Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Canim sikayetq devam ediyor mu? Bugun nasilsin?

Ameliyat oncesi psikolojini cok iyi anliyorum, yasamis biri olarak. Daha iyi olacak, netlik kazanacak, sorun kalkacak boyle dusun.tuplerin alinmasibi ihtimal. Belki benim gibi alinmasina gerek kalmaz.insallah. hersey daha guzel olacak, bebegine 1 adim daha yaklasiyorsun ne mutlu:KK16:

Insallah canim.memorial ve ekibine guven, diger merkezlerden farkini goreceksin..benim de onceki tedavilerim icin ayni yorumu yapmisti semra hnm.5 gun e gidelim demisti, oyle de oldu.hadi insallah moral bozmak yok, umutla, dua ile..

iyiyim canım çok şükür.bulantı var hala ama bu gün gittim aynur hanım muayene etti.iyi bi sorun yok bulantı olması normalmis .inşallah pozitif olursa daha da artacak hazır ol dedi. inşallah pozitif olsundu raziyim.

kizlar transfer sonrası kendinizi nasıl hissettiniz.benim bulantı haricinde hafif bi kasık ağrım var.o kadar kendimi dinliyorum da nasıl bi süreçten geçyorum acaba....

kızlar benim karnım çok şişti.daha 6 haftalık hamileyim benim arkadaşların hep 4.aylarında karnı çıktı.bizim ilaçlardan mı böyle erkenden şişiyo karnımız sizinde öyle mi?tedavideyken şişti ama bukadar değildi.özellikle iki gündür iyice şişti.iner mi acaba.saklamakta zorlanıyorum daha kimseye söylemedimde.

kızlar ya iki günden beri canım deli gibi şalgam suyu çekiyo ve bardak bardak iiçiyorum...internetten baktım bir zararı yok diyor ama canım durmadan ekşili şeyler çekiyor..aş mı eriyorum yoksa pis boğazlı mıyım :KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:10 gündür hiç tatlı yemiyorum canım istemiyor.nutella kavanozuna saldıran ben şimdi yan gözle bile bakmıyorum...:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
bulantım yok..ama sabahları canım bişey istemiyor...bir de gün boyu uyuma isteği...yemek yapmak toz almak bile zor geliyor...tembel yaptı hamilelik beni yaaaa....kendimi şımartayım derken abarttım sanırım... benimle aynı dönemde olan arkadaşlar siz de ne var ne yok...
ketenim,çakırım,sümeyyem....sizle aynı dönemdeyiz...

Aynı durumdayız kesinlikle ağzıma tatlı sürmüyorum . Günde 4 5 bardak acı şalgam suyu içtiğim oluyor. Progestan mı yapıyor acaba yan etki gibi ))

kızlar benim karnım çok şişti.daha 6 haftalık hamileyim benim arkadaşların hep 4.aylarında karnı çıktı.bizim ilaçlardan mı böyle erkenden şişiyo karnımız sizinde öyle mi?tedavideyken şişti ama bukadar değildi.özellikle iki gündür iyice şişti.iner mi acaba.saklamakta zorlanıyorum daha kimseye söylemedimde.

4.aydansonra iniyor o ilaçların ödemi şişliği diyorsun bazı tecrübeli arkadaşlar. Inan abartmıyorum alt komşum 7 aylık hamile şu an kapışırız karın konusunda .. Ki benim karnım dümdüzdü :KK43:( gece uyandırıyor şişlik sancı zaman zaman.. Artık saklama bence :)

ye teyzesı ye herhalde aralarında en buyuk ece mı?bırkac kısıyı tanımıyorumda..en rutbelı benımherhal:KK52:

Gelincik'in ikizleri, lotus'un minik adamı ece'nin abi ve ablaları :)

kabakçiçeği ve mimoza keseleri görmüşsünüz tebrik ederim Allah tamamına erdirsin herkese yaşatsn bu güzel duyguyu..ben eylülden beri burayı takip ediyorum bu kadar pozitif haber ve kese görmeler falan olduğunu hatırlamıyorum inci daha iyi biilr bu kadar bereket varmıydı inci benmi yanlış hatırlıyorum Allah bozmasın nazarlardan korusun inş..hergün güzel haber alıyoruz daim olsun inş..:nazar: :nazar: :nazar:

Yoktu canım yoktu. Ben bu topikte yanlış hatırlamıyorsam aynı anda en fazla 4 pozitif gördüm.
Maşallahımız var :nazar:

Her anne evladı için mücadele eder,emek verir ama;
Biz daha onlar dünyaya gelmeden hatta dünyada hiç yokken
Başlar bizm mücadelemiz,emek vermelerimiz,acı çekmeleriz,
BİZ ÖZEL ANNELERİZ
Bizimde sessiz evlerimiz bir gün onların
Güzel sesiyle yankılanacak anne anne! diye
Bizde onlar için gece uykularımızı feda edicez zevkle
Bizde onları göğsümğümezde uyutucaz o dalana kadar uyanmasın dıye kıpırdamıcaz
Bizimde gece sürekli uyanıp acaba üstü açıldımı diye gece 10 defa yanına gidicez
Öpücez koklucaz onu;(üstü açıkmış bahane sırf özlediğimiz için gidicez yanına)
BİZ ÖZEL ANNELERİZ
Biz en başından beri çektiğimiz bütün acılardan zevk aldık
Yeterki onlar;yavrularımız sağlıkla dünyaya gelsinler diye
Gıkımızı çıkarmadık, iğneler ,ilaçlar,doktorlar maddi manevi herşey
Acı,yorgunluk,bıkkınlık,değil huzur verdi bize
Çünkü sonucunda onlar var!
Onlara kavuşmak var!
Biz onları yeni gelinin askerde olan kocasını bekler gibi bekledik,özledik
Her acımızı onlara birgün kavuşuruz diye dindirdik
Ağladık,secdelere kapanıp dular ettik ettirdik;belki birirnin duası kabul olur diye
Ama umudumuzu asla yitirmedik
Unut olur dediler;nasıl unutulur ki insan umudunu özlemini nasıl unutabilir
Anlamadılar niye bukadar mücadele edilirki diye düşündüler
Hayatın tadını çıkarın dedıler bilmiyorlarmıki;
Hayatın tadıda tuzuda onlar
BİZ ÖZEL ANNELERİZ
Bizede bir gün hemşire geitirip kucağımıza verecek yavrularımızı
O miss kokusu hadretle özlemle kokluycaz
Yanından ayrılmaya korkucaz
Ağlayınca koynumuza koyucaz ki sakinleşsin
Gazını çıkarmak için evin içinde dolanıp durucaz
Biz hepsini zevkle hasretle yapıcaz
Bizde bir gün kavuşacağız özlemle ,asretle beklediğimiz yavrularımıza
BİZ ÖZEL ANNELERİZ

,

Verdeee deli gibi ağlıyordum bu yazı da üzerine tuz biber oldu :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

arkaşlar biraz önce aradılar 12 gibi orada olmam gerekiyormuş..
1 de mustafa bey yapacak transferimi..
şimdi yola çıkıyorum, dualarınızı eksik etmeyin..

Beylemcim yazmamışsın. İnşaallah her şey yolunda gitmiştir.

Ne güzel haberler var bugün.tebrik ediyorum ve dualarım hepimiz için. Dünkü opu'dan çıkan 11 yumurtamın 8i dollenmis :)

Maşallah :nazar:

sağol canım teşekkür ederim Allah herkese yaşatsın inşallah bu arada kabakçiçeği tebrikler keseyi görmüşsün:nazar:
incii canım ben duamı tamamladım 30 meryem bitti listeye yazabilirsin :KK16:

Allah kabul etsin canım. Şifa olsun hepimize inşaallah.

arkadaşlar ovitrelleyi 2 kutu kullndınız dımı kişiye göre değişiyomu

Ovitrelle yi her hasta kullanmak zorunda. Çatlatma iğnelesidir kendileri. Cetrotide ise baskılayıcı iğne. Onu da kısa protokol uygulanan tüm hastalar kullanıyor. Ovitrelle'nin sayısı değişebiliyor. Bir, bir buçuk, iki olabiliyor.

Kızlar hil_bur buraya gelemiyor ama iyi.

Canlar bu iğneler beni mahvetti. Şişliklerime sulu gözler de eklendi. Her bir şeye ağlar oldum. Tedavi ilerledikçe heyecanımın yerini korkular alıyor sanırım. Dualarınıza çok ihtiyacım var. Ne olur sağlıklı ve hayırlı bir evladım olması için dua edin.

Gelincik'in ikizleri, lotus'un minik adamı ece'nin abi ve ablaları :)Yoktu canım yoktu. Ben bu topikte yanlış hatırlamıyorsam aynı anda en fazla 4 pozitif gördüm.Maşallahımız var :nazar:Verdeee deli gibi ağlıyordum bu yazı da üzerine tuz biber oldu :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:Beylemcim yazmamışsın. İnşaallah her şey yolunda gitmiştir.Maşallah :nazar:Allah kabul etsin canım. Şifa olsun hepimize inşaallah.Ovitrelle yi her hasta kullanmak zorunda. Çatlatma iğnelesidir kendileri. Cetrotide ise baskılayıcı iğne. Onu da kısa protokol uygulanan tüm hastalar kullanıyor. Ovitrelle'nin sayısı değişebiliyor. Bir, bir buçuk, iki olabiliyor. Kızlar hil_bur buraya gelemiyor ama iyi.Canlar bu iğneler beni mahvetti. Şişliklerime sulu gözler de eklendi. Her bir şeye ağlar oldum. Tedavi ilerledikçe heyecanımın yerini korkular alıyor sanırım. Dualarınıza çok ihtiyacım var. Ne olur sağlıklı ve hayırlı bir evladım olması için dua edin.

Ah be lncim, Allahin izni ile bu gunler de guzel birer hatira olarak gecicek. Rabbim icine ferahlik versin. korkularinin olmasi normal biliyorsun, ancak bu korkuularin seni yenmesine izin verme. hatirlarsan bu kadar heyecan senin icin iyi deyil demistim. Bence heyecan ne kadar azsa korkular o kadar zayif olur. Korkunun daha buyuk olmasi pgt den kaynaklaniyor biliyorum, gercekten tup bebe ile pgt li tup arasinda buyuk endise farki var. Rabbim bu imtahandan seni kucagi saglam ve hayirli olan evlatlarla dolu olarak cikarsin. Bu gunlerini acisi tatli olan guzel anilar olarak hatirlamani dilerim. Aglamak istedigin zaman agla, ancak icine her korku gelldiginde Allaha sigin ve korkma. Ben hep derim, onemli bir ise basladiginizda mutlaka istihare namazini kilin. Cunki istihare yapmis olan bir insanin oncelikle kalbi huzurlu oluyor ve en hayirli ne ise ona ulasacagini da biliyor. Korkularimin beni yenememesinde bunun cok buyuk rolu oldu. Allah Subhenehu Teale bebegine giden yolu senin icin kolaylastirsin. Her sikintinin yerini mutluluk ve huzur kaplasin. Seni hepimiz seviyoruz ve her zaman duaciniz.

Son düzenleme:
günaydın kızlar hastanedeyim odamdayım..bekliyorum..

birazdan ameliyata gireceğim dualarınızı eksik etmeyin ne oulr.

Aysuncum şimdiden geçmiş olsun umarım en ksa sürede toparlanır ve bebişini kucağına alırsın

kızlar hepinize günaydın

dünkü yazılarda ağrı kesicinin yumurta kalitesini etkilediğini okudum eğer gerçekten öyleyse vay halime çünkü ben çok sancılı adet oluyorum ilk iki gün en az 4 er tane ilaç içiyorum yoksa bayılıp kalıyorum Funda hn bana adetin başlamadan biğr iki gün önce iç olunca içme demişti ama dediği gibi yapamıyorum çünkü ilacı içmesem hastanelik oluyorum :KK43:

kızlar benim kullandığım hap majezik forumlarda biraz araştırma yaptım majeziği doktorlar tedavi döneminden önce kullandırtmıyormuş minoseti öneriyorlar yumurta kalitesini ve çatlamasını etkiliyormuş :2::2::2::2::2::2::2:

günaydın aysunum ya yanında olmayı çok istemiştim ama malesef yetişemedim bugüne dualarımız seninle canım hiç merak etme çok güzel bir uyku seni bekliyor uyandığında bebeğin için bir kademe daha atlamış olucaksın allahın izniyle

Aysunay canım çok geçmiş olsun, içini ferah tut... İncitanesi iğneler bizi böyle yapıyor galiba, bende bazen çok umutluyum bazense korkularım daha ağır basıyo... Ama kısmetse hafif bir kalp atışı ve küçücük bir kese bugünleri unutturacak bize..

X