Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

günaydın arkadaşlar.
bugün işime döndüm.başsağlığı dileyen arkadaşlar hepinizden allah razı olsun.tek tek alıntı yapamadım kusura bakmayın.işler beni bekliyor.incim mesaj kutuna bakabilirsin.çok heyecanlıyım benim kırmızılar gecen ay 5.de gelmişti bu ay 3.de gelmesini bekliyorum tabii gecikmezse.inci senin muhtemel tarih ne zaman.

nasıl katılacagız fceye

günaydın hayırlı haftalar

nasılsınız kızlar bir ara geçmişe bakıcam özledim sizi ya
incimm face grup mu kurdunuz ama benim face yokkkiburayada yazıcaksınız dimii nasıl gidiyor geldimi kırmızılar canım
nisancımm başın sağolsun rabbim sabırlar versinn sende başlıyorsun değilmi tedaviye hayırlı olsun canım

kızlar ikli sonucumuzu aldık çok şükür herşey yolunda şimdi kaçıyorum gelirimm yineee

ya incim canım ıkna edemıyorum eşimi ama vazgeçmiycem kaçkişi oldunuz facede

Canım grup için olduğunu kimseyi eklemeyeceğini resim falan koymayacağını söyle.

Canım cevap yazdım bakar mısın?

nasıl katılacagız fceye

İsmini bana özelden yazabilirsin.

Hayırlı haftalar canım. Tabi buraya yazacağız. Bizim için açsan :)

Kızlaaarrrrrrr misafirim geldi

Çarşamba 8.30 Nur Hanım ve Semra Hanım ilk randevumuz Çok heyecanlıyım

geldim canım geldim napıyosunuz ben çarşamba randevu aldım başlıyorum inşallah bu adet dönemi çok garipti ama çok şükür düzeldi sabah randevumu aldım rahatladım şimdi atlaya atlaya geçmişe bakıyım :))

AYYYY incicim çok heyecanlandım.tedavin hayırlı olsun.sonu bebişli olsun inşallah.bende yetişirim bi kaç güne kadar sana

Aynen Sanki ilk tedavim sanki hiç bir şey bilmiyorum :)
Hadi nisan ayı da arka arkaya gelecek tedaviler.

Sen varsın.
beylem, bambi, western, kokoci sonuç alacak.

Caklıt, dentur, kezban, mummu, sblkmbsr, semra, sezyal, verde var.

Hadi hayırlısı
Kaçta randevun çarşamba ben de oradayım

Aynen Sanki ilk tedavim sanki hiç bir şey bilmiyorum :)
Hadi nisan ayı da arka arkaya gelecek tedaviler.

Sen varsın.
beylem, bambi, western, kokoci sonuç alacak.

Caklıt, dentur, kezban, mummu, sblkmbsr, semra, sezyal, verde var.

inci aynı gün ordayız yaaaaa benim 10 da randevum yaaa istesek bu kadar denk gelmez inşallah görüşebiliriz canım birde face grubuna bende katılırım canım ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum okumadım geçmişi :44:

Görüşeceğiz inşaallah Benim randevu 8.30 da ama genetik doktoruyla da görüşeceğiz, sen muayeneye girmeden buluşuruz :)

Profilinde ne resmi var söyle ekleyeyim :)

görüşeceğiz inşaallah Benim randevu 8.30 da ama genetik doktoruyla da görüşeceğiz, sen muayeneye girmeden buluşuruz :)

profilinde ne resmi var söyle ekleyeyim :)

inşallah cacım bende biraz erken geliyorum trafiğe kalmamak için
profilimde kendi resmim var canım

denturum hayırlı olsun canım inşallah rabbim yüzünü güldürür alırsın yavrunu kucağına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…