4 cm acıklıgım var gelıyım mı dıye sakııınnn gelme arabada dogurursun dedıı...sunuda soylıyım butun testler muayeneler gebelıgım boyunca memorıalde 2500 tl tuttu canım
saol canım allah razı olsun tavsiyelerini yazdım aklımın bir köşesine....

canımmm çokk geçmişş olsunn bebişlere dikkat ettt

saol kuzum allah razı olsunn senden de güzel haberler bekliyoruz bugünnn

dualrımız seninle tatlımmm:KK16::KK16:

edresiniz diye soruyomusun bide :KK47::KK47:

inş..iyileşmişsindir tatlımmm ve tedaviye başlarsınn rabbim yardımcın olsun inş...

saol kuzum bıraktımm işleri bugün itibariyle çıktım ama içim bi tuhaf oldu :KK43:((

katlamışşşş:KK16::KK16:

allah sizden razı olsunnn

maşallah çok güzel katlamış dedi iğneyi bıraktık jele geçtik3 hafta sonrasına randevu alıcaz ama ben önce buraya yazayım dedim daha randevu almadım:KK1::KK1:

allah razı olsun canım kıymetli olmazmı candan öteeee

bitti nihayett bu ne yaa bitire3medim oku oku
haberım var kız buradan haber alamadım mı mesaj cekıyorum hemencıkk
sonucu bildirdiysen dönerler sana jel pahalı ama ben yazdırdım ayle dr uygun öyle sende yazdır
jel pahalı derken gecen sene ben 60 tl ye alıyordum canım 4 oaket felan kullandım sanırım
Maşşallah:nazar::nazar::nazar::nazar: canım bu ne güzellik. Kızını allah bağışlasın.Prensesin adı neydi?
ece canım kızımın adı...
ben yerim onu ya maşallah tuğçem hergeçen gün dahada tatlı oluyor kuzun allah nazarlardan saklasın:nazar::nazar:

bizde seni çok seviyoruz meleğimmmm:KK16:

:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:
:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
rabbim sağlıkla tamanıma erdirsin mikrommmmmmmm:nazar::nazar::nazar:

sağol canım inşallah güzel haberlerle dönücem
yarında senin halayını çekicez allahın izniyle happycimm:KK16:

beni merkezden aramışlardı sonucu bildirince mikrocum

bizim aile doktoru yazmadı jeli kızlar k.doğum doktorunun yazması lazım dedi:KK47::KK47:

hıc sorma hergun yenı bısey ogrenıyor bende onun taklıtını yapınca kafasını saklıycak yer arıyor utnıyor sıppppaaamm

Bahar'dan alıntı:

Listeye göre, bahar 344, flzask 300, inci 200, semra 200, ruveyda 200, julietta 100, sevda 100 henüz okumayanlar.
Bu akşama kadar tamamlanır diye düşünüyorum.
Happy 100 okudu.
Eksik kalanları da derya 100, eda 100, meryem 140 olarak paylaştı.
Bahar geldiğinde eksik kalan olursa bir şekilde hallederiz inş.
Cemilecim sen 100lük hakkını sakla, okuyamayan olursa kullanırsın. Akşam üzeri bir kontrol ediver topiği :)

BAHAR85=344
FLZASK2003=300
İNCİ_TANESİ=200
MERYEM84=200=OKUDU
KKEEZZBBAANN=500=OKUDU
MİKRO81=200=OKUDU
GİNGDAO=200=OKUDU
WESTERN=400=OKUDU
SEMRA58=200
JULİAA=200=OKUDU
CYDKRBS=100=OKUDU
GAMZEAR=400=OKUDU
RUVEYDA12=200
AKASYA78=10=OKUDU
CEMILEYLD=250=OKUDU
OZNE_HAYAT=100=OKUDU
HAPPYBUTTERFLY=100
JULİETTA=100
SEVDA_LİNKA=100

2013 yılında Memorial Hastanesi'nde tedaviye başlayacakların sağlıkla hamile kalıp hayırlısıyla yavrularını kucaklamaları, hamile kalanların sağlıkla doğum yapabilmeleri için 500 Yasin ve 500 Meryem suresi

Yasin Suresi okuyanlar

zmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

happy - 30

inci - 30

mikro - 30

western - 30

kalan: 300

Meryem Suresi okuyanlar

zmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

happy - 30

inci - 30

mikro - 30

western - 30

kalan:300

25 nisan perşembe gününe kadar

sigortayı araştıran canlarım yeni bilgiler geldi

şimdi biz doğum odaklı sigorta düşünürsek geç kaldık ama şimdiden yaptırırsak bebeğin erken doğumdan sonraki küvoz yada herhangi rahatsızlıkları bizim üzerimizden ödeniyor kendimiz için bişiler yapamıyoruz ama bebeklerimiz faydalanıcak doğum odaklı düşünenlerde (en az 6 ay (oda sadece koç allınazda varmış) 1 yıl önceden yaptırmak gerekliymiş ama eğer şimdide yaptırsak doğumla ilgili olmasada herhangi bir rahatsızlığımızda doğum haricinde chek up gibi bunlardan faydalanıyormuşuz nadolu sigorta bu konuda en iyisi ve en kapsamlısıymış birde 7 günlük kampanya yapmışlar 35 yaş altına % 15 lik indirim uygulamışlar teklif geldiğinde yine mail olarak atarım size incelersiniz

sigortayı araştıran canlarım yeni bilgiler geldi

şimdi biz doğum odaklı sigorta düşünürsek geç kaldık ama şimdiden yaptırırsak bebeğin erken doğumdan sonraki küvoz yada herhangi rahatsızlıkları bizim üzerimizden ödeniyor kendimiz için bişiler yapamıyoruz ama bebeklerimiz faydalanıcak doğum odaklı düşünenlerde (en az 6 ay (oda sadece koç allınazda varmış) 1 yıl önceden yaptırmak gerekliymiş ama eğer şimdide yaptırsak doğumla ilgili olmasada herhangi bir rahatsızlığımızda doğum haricinde chek up gibi bunlardan faydalanıyormuşuz nadolu sigorta bu konuda en iyisi ve en kapsamlısıymış birde 7 günlük kampanya yapmışlar 35 yaş altına % 15 lik indirim uygulamışlar teklif geldiğinde yine mail olarak atarım size incelersiniz

Tamam canım sağol.
Doğumu karşılamasını geçtim de kontroller sırasında doktorun bizlerden istediği tetkikleri de karşılamıyorlar değil mi? Her hangi bir kan tahlili olabilir, ikili, üçlü test gibi.

X