Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

iyidir medi çok şükür senden ne haber hiç görünmüyorsun, karnım çıkmazmı çıktı top gibi herkes erkek mi diyor ama dr kız galiba dedi :) bakalım hayırlısı seninkilerden biri erkek diğeri neydi?

evet cok sık bakamıyorum cnm işyreınde.. eve gıttıgımde bakabılıyodum eskıden ama sımdı eskısı gıbı degılım oyle yorgun oluyorum kı ..
yemegı hazırlasam sofrayı kuracak hal kalmıyor
kursam kaldırıcak dermanım olmuyo esım Allahtan yegane yardımcım :)

her ne oılursa olsun hayırlı evlat olsun biri kız dedıler cok net dıgerı erkek olabılır dedıler bana da bakalım Allah hayırlısını sağlıklısını versın hepımıze :)

Kizlar hayirli kandiller... Rabbim tum dualarimizi kabul eder insallah bu gece:))
Bugun mustecep beydi doktorum hergun degisiyor malum:)) daha opuya var sanirim haftaya persembe gibi olur hakkimizda hayirlisi diyorum:KK70:

Kizlar hayirli kandiller... Rabbim tum dualarimizi kabul eder insallah bu gece:))
Bugun mustecep beydi doktorum hergun degisiyor malum:)) daha opuya var sanirim haftaya persembe gibi olur hakkimizda hayirlisi diyorum:KK70:

Sanada hayırlı kandıller, dularımız kabul olur bu gece ınsalahhhhh....... benımde toplama ıslemım yarın cok merak edıyorum nelerle karsılasıcm :)

Kızlar herkese hayırlı kandiller öncelikle.Bende çok şükür tedaviyi yarıladım.Gonal f lerden kurtuldum.Bu akşam çatlatma iğnemi yapıcam.Connect dilerim yarını rahat geçirirsin.Eğer yazabilirsen tecrübeni okumak isterim çünkü hafta sonu benimkilerde toplanacak büyük ihtimalle.Hepimize Allah kolaylık versin inşallah.Emeklerimizin karşılığını alacağımıza inanıyorum.Dualarım hepinize..güzel düşünelim ve inanalım arkadaşlar...

Kızlar herkese hayırlı kandiller öncelikle.Bende çok şükür tedaviyi yarıladım.Gonal f lerden kurtuldum.Bu akşam çatlatma iğnemi yapıcam.Connect dilerim yarını rahat geçirirsin.Eğer yazabilirsen tecrübeni okumak isterim çünkü hafta sonu benimkilerde toplanacak büyük ihtimalle.Hepimize Allah kolaylık versin inşallah.Emeklerimizin karşılığını alacağımıza inanıyorum.Dualarım hepinize..güzel düşünelim ve inanalım arkadaşlar...

canım eger bu aksam catlama ıgnesı yapıcaksan cumartesı toplama ıslemın olur aramızda bır gun var, bana 2 tane ovıtrelle verdı dr ıkısınıde aynı anda karnıma yaptım bırını sag bırını sol tarafa allah emeklerımızı bosa cıkartmasın rabbım ısteyen herkeze nasıp etsin, toplamadan sonra musaıt oldugun anda bılgı verıcem cnm

Merhaba arkadaşım bu yazın dikkatimi çekti. şuan 30 yasındayım. 2 tane kalp durması sonucu kürtajım var. Annem erken menapoz ve benim amh değerimde 0,1 cıktı. son kürtajımı iki ay önce oldum. Yumarta kalitemin düşük olmasından sebep bebeklerin öldüğünü söylüyorlar. Ayrıca son testlerimde de kan pıhtılaşmı cıktı. Şuan araştırma aşamasındayım bana da bir an önce cocuk sahibi olmamı ve tüp bebek yapmamı söylüyorlar. Henüz gitmedim daha yeni adet oldum kürtajdan sonra. Ne yapmamı önerirsin?
Teşekkür ederim.

selingg merhaba memorialde nur hanımla mustafa bey de tedavi oldum nur hanım doğum izninde mustafa bey var ama çok yoğun diğerleride iyi drlar dr konusunda sıkıntı yaşıyacağını sanmam funda var sanırım ondanda memnunlar,bencede biran önce imkanın varsa başla derim Allah yardımcın olsun..adetliyken gitmen iyi olur öyle muayene etmek istiyorlar ön görüşmeye gidebilirsin ücretsiz senden istiycekleri testleri tamamlarsın bir an önce iyi olur.seni tanırlar ve vücut ta hazırsa başlarsınız

herkesin kandili mübarek olsun Rabbim dualarımızı kabul etsin inş bugünün hürmetine mucizelerimizi bizlere nasip etsin

selingg merhaba memorialde nur hanımla mustafa bey de tedavi oldum nur hanım doğum izninde mustafa bey var ama çok yoğun diğerleride iyi drlar dr konusunda sıkıntı yaşıyacağını sanmam funda var sanırım ondanda memnunlar,bencede biran önce imkanın varsa başla derim Allah yardımcın olsun..adetliyken gitmen iyi olur öyle muayene etmek istiyorlar ön görüşmeye gidebilirsin ücretsiz senden istiycekleri testleri tamamlarsın bir an önce iyi olur.seni tanırlar ve vücut ta hazırsa başlarsınız

Teşekkür ederim arkadasım. Kandilin mübarek olsun...

Kızlar size bir şey sormak istiyorum. Cevaplarsanız çok sevinirim.

Sizin de gebeliğiniz benimki kimi ikiz iken tekiz kaldı. Kanamalarınız nasıldı, tarif edermisiniz? Ne zamana kadar devam etti? Neler yaptınız?

hayırlı kandiller kızlar
AllAH BU MUBAREK GECEDE bizleri evlatlarımızla sona kadar gitmeyi
evlat hasretiyle yananlara da hasretlerine kavuşmayı nasip etsin inşallah.:KK71:

Kızlar size bir şey sormak istiyorum. Cevaplarsanız çok sevinirim.

Sizin de gebeliğiniz benimki kimi ikiz iken tekiz kaldı. Kanamalarınız nasıldı, tarif edermisiniz? Ne zamana kadar devam etti? Neler yaptınız?

benim 6. hafta başladı 2 hafta sürdü kahverengiye yakın çok koyuydu azdı günde 1 defa geliyordu bitiyordu genelde sabaha karşı uyandığımda çamaşırımda görüyordum.ağrılarım vardı .9. haftaki muayenemde kalbi durduğu ve 7. haftaya kadar gelişebildiği görüldü.ben çalışıyorum rapor aldım 5+5+3 şeklinde kanama sonra işe başladım ekstra bişey yapmadım.iğne kullanıyordum 10.haftaya kadar.özel bişey yapmadım.şimdide gayet iyi şükürler olsun.sende 3taneydi şimdi tekmi kaldı ben orayı atlamışım nasıl oldu sümeyyecim

arkadaşlar hepinize selamlar, ben 2 tüp denemsi yaşadım. 2 side tutmadı. şimdi tekrar başlamak istiyorum. doktorum nur hocaydı. ama izinli. ben şimdi kimde başlayacam. sonuçta tüm bilgilerim ondaydı, beni tanıyodu. uzaktaykende konuşabiliyoduk. yeni tedavimi bulunduğum şehirden bir doktorla başlamak ve sonrada istanbula gitmek istiyorum. şimdi istanbuldan hangi hocayla görüşücem.

benim 6. hafta başladı 2 hafta sürdü kahverengiye yakın çok koyuydu azdı günde 1 defa geliyordu bitiyordu genelde sabaha karşı uyandığımda çamaşırımda görüyordum.ağrılarım vardı .9. haftaki muayenemde kalbi durduğu ve 7. haftaya kadar gelişebildiği görüldü.ben çalışıyorum rapor aldım 5+5+3 şeklinde kanama sonra işe başladım ekstra bişey yapmadım.iğne kullanıyordum 10.haftaya kadar.özel bişey yapmadım.şimdide gayet iyi şükürler olsun.sende 3taneydi şimdi tekmi kaldı ben orayı atlamışım nasıl oldu sümeyyecim

Cevabın için çok teşekkür ederim. Evet 3 taneydi, biri erken durduğu için hiç bir sorun yaşatmadı, diğeri 6+3. haftada gelişimini durdurdu. Doktor kanama ola bileceğini söylemişdi, ancak bende kanama 11. haftada başladı. Önce lekelenme şeklinde, sonra koyu kırmızı az akıntı şeklinde, şimdiyse açık kırmızı ve adet olmuş gibi oluyor. Bende de aynen sendeki gibi yatıb uyandığımda gelmiş oluyor. Dün ultrasona girmişdim bebek qayet iyiydi, ancak doktor dönüşünden sonra uyudum, bir uyandım durum feci:18::18::18:
Paniklemedim, beklediğim bir şeydi, ancak yine de insan üzülüyor. Kendi doktorum Antalyadaymış, tekrar iyneye başladım, bir de fitil verdi. Kan sulandırıcı kullanıyıorum, doktor brakma dedi:KK50: . Sanırım onun da etkisi var. Sanırım sen de kan sulandırıcı kullanıyordun, kanama zamanlarında braktınmı???

Bakalım hayırlsı. Sürekli dinleniyorum.

Kızlar merhaba.uzun zamandır yazamadim.benim ilk tupbebegim tutmadı.bu ay ikincisine başlayacağım kısmetse.doktorum Mustafa bey.adetimin 20. gunu rahmime çizik atıldı. İşlemiş yapmadan önce vajinal muayenede bir sorun yoktu cok sukur ama rahim duvarım kalinlasmisti gebelik şüphesi olabilir diye test istedi doktor.bhcg 0,1 çıktı. Gebelik yok yani.testten sonra rahim hasarı verildi.o gun ve takip eden iki üç gun az kahverengi lekelenmem oldu.zaten bunun olacağını doktor söylemişti. Neyse daha sonra gecti akıntım normale döndü. Şu an işlemin üzerinden sekiz gun gecti dun yine az az kahverengi akıntı başladı adet günüme iki gun var.eger adet başlangıcı olsa bu kadar uzamazdi lekelenme. Aktif kanama başlardı. Dun aksamdan beri az lekelenme devam ediyor.sizce bu lekelenme rahim hasarı yüzünden mı yoksa ben hamile kalmış olabilir miyim yerlesme kanamasi olabilir mi test 20.gunde yapıldı çıkmamış olma ihtimali var mı? Adetimi bekleyeyim mi yoksa test mi yaptirayim?Hamileysem diye de korkuyorum cunku rahmime çizik atıldı nolur bir akıl verin. Ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Kızlar merhaba.uzun zamandır yazamadim.benim ilk tupbebegim tutmadı.bu ay ikincisine başlayacağım kısmetse.doktorum Mustafa bey.adetimin 20. gunu rahmime çizik atıldı. İşlemiş yapmadan önce vajinal muayenede bir sorun yoktu cok sukur ama rahim duvarım kalinlasmisti gebelik şüphesi olabilir diye test istedi doktor.bhcg 0,1 çıktı. Gebelik yok yani.testten sonra rahim hasarı verildi.o gun ve takip eden iki üç gun az kahverengi lekelenmem oldu.zaten bunun olacağını doktor söylemişti. Neyse daha sonra gecti akıntım normale döndü. Şu an işlemin üzerinden sekiz gun gecti dun yine az az kahverengi akıntı başladı adet günüme iki gun var.eger adet başlangıcı olsa bu kadar uzamazdi lekelenme. Aktif kanama başlardı. Dun aksamdan beri az lekelenme devam ediyor.sizce bu lekelenme rahim hasarı yüzünden mı yoksa ben hamile kalmış olabilir miyim yerlesme kanamasi olabilir mi test 20.gunde yapıldı çıkmamış olma ihtimali var mı? Adetimi bekleyeyim mi yoksa test mi yaptirayim?Hamileysem diye de korkuyorum cunku rahmime çizik atıldı nolur bir akıl verin. Ne yapmalıyım?

öncelikle rahatlamaya çalış, korkunun ecele faydası yoktur derler. Senin korkun hem varsa bebeğe, yoksa da tedavine yan etki yapa bilir. Bir türlü rahat olamıyorsan da tek net çözüm kandan gebelik testi yaptırman. Her şey ola bilir, en doğrusunu Allah bilir.

Ancak şunu söyleyim ki, ben de rahime çizik attırmışdım ve her zaman lekelenmeyle başlayan adetim, o ay direk kanamayla başladı ve her zamankinden daha fazla kanama oldu. Her kişide belki farklı etki yapa bilir. Yine de emin olmanın tek yolu testden geçiyor. Rabbim hakkında hayırlısını versin.

Son düzenleme:
X