Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Evet onu bekliyorum :)
Nur Hanım orada, ayrılması benim transfer dönemime denk geliyor. Aylardır düşünüyordum o olmazsa ne yapacağım diye çok şükür Allah gönlüme göre verdi.

nur hanımı çok özledim valla gitmeden görürürm diyordum ama artık randevu vermiyorlar ilk ultrasonu onunla yapmayı isterdim artık başka doktorla devam edicem :26:

aynen canım cihangir hoca görücek bende başından savmaya calışmasına şaşırdım zaten benim planım belli sadece doğumu orda yapamam ama o zaman kadar gidicem tabiiki artık bi 12 hafta gecsin bakarız sonra

2 haftacık kalmış canım benim hemen geçer sen hiç merak etme işte bazı hastaneler kendilerini otel sanıp sadece dekorasyonla ilgilenirken bazılarıda doktorlarıyla ün yapıyor az daha sabır

Ay canım tüh ya otursaydık keşke cafede. Üzüldüm şimdi. Bir daha ne zaman çağıracaklar seni belli mi?

olsun inşallah daha çok görüşürüz evlerde yakın :)) beni 9 nisanda çağırdılar randevu aldım şimdiden 1:30 a verdiler ilaçlarda hayırlı ve bebişli olsun inşallah :KK49:

İlaç dozum belli oldu hadi bakalım :KK31:

ne kadarla başladın incim

kaçla başlıyorsun

2 haftacık kalmış canım benim hemen geçer sen hiç merak etme işte bazı hastaneler kendilerini otel sanıp sadece dekorasyonla ilgilenirken bazılarıda doktorlarıyla ün yapıyor az daha sabır

ne kadarla başladın incim

212,5 la kızlar.

hadi hayırlı olsun tedavin canım çok sevindim

Sağol canım.

nur hanım 15 nisana kadar burdayım diyordu öylemi olcakmış incim?

20'sinde gidiyormuş canım.

kızlar facede yaptıgımız yorumlar bızım profilimizde görunmesın dıye bır ayar yapmamız gerekıyormu

Hayır uğurböceğim, grup gizli olduğu için içeride yazılanları bizden başkası görmüyor.

Kızlar selamlar.İşler çok yoğun olduğundan bu ara pek bakamıyorum. Topik de epey yavaşlamış. :KK31:

İncim ve Denturum tedaviye başladılar. Haberler güzel. Hayırlı uğurlu olsun :nazar::nazar: İnşallah herşey çok güzel olacak :KK16:

Geçmişi pek okuyamadım. Yeni haberler var mı :KK14:

Yalnız Hil-bur çok kötüsün sen yaa :KK20: İşyerinde neredeyse ağlıyordum :KK5: çok güzel yazmışsın duygularını.. Allah deniz ve derine çokkk mutlu, çok güzel, dilediklerince yaşayabilecekleri bir ömür nasip etsin... :KK16: İnşallah bizler de bu güzel duyguyu yaşayabiliriz...

Kızlar selamlar.İşler çok yoğun olduğundan bu ara pek bakamıyorum. Topik de epey yavaşlamış. :KK31:

İncim ve Denturum tedaviye başladılar. Haberler güzel. Hayırlı uğurlu olsun :nazar::nazar: İnşallah herşey çok güzel olacak :KK16:

Geçmişi pek okuyamadım. Yeni haberler var mı :KK14:

Yalnız Hil-bur çok kötüsün sen yaa :KK20: İşyerinde neredeyse ağlıyordum :KK5: çok güzel yazmışsın duygularını.. Allah deniz ve derine çokkk mutlu, çok güzel, dilediklerince yaşayabilecekleri bir ömür nasip etsin... :KK16: İnşallah bizler de bu güzel duyguyu yaşayabiliriz...

Canım Allah kolaylık versin :KK16:

2 iğne vurmak ne zormuş ya :) Lucrin izlerim dururken şimdi gonal f izleri başlayacak :KK1:

ayy o iğneler yok mu o iğneler tuzluğa dönüyoruz resmen :KK14:
ben bazen çok rahat yapıyorum bazen de kasıyor muyum napıyosam çok zorluyo elim titriyo acıtıyom kendimi

şimdi genel mdr yard çağırdı yanına izin falan ne lazımsa müdürlerle konuş arada toplantı odasına geç dinlen çayını iç hava almaya çık kafan rahat olsun diyo...Allah hepimizi merhametli insanlarla karşılaştırsın çok mutlu oldum düşünmesi bile yetti ..

valla uzarsa hiç şaşırmam 25 te olabilir:)

Nisan başından 20'sine geldi :) Ama bu kez çıkacağım diyor. Çok yorulmuş. Doğumdan önce dinlenir 10 gün falan.

şimdi genel mdr yard çağırdı yanına izin falan ne lazımsa müdürlerle konuş arada toplantı odasına geç dinlen çayını iç hava almaya çık kafan rahat olsun diyo...Allah hepimizi merhametli insanlarla karşılaştırsın çok mutlu oldum düşünmesi bile yetti ..

Ne güzel düşünceli insanlar canım :KK31:

X