Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Nisan Tayfası :KK16:

beylem - gebelik test tarihi 6 nisan :nazar:
bambi34 - gebelik test tarihi 2 nisan :nazar:
caklıt :nazar:
dentur :nazar:
inci :nazar:
kezban :nazar:
kokoci - gebelik test tarihi 14 nisan :nazar:
mummu :nazar:
nisanur :nazar:
sblkmbsr :nazar:
semra58 :nazar:
sezyal :nazar:
western - gebelik test tarihi 4 nisan perşembe :nazar:
verde :nazar:

Son düzenleme:
Nisan Tayfası :KK16:

beylem - gebelik test tarihi 6 nisan :nazar:
bambi34 - gebelik test tarihi 2 nisan :nazar:
caklıt :nazar:
dentur :nazar:
inci :nazar:
kezban :nazar:
kokoci - gebelik test tarihi 14 nisan :nazar:
mummu :nazar:
nisanur :nazar:
sblkmbsr :nazar:
semra58 :nazar:
sezyal :nazar:
western - gebelik test tarihi 4 nisan perşembe :nazar:
verde :nazar:

slm bugün çok heyecanlıyım zamn geçmek bilmiyo yarın test günüm ewde yapılan testte sonuç olumsuz çıktı ama inşallah yarınki kan testtinde olumlu sonuç çıkar:nazar: rabbim isteyen herkese nasip etsin

Geldim kızlarrr... Bambi yarın bir pozitifte senden gelecek diye umuyorum, içini ferah tut 😊 beni soracak olursanız süperim, ağrı sızı hiç bir şeyim yok, geçen tedavide olmuştu aslında demek Funda hanım iyi toplamış yumoşlarımı😃bu arada 9 adet toplanmış, bakalım kaçı olgun çıkıp bana bebiş olur 😃 incimmm tedavin hayırlı uğurlu olsun...

Geldim kızlarrr... Bambi yarın bir pozitifte senden gelecek diye umuyorum, içini ferah tut  beni soracak olursanız süperim, ağrı sızı hiç bir şeyim yok, geçen tedavide olmuştu aslında demek Funda hanım iyi toplamış yumoşlarımıbu arada 9 adet toplanmış, bakalım kaçı olgun çıkıp bana bebiş olur  incimmm tedavin hayırlı uğurlu olsun...

inşallahhhhhhhhhhhhh çok sağol yarın okuldan gelince gitcem testte
sanada geçmiş olsun, tedavin hayırlı uğurlu olsun:)

Bambi evde yapilan testler dogru olmayabiliyor.yarin bi pozitifte senden hadi insallah..

slm 1 haftadır yoktum babam anjıo oldu onunla ilgilendim çok şükür ii ve ben evimdeyim bu arada nisan da tedaviye başlıcalktım bi iptal ettik(babama stent takılma ihtimali vardı)sonra babmın iş kalınca tedaviye tekrar karar verdik başlıcam inş adetmi bekiyom..bu arada face ye nasıleklıcem kendimi.....

geçmiş olsun cnm tedavinde hayırlı olsun sonu mutlu bitenlerden olur inş

Kızlaaarrrrrrr misafirim geldi :KK52:

Çarşamba 8.30 Nur Hanım ve Semra Hanım ilk randevumuz :KK16: Çok heyecanlıyım :KK52:

geldim canım geldim napıyosunuz ben çarşamba randevu aldım başlıyorum inşallah bu adet dönemi çok garipti ama çok şükür düzeldi sabah randevumu aldım rahatladım şimdi atlaya atlaya geçmişe bakıyım :))

hayırlı olsun kızlar randevular alınmışşşş

slm bugün çok heyecanlıyım zamn geçmek bilmiyo yarın test günüm ewde yapılan testte sonuç olumsuz çıktı ama inşallah yarınki kan testtinde olumlu sonuç çıkar:nazar: rabbim isteyen herkese nasip etsin

bugunde yaptırsan belli olurdu cnm kafan rahat ederdi ama inş pozitif sonuçla geleceksinnnn:nazar::nazar:

Geldim kızlarrr... Bambi yarın bir pozitifte senden gelecek diye umuyorum, içini ferah tut  beni soracak olursanız süperim, ağrı sızı hiç bir şeyim yok, geçen tedavide olmuştu aslında demek Funda hanım iyi toplamış yumoşlarımıbu arada 9 adet toplanmış, bakalım kaçı olgun çıkıp bana bebiş olur  incimmm tedavin hayırlı uğurlu olsun...

maşşaallah cnm inş hepsi döllenir güzel güzel bebiş olurlar :nazar:

İnşaallah kanda pozitifi göreceksin :nazar:

Maşallah çok güzel sayın :nazar: Yarın hayırlı haberlerini alırız inşaallah.
Sağolasın :KK16:

geçmiş olsun cnm tedavinde hayırlı olsun sonu mutlu bitenlerden olur inş

hayırlı olsun kızlar randevular alınmışşşş

bugunde yaptırsan belli olurdu cnm kafan rahat ederdi ama inş pozitif sonuçla geleceksinnnn:nazar::nazar:

Maşşaallah cnm inş hepsi döllenir güzel güzel bebiş olurlar :nazar:

teşekkürler semracım çok sağol

X