Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

arkadaşım kendı kafana göre bırakma ilacı ben netten cok baktım bazıları aynı senın gıbı zararlıdır dıye bıraktık sonra bebeğim düştü diyorlar bence doktoruna tekrar danış allah korusun bi sorun cıkmasın kıse hamılelıkte ilaç kullanmak istemez ama mecbur olunca yapcak bişey olmaz

mummu ewt canım glifor şeker ilacı doğru okumuşsun ama bizim ilaçlar zaten bir tuhaf
gonol f çocuk cerrahıınde de kullanılıyomuş eşim dedeı
bıde ben klomenden sonra femara kullanmıştım eczacı meme kanseri ilacı bu onun için rapor alman lazım demişti
valla ne verseler içiyoz ne denseler yapıyoruz Allaha emanetiz bizde olcak bebeklerımızde

bende anlamadım ki gerçekten çeşit çeşit ilaç var
her biri 50 tane şeyde kullanılıyor ama bu gliforu sorayım ben gidince

mikrocum dün izin aldım tam giderken son bir kere daha bakıyım dedim ve lekelenme başladı bunun devamı gelir benim hep böyle oluyor yinede çıktım kardeşimle gezdik birazcık nisan 1-2-3 gibi ben start veriyorum canım nar suyunuda şimdi başlıyım mı adetten sonra mı başlıyım canım

olsun incim ne kusuru sen iyi olda gerisi mühim değil lekeler başladı nisan 1-2-3 gibi başlıyorum gününü daha kestiremedim benim hemen yoğunlaşmadığı için birde murat beyin olduğu güne denk gelir inşallah sabah aradım nisan programları belli değilmiş o yüzden izin günlerini bilmiyoruz dedi bende yğunlaşmasını bekliyorum direk murat beyle konuşucam bu telefondakilerle iş yürümüyor ya

incim ilaçların etkisi hormonlar tavan yaptı ve süreç uzun bu seni üzüyor pgt yi düşünme canım benim allahın izniyle çok sağlıklı bebişlerin olucak o konuyu çok düşünme sümeyye çok güzel demiş tevekkülün tam olsun ve sen güçlü ol ki güçlü genlerle oluşan yumurtaların sonra güçlü embriyoların sonrada çok güçlü miniklerin olsun güzel annemiz sen ne zaman hastande olucaksın canım

en iyisini yapmışsın tatlım gez enerji depola tedaviye güzel enerjilerle başla.sakıncası olmaz heralde canımm sen bilirsin başla istersen

kızlarm hepinizden allah razı olsun .
incim arayıp ilgilendiğin için teşekkür ederim canım:KK16:

juliettam hastaneye yanıma geeldi tanıştık konuştuk tanıştığıma çok sevindim çok sağol birsenim:KK16:

odamdayım yatıyorym :KK1:kendimi çok iyi hissediyorum ağrım sancım olmadı şimdide yok:nazar:sadece dikiş yerleri kalkarken acıyor

iki tüpümde de psorblem görülmemiş alınmadılar..sadece küçük bi kist gördük onuda aldık dedi mustafa bey.oda iyi huylu tekrarlamayan bişeymiş....

uyanır uyanmaz tüpleri sormuşum hemde 20 kez en az:KK1: mustafa bey hatırlıyommusun sorularını dedi yoo dedim:KK1:

çok iyiyim....mustafa bey çok iyi birisiymiş onulaa devam edeceğim sanırım..nur hanım yok çünkü rylüle kadar..zaten nur hanım seni mustafaaya emanet ettim dedi.
oda odama ziyerete geldi gene çok şeekerdi:KK16:
:KK16:

hepinizi öpüyorum.

canımm hadi gözünaydın korktuğun gibi olmadı bakk.tüplerin seninle kaldı bebeğine bir adım daha yaklaştın rabbim yardımcın olsun inş..

slm kızlar ben geldim dr randevum vardı dr keselere baktı ve 2 tane kesa var dedi %100 ama bişi daha var dedi üçüz olabilir dedi sanki keseye benzeyen 3. bişi daha var dedi ama net deyil dedi ben söyledim 2 tane trasfer edildi belki bir tanesi bölündü üçüz oldu dedi sizce böyle bir ihtimal varmı ya

canımmm hayırlı olsun ama inş.. 2 tanedir .3 üz gebelik dahada riskli hakkında hayırlısı olsunn.umarım minyon değilsindir:))

iyi akşamlar, ben geldim kızlar..
evde netim olmadığı için hemen haber veremedim, eşimin telinden giriyorum..
transferim sorunsuz gerçekleşti, mustafa bey yaptı..
iki tane embriyo koydular,
bana verilen kağıtta 5A VE 6A yazıyordu.. Koyarken mustafa bey ikiz gebelik de olabilir, ilk ultrosan muayeneni biz yapalım buraya gel dedi :KK16:
O an çok güzeldi,
Şimdi evde dinleniyorum, sadece iğne için dışarı çıkıyorum.

canımm hayırlı olsunn bebelerin sana sıkı sıkı tutunsunlar inş...

kızlarrr nasılsınız bebişler napıyor hava miss gibi bebişleri gezmeye çıkarın :KK1::KK1::KK1:

iyiyiz canım saol sen nasılsınnn onlarda iyiler dün akşamm gördükk:))düşünüyorum bende birazdan çıkmayııı

hım bak yeni birşey daha öğrendim ben bunu unutmayayım ilk randevuda Funda hn a sorayım bende de şeker yok ama hiç yükleme yaptırarak baktırmadım ama annemde şeker var o insülin oluyo onların bizden ilk istediği tahlillerde şeker varmıydı acaba hatırlıyor musun

yok canım bana da şeker yüklemesi yapmadılar. sadece kanda sabah aç karnına insülin direncini kendim merak ettiğim için ölçtürmüştüm, onun üzerine bir daha test istemedi onlar da. sanırım yeterli gördüler direnç çıkmayınca. işte ilk muayenede bana adet söktürücü ve metformin verdiler. tedavi ile o ilaca da başlamış oldum. sen de sor mutlaka ama zaten daha tedaviye başlamadığından vermemiş olabilirler.

orası oylede nebılyıım tatlım docent dr 12 haftana kadar ıc demıstı .
bende jel folıkasıt b12 glıfor corasprın alıyordum b12 bıraktım oda zararlıymıs glıfforuda arada alıyorum ıste nebılyıım korktum bızım kızlarda kalp atısına kadar ıc demıstı :KK31:

canım neden glikoforu arada alıyorsun anlamadımm.bende kullanıyorummm ama doktorum 12 .haftaya kadarr kullanacağımız söyledii

orası oylede nebılyıım tatlım docent dr 12 haftana kadar ıc demıstı .
bende jel folıkasıt b12 glıfor corasprın alıyordum b12 bıraktım oda zararlıymıs glıfforuda arada alıyorum ıste nebılyıım korktum bızım kızlarda kalp atısına kadar ıc demıstı :KK31:

canım bence sen kendi gittiğin doktoruna sor. ona sordun mu hiç? o ne derse onu yap. memorialdakiler de kullan diyorsa bence kullanılabilir. son gidişimde de özellikle sordum. jeli sevmiyorum ben :)

oohh canım tadını çıkar eşine deki ben hamıleyım alışveriş yapmam lazım kıyafetlerin olsada al canım çeşit çeşit giyy
biz özel anneleriz herşeyi hak ediyoruz

valla canım aslında üstümdekiler olsa almicam da, kilo da aldım biraz. o da yemekten yani:KK1:
ben eşime hiç naz yapmıyorum biliyor musun.. yaparım zannediyordum. ama bu bebeği o kadar uğraşarak elde ettim ki, aklıma nazlanmak, sızlanmak gelmiyor hiç:KK1: kolay elde etsek belki daha kaprisli olurduk ne bileyim :)

yok canım bana da şeker yüklemesi yapmadılar. sadece kanda sabah aç karnına insülin direncini kendim merak ettiğim için ölçtürmüştüm, onun üzerine bir daha test istemedi onlar da. sanırım yeterli gördüler direnç çıkmayınca. işte ilk muayenede bana adet söktürücü ve metformin verdiler. tedavi ile o ilaca da başlamış oldum. sen de sor mutlaka ama zaten daha tedaviye başlamadığından vermemiş olabilirler.

salı başka bir doktora muayeneye gidicem ona söyliyim o yazıversin insülin direcime de baktırayım ben bundan 6 - 7 ay önce çok kilo aldım diye hepsine baktırmıştım birşey çıkmamıştı ama yine baksınlar Funda hn a da gidince sorayım bakalım ne diyecek

canım neden glikoforu arada alıyorsun anlamadımm.bende kullanıyorummm ama doktorum 12 .haftaya kadarr kullanacağımız söyledii

canım nebılıyım cok arastırdım docent dr 12 haftana kadar ıc dıyor kendı dr ozel muayene oda ıc dıyor ıcını okuma dıyor ama ben korkuyorum topıkte cok arastırdım zararlı dıyen cok ınsan var ıcıp ıcmeme konusunda cok kararsız kaldım bende 1 haftadır bıraktım benımde asılama ıle oldu pkoluyum
b12 de zararlı dedıler ıcındede c kategorısı yazıyordu zatn

bende anlamadım ki gerçekten çeşit çeşit ilaç var
her biri 50 tane şeyde kullanılıyor ama bu gliforu sorayım ben gidince

senın sorun neydı mummu pıko varmı sende ben gecen ay ön görüşmeye gittiğimde verdiler gliforu ben dedımkı bu ay gelemıyebılırım tadevi için farketmez ne zaman gelırsen gel gelene kadar kullann demişlerdi arada unutsamda kullanıyorum 1 ay oldu

salı başka bir doktora muayeneye gidicem ona söyliyim o yazıversin insülin direcime de baktırayım ben bundan 6 - 7 ay önce çok kilo aldım diye hepsine baktırmıştım birşey çıkmamıştı ama yine baksınlar Funda hn a da gidince sorayım bakalım ne diyecek

sor canım aklında kalmasın ama dediğim gibi bana da tedavide verdiler :) başka doktora neden gideceksin?

kızlar birşey merak ediyorum tüpler alındığı zaman bu tedavi sürece nasıl oluyor ? bileniniz var mı acaba

sor canım aklında kalmasın ama dediğim gibi bana da tedavide verdiler :) başka doktora neden gideceksin?

ay başında tedaviye başlıycaz diye gittim ya merkeze kist çıktı başlayamadık onu merak ediyorum geçti mi diye geçen gün smear testi için giitiğimde baktılar yok dediler ama bende taktım kafaya çünkü olduğu zaman ki ağrılarımı hissediyorum ara ara birde bana Semra hn ve Funda hn. ı Zeynep Kamilde ki bir doktor önermişti Salı yine ona gidicem oda bi muayene etsin birde ona sormak istediğim bir iki şey var laporoskopi ile ilgili

canım nebılıyım cok arastırdım docent dr 12 haftana kadar ıc dıyor kendı dr ozel muayene oda ıc dıyor ıcını okuma dıyor ama ben korkuyorum topıkte cok arastırdım zararlı dıyen cok ınsan var ıcıp ıcmeme konusunda cok kararsız kaldım bende 1 haftadır bıraktım benımde asılama ıle oldu pkoluyum
b12 de zararlı dedıler ıcındede c kategorısı yazıyordu zatn

zararlı olsa doktorlarımız bıraktırırdı böyle birşeyi göze almazlar bence sağlıklı doğum bizim için ne kadar önemliyse onlar içinde öyle onlarında başarısı ben doktorlarıma güveniyorum.zaten şurda iki haftamız kaldı.hem nur hanım hem mustafa bey kullan dedi.o yüzden içim rahat benim.bide çok araştırıp kafanızı bulandırmayın bencee

canım bence sen kendi gittiğin doktoruna sor. ona sordun mu hiç? o ne derse onu yap. memorialdakiler de kullan diyorsa bence kullanılabilir. son gidişimde de özellikle sordum. jeli sevmiyorum ben :)

valla canım aslında üstümdekiler olsa almicam da, kilo da aldım biraz. o da yemekten yani:KK1:
ben eşime hiç naz yapmıyorum biliyor musun.. yaparım zannediyordum. ama bu bebeği o kadar uğraşarak elde ettim ki, aklıma nazlanmak, sızlanmak gelmiyor hiç:KK1: kolay elde etsek belki daha kaprisli olurduk ne bileyim :)

sen demek ki kocana kıyamıyon gece yarısı kaldırıp canım çekti kalk git bul getir demek var ama bakalım ben nasıl olcam ayy olsunda nazlanmam bak bende çok uslu olurum:KK53::KK53::KK53:

canım senin tüplerde sorun mu var?

hsg de tam bi tıkanıklılık çıkmadı Semra hn bir tıkanıklılık yok ama biraz yamukluk var dedi bir de histeroskopide yapalım dedi laporoskopi ile de bakalım bi tüplere dedi ama ben senelerdir kist le boğuşuyorum hatta 2009 da laporoskopi oldu ama ara ara oluyor yine bide artık kistten mi ameliyattan mı bilemiyorlar ama rezervim çok düşük bakmal için bi laporoskopi yapalım dedi ama ben istemedim

ay başında tedaviye başlıycaz diye gittim ya merkeze kist çıktı başlayamadık onu merak ediyorum geçti mi diye geçen gün smear testi için giitiğimde baktılar yok dediler ama bende taktım kafaya çünkü olduğu zaman ki ağrılarımı hissediyorum ara ara birde bana Semra hn ve Funda hn. ı Zeynep Kamilde ki bir doktor önermişti Salı yine ona gidicem oda bi muayene etsin birde ona sormak istediğim bir iki şey var laporoskopi ile ilgili

anladım canım. inşallah hiçbirşeycik yoktur, smear testi sırasında görmedilerse yoktur bence. bu süreç adım adım ilerliyor gerçekten. ilmek ilmek resmen. sonu mutlu olsun da Allah'ın izniyle :)

anladım canım. inşallah hiçbirşeycik yoktur, smear testi sırasında görmedilerse yoktur bence. bu süreç adım adım ilerliyor gerçekten. ilmek ilmek resmen. sonu mutlu olsun da Allah'ın izniyle :)

mıkro nasılsın canım aşermeler başladımı?
baksana kabakçiceği naz fılan yapmıyomuş sende durumlar nedir?

X