Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Merhaba tedavin hayirli olsun insallah
Bende suan tedavi asamasindayim yrn opum var 3. Denemem diger denemelerim baska bir merkezde olmustu.Memoriali kesinlikle tavsiye ederim ekip olarak calisiyorlar suana kadar sadece mustafa ve mustecep beye muayene oldum ikiside cok iyi doktorlar.bence ilk randevunu semra hanimla ortak olarak al...umarim sonuclarimiz pozitif olurr

ben 1-2 aya tedaviye başlamayı düşündüğümden sayfayı yakın takipteyim doğrusu:) senin de yarın için güzel güzel yomuşların olsun inşallah. kaçıncı günün yarın? sen menegon kullandın mı cnm? offf yine başa dönüyorum, bir sürü soru kafamda. inşallah hepimiz mutlu sona ulaşırız.

ben 1-2 aya tedaviye başlamayı düşündüğümden sayfayı yakın takipteyim doğrusu:) senin de yarın için güzel güzel yomuşların olsun inşallah. kaçıncı günün yarın? sen menegon kullandın mı cnm? offf yine başa dönüyorum, bir sürü soru kafamda. inşallah hepimiz mutlu sona ulaşırız.

Tesekkur ederim canim insallahhh:))) yrn gonalf e basladiktan sonra 12.gunum ama benim uzun protokol lucrinle basladim.lucrin gonalf ve catlatma ignesi disinda hicbirsey kullanmadim.umarim memorial hepimize ugurlu gelir

Merhaba tedavin hayirli olsun insallah
Bende suan tedavi asamasindayim yrn opum var 3. Denemem diger denemelerim baska bir merkezde olmustu.Memoriali kesinlikle tavsiye ederim ekip olarak calisiyorlar suana kadar sadece mustafa ve mustecep beye muayene oldum ikiside cok iyi doktorlar.bence ilk randevunu semra hanimla ortak olarak al...umarim sonuclarimiz pozitif olurr

Bende Semra Hanımı düşünüyordum,ama Mustafa Beyle ilgilide çok övgüler duydum.Ben yumurta takiplerimi bulunduğum ilde yaptıracağım.Yaşımdan dolayı bir zorluk yaşayabilirim.İnş herşey yolunda gider.Masraf olarak neler ödediniz ?Maliyeti nedir ?

Bende Semra Hanımı düşünüyordum,ama Mustafa Beyle ilgilide çok övgüler duydum.Ben yumurta takiplerimi bulunduğum ilde yaptıracağım.Yaşımdan dolayı bir zorluk yaşayabilirim.İnş herşey yolunda gider.Masraf olarak neler ödediniz ?Maliyeti nedir ?

Bende ikisi arasinda kalmistim umarim hakkinda hayirlisi olur canim
2100€ memorialda ucret ilaclarda 1000-2000 arasi bisey tutuyor mesela benim 1500u buldu ilaclarim insallah hersey gonlune gore olur

burdayım canım hergün girip bakıyorum kimse olmuyor.
benim bulantılarım sonradan başladı hala devam ediyor.bişe yemek dahi istemiyorum:KK56:
sen nasılsın.tansiyonun ne alemde :KK34:

Hadi ya gecmis olsun canım ama bir kac haftaya gecer bulantın 12 . Haftaya kadar sürüyor diyorlar.. Ben İyiyim halsizlik ve yorgunluk dısında havada ısininca tansiyon problemim daha cok oluyo bakalım göbuslerrr büyüyünce napcaz :emir_bebek::KK1:

Kızlar nerdesiniz nasil gidiyor ?

canım benim iyiyim... sen nasılsın.... okul bitsin bir an önce diye dua ediyorum...zor oluyor artık... bulantılarım ara ara devam ediyor...baş ağrısı da arada sırada...yarın kısmetse cinsiyetini öğrenicez bakalım artık...tabi gösterirse... :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

merhaba kizlar bir haber vereyim dedim.beni bazilariniz taniyordur.11 mayista 2 tane a kalite embriyo transfer edildi.ve dun kan verdim maalesef negativ.keske bende sizler gibi hamileyim yazabilseydim.sebepsiz bir bitis oldu yine ve 4 cu kez.tutunamiyorlar neden onuda bilen yok.rabbimin bir bildigi var diyorum artik.

merhaba kizlar bir haber vereyim dedim.beni bazilariniz taniyordur.11 mayista 2 tane a kalite embriyo transfer edildi.ve dun kan verdim maalesef negativ.keske bende sizler gibi hamileyim yazabilseydim.sebepsiz bir bitis oldu yine ve 4 cu kez.tutunamiyorlar neden onuda bilen yok.rabbimin bir bildigi var diyorum artik.

cnm çok geçmiş olsun, sabır taşı oluyor insan gerçekten bu negatifleri görünce. peki 4 denemende de farklı olan bir şey denenmedi mi? yani her uygulama aynı mıydı? bir de dondurulmuş denemen var mıydı bunların içinde cnm? herşeyde bir hayır vardır elbet, belki de bunları yaşamasak başka şeyler çıkacak karşımıza, ben hep şunu söylerim maddi durumum elverdikçe sonuna kadar denerim ama işte elvermeyince de sıkıntı büyüyor:KK43: ben de 1 tüp 2 dondurulmuşta negatifi gördüm, daha doğrusu negatifi bile görmek nasip olmadan hep adet oldum, bile bile kan verdim:KK43: hakkında hayırlısı olsun cnm, biraz dinlenmeye çalış.

cnm çok geçmiş olsun, sabır taşı oluyor insan gerçekten bu negatifleri görünce. peki 4 denemende de farklı olan bir şey denenmedi mi? yani her uygulama aynı mıydı? bir de dondurulmuş denemen var mıydı bunların içinde cnm? herşeyde bir hayır vardır elbet, belki de bunları yaşamasak başka şeyler çıkacak karşımıza, ben hep şunu söylerim maddi durumum elverdikçe sonuna kadar denerim ama işte elvermeyince de sıkıntı büyüyor:KK43: ben de 1 tüp 2 dondurulmuşta negatifi gördüm, daha doğrusu negatifi bile görmek nasip olmadan hep adet oldum, bile bile kan verdim:KK43: hakkında hayırlısı olsun cnm, biraz dinlenmeye çalış.

3 kez 2010 yilinda international hospital yesilkoyde ismail cepni yati tedavilerimi 2 taze 1 dondurulmus 3 de negativ.bir problemimiz yok bu arada.hepside kisa protokoldu.simdi memorialde denedim.cok az ilac aldim 3 yumurta olustu kaliteli.daha detayliydi hersey iyiydi ama yine olmadi.bakalim ne diyecekler sebap-aslinda sebepte yok yani

3 kez 2010 yilinda international hospital yesilkoyde ismail cepni yati tedavilerimi 2 taze 1 dondurulmus 3 de negativ.bir problemimiz yok bu arada.hepside kisa protokoldu.simdi memorialde denedim.cok az ilac aldim 3 yumurta olustu kaliteli.daha detayliydi hersey iyiydi ama yine olmadi.bakalim ne diyecekler sebap-aslinda sebepte yok yani

yas 37 bu arada.ve soruyorum neden tutunmuyorlar neden.hayret diger bayanlarin yaslari 38-39-40 olmasina ragman olunca oluyor

canım çok üzüldüm Allah yardımcın olsun.

belki bugün test günündü diye sana baktım ama negatif sanırım çok üzüldüm Rabbim yardımcınız olsun canım ne zaman yaptın testini negatif görüşmesi için randevu aldınmı hastaneden?

Son düzenleme:
bende anlayamiyorum kendime sordugum tek soru bu neden tutunamiyorlar.ortada görünen bir sorun yok.almanyada türkiyede en iyi hastanelere en iyi doktorlara gittim olumsuz bir sey yok .eeeeee ben ne diyeyim simdi

bende anlayamiyorum kendime sordugum tek soru bu neden tutunamiyorlar.ortada görünen bir sorun yok.almanyada türkiyede en iyi hastanelere en iyi doktorlara gittim olumsuz bir sey yok .eeeeee ben ne diyeyim simdi

Belki çok geçmiş olsun. Yaşadığın hayalkırıklığını anlayabiliyorum. Maddi manevi çok zor. Allah sana güç versin. İnşallah son negatifin our.

Aklıma şu geldi. Acaba embiryolara PGT yaptırsan bir dahaki sefer şansın artar mı ? Buraya da yazan Sümeyye arkadaşımızın da diğer denemelerde hamilelik olmamıştı. PGT'li denemesinde hamile kaldı. Bazen sağlıklı görünen embiryolarda kromozom sorunu olabiliyor. Kromozom sorunu olan embiryo tutunamıyor.

Son düzenleme:

anladım cnm, sana gereken açıklamayı yaparlar diye düşünüyorum. yaşın, sonucu negatif kılacak olsaydı zaten tedavi önermezlerdi, bir yerde bir şey var illa ki ama doktorlarda bir yere kadar görebiliyorlar, kapalı bir kutu işte:KK43: tekrardan çok geçmiş olsun.

belkicim çok üzüldüm Rabbim sabrını versin inş tutunmamasının nedenini bulabilirler Rabbim kendi katından mucizeni sana nasip etsin

belki hakkında hayırlısı olsun inşallah en kısa zamanda evladına kavuşursun.. Allah yardımcın olsun.

Kızlar nasılsınız? Belki haberini aldım ve inan kendim negatif almış kadar üzüldüm. Senin bana umut olmanı çok isterdim canım. Allaha sıgınıp istemekten başka çaremiz yok malesef.. İnşallah bir dahaki sefere allah tüzünü güldürür. Bu arada benim cuma saat 10 30 da ameliyatım var ve çok korkuyorum kızlar her an vazgeçebilirim diye çok korkuyorum. Nedense olumlu düşünemiyorum. Ya yüplerimde problem çıkarda alınırlarsa diye çok korkuyorum.. Offff offff acaba neler bekliyor beni. Tüplerim keşke sapasaglam çıksa.. Çok umutsuzum nedense...kendimi kötüye hazırlamak istemiyorum ama bilmiyorum moralim bozuk.. Ya bu ameliyt korkulacak bir şey mi birde ben yurtdışından gelicem çok korkuyorum..

Selam canım gecmisi okuduysan Mustafa beyi beğenen arkadaslar cok ben funda hn i tavsiye ederim sende sorun nedir ne dedi doktorlar

slm Juliaa, benim baze 3 baze 1 tane yumurtam oluyor. embriyoda son transferimde 1. ve 2. kalitede oldu. sürekli istanbula gitmekten yoruldum. bu sefer sadece toplama ve transfere gitmek istiyorum. nur hocada doğum yapınca ne yapacağımı şaşırdım. nasıl bir yol izleyecem bilmiyorum . onlarmı yönlendirir ya da bize doktor seçme hakkını verirlermi bilmiyorum. umarım doktorda daha önce başkasının hastasıyım diye umursamazca davranmaz.. benim 3.denemem olcak, takipte orda olmayacak bu durumda ne kadar öderim biliyormusun

X