Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

mıkro nasılsın canım aşermeler başladımı?
baksana kabakçiceği naz fılan yapmıyomuş sende durumlar nedir?

vallahi canım ne yalan söyliyim bende de yok naz falan :))canımm öyle hiç birşeycikler istemiyor.geçen gün sarma istedik o naz eşime değil kaynanama oldu o yaptı:))
çok yoğun yaşamıyorum bende anlıycağın:))
sizler nasılsınız

sen demek ki kocana kıyamıyon gece yarısı kaldırıp canım çekti kalk git bul getir demek var ama bakalım ben nasıl olcam ayy olsunda nazlanmam bak bende çok uslu olurum

bence de çok uslu olursun.. :) bizim gibiler nazlanmıyor işte. zaten her an ay kese olacak mı, ay kalp atışı olacak mı demekten aklına nazlanmak gelmiyor ki :)
ben sürekli şükür namazı kılıyorum, belirtilerden şikayet etmek aklıma bile gelmiyor. şimdi iki gündür baş ağrılarım oluyor. gebeliğin ilk dönemlerinde olurmuş, ilaç da içemiyorum.

anladım canım. ama eğer semra hanım yapalım diyorsa bence yaptır. tedaviye herşeyi hallederek başlamak daha iyi.. bana gerek yok demişti ama benim tüplerde sorun olduğundan ben aslında yapsaydık diyordum hep. aslında şu an iyi ki semra hanımı dinlemişim diyorum tabi. bana tutabilir boşuna ameliyat olma demişti. o yüzden o ne diyorsa onu yap bence canım.

iyiyim canımmm.maşallahhh ya kusura bakma eskisi kadar giremiyorum ya kaçırmışım tekmi çiftmiydi seninn.mükemmel bişey değilmi o ses

bir tane canım. benim hcgler biraz düşük gidiyordu ya katlanırken. aynur hanım zaten demişti, biri geride kalabilir diye. sanırım biri ilk tuttu, sonra devam edemedi. biraz içim sızladı tabi ama ben Rabbimden hep hayırlısını istemiştim. bizim için hayırlısı buymuş demek..

ya biz aslında pıt pıtları beklemediyorduk. 5+6daydım. aynur hanım keseyi ve bebeği gösterdi, sonra kalp atışı da var dedi. odada ses güm güm güm :)) eşimle ağzımız açık dinliyoruz. ilk defa o an hamileliğimi hissettim. yanaklarım kıpkırmızı oldu heyecandan. :) Allahıma şükürler olsun..

anladım canım. ama eğer semra hanım yapalım diyorsa bence yaptır. tedaviye herşeyi hallederek başlamak daha iyi.. bana gerek yok demişti ama benim tüplerde sorun olduğundan ben aslında yapsaydık diyordum hep. aslında şu an iyi ki semra hanımı dinlemişim diyorum tabi. bana tutabilir boşuna ameliyat olma demişti. o yüzden o ne diyorsa onu yap bence canım.

bakalim açıkçası bu tedavi de de olumsuz sonuç alırsak laporoskopiyi düşünelim diyorum çünkü çok diretmediler ben yapışma vs olur diye pek istemiyorum bir de benim rezervim zaten çok düşük normal yolla hamile kalmaya çalışmak zaman kaybı olabilir eşimse narkoz vs alacağım için hiç istemiyor o gün opu da ben baygın girmediğim halde narkoz filan almadan girdiğim halde eşim dışarda çok stress olmuş hemşireler onu yatıştırmaya çalışmışlar vs.. o nedenle oda istemiyor ama bunlar tabi hep şuan ki fikirlerimiz sonra ne olur bilemem
bir tane canım. benim hcgler biraz düşük gidiyordu ya katlanırken. aynur hanım zaten demişti, biri geride kalabilir diye. sanırım biri ilk tuttu, sonra devam edemedi. biraz içim sızladı tabi ama ben Rabbimden hep hayırlısını istemiştim. bizim için hayırlısı buymuş demek..

ya biz aslında pıt pıtları beklemediyorduk. 5+6daydım. aynur hanım keseyi ve bebeği gösterdi, sonra kalp atışı da var dedi. odada ses güm güm güm :)) eşimle ağzımız açık dinliyoruz. ilk defa o an hamileliğimi hissettim. yanaklarım kıpkırmızı oldu heyecandan. :) Allahıma şükürler olsun..[/QUOTE]

Maşallah :)

aslında bende cok guvenırım druma da işte nebılyıım zor bulunca ne okusak etkılenıyor olduk neyse dedıgın gıbı 12 haftama kadar alıyım bare ılerde seker cıkmasın allah korusun sonrası daha kotu

kızlar ben çıkıyorum saat 2 ye geliyor ancak hazırlanır çıkarım kendinize ve bebişlerinize iyi bakın hepinize iyi hafta sonları

Metformin ne canim bana vermediler onu.ben folikasit coraspirin bide demir hapi kullaniyorum 5aydir asiri demir eksikligim oldugu icin.

Alttan bir sizi degilmi benim cok oluyo

Metformin ne canim bana vermediler onu.ben folikasit coraspirin bide demir hapi kullaniyorum 5aydir asiri demir eksikligim oldugu icin.

canım bende de aşırı demir eksikliği var, ondan testini yaptırmam lazım. metformin özellikle polikistik overlilere verilen bir şeker ilacı. sende pco var mı?

canım bende de aşırı demir eksikliği var, ondan testini yaptırmam lazım. metformin özellikle polikistik overlilere verilen bir şeker ilacı. sende pco var mı?

Bende pco yok canim.demir testini aile hekiminde yaptirabilirsin.bir an once yaptir 5ayda doluyomus demir depolari.demir.demir baglama ferritin bu uc degere baktir.eksiklik cikarsa ferrum fort kullanacaksin nur hanim verdi bana ilk tedavimden beri kullaniyorum hala dolmamis depolarim benin cok.duduk ama 10cikmisti 5ay sonra 30 oldu.50mi 60mi ne olmasi gerekiyormus en az.

evet canım pzt testini yaptıracağım inşallah. ben uzun zamandır demir eksikliği ile uğraşıyorum. en son depolarım 27 falan olmuştu.. :) yavaş doluyor gerçekten. bana kan şurupları vermişti doktor.

Çok teşekkür ederim cevabın için memorial anesteziliye 1800 tl fiyat verdi bu kadar insan anestezi olmadan çektirdiğine göre bende dayanırım diyorum:)) bu yolda herseye dayanılır

evet canım pzt testini yaptıracağım inşallah. ben uzun zamandır demir eksikliği ile uğraşıyorum. en son depolarım 27 falan olmuştu.. :) yavaş doluyor gerçekten. bana kan şurupları vermişti doktor.

Memorialda 3.kata gittin degilmi.muayene odasi nasil keseyi gordugun ekran buyukmuydu.tedavideki gibi ekranmi dahami buyuk.merak ettigim seye bak:)

Çok teşekkür ederim cevabın için memorial anesteziliye 1800 tl fiyat verdi bu kadar insan anestezi olmadan çektirdiğine göre bende dayanırım diyorum:)) bu yolda herseye dayanılır

Ben radyomarda cektirdim canim 300kusur anestesiziz cektirdim.1dk. Falan kasiklarinda hafif agri oluyo.cekim bittigi an agri hic kalmiyo.ben gunlerce uyuyamadim korkudan bumuymus dedim sonra ordan ciktim bogaza gezmeye gittim.radyomar agrisiz cekiyo.findikzade subesi.

merhaba güzel hatunlar

bir haftadır yoktum sizi çok özledim.geçmişi okuyamadım.hemen yazıyorum ,oğlum uyurken.cumartesi günü evime geldim.pazar günü dedem vefat etti.annem oğluma bakamayacağı için 1 hafta izin aldım.şimdi evimdeyim.pazartesi günü işbaşı yapacağım.

umarım herkes iyidir.ve nisan tayfası hazırdır.bende nisanda tedaviye başlayacağım.muhtemelen ayın 3 veya 4.de regl olurum.çok heyecanlıyım

lütfen biri bana özet geçerse çokkkkkkkkkkkkk sevinirim.inş beni merak etmişsinizdir.

Son düzenleme:

Pko pankreasın insülin direnci ile birebir bağlantılı. Sizde olmasa bile şeker hastası anne babaların kızlarında pko görülüyor sıklıkla.. Genetik geçiş( Yani şeker doğurganlığı azaltıyor bağlantısı bu .. Karatay teyze de yırtıyor ya kendini ekmek şeker yemeyin soyunuz tükenecek diye)

Dün hastanedende orayı önerdiler zaten sagol canım içim rahatladı gercekten kabusum oldu bu hsg(

Kızlar pazartesi sabah 8:30'da opu'm var, dualarınızı esirgemeyin lütfen... yumoşlarım kaliteli embriyolara dönsün inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…