Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kızlar beklettim sanırım kusura bakmayın ama size iyi haber getirdim HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMM
değerim 270 çok mutluyum :122::KK8::KK9: uçuyorummmmmmmmmmm:122: çok şükür Allahım bugünleri gösterdin :122:

juliaaaa tebrikler çok sevindim değerinde çok güzel tek yumoş ikizimi acaba:)) :nazar: Allah bu güzel haberlerin sonunu getirmesin daim olsun inş..kimse üzülmesin..

kızlar hastaneden aradılar şimdi bak gene heyecan bastı:26:

ameliyatıma semra hanım ve nur hanım girecekmiş:KK16::KK16:

sabah 8.30 da diyorlardı şimdide 7.30 dediler. tuzlada kalıcam ben o gece 5 te yola çkmamız lazım o halde:KK1:

aysunayy gerilerden geliyorum ama yeni okudum, asıl haberler sendeymiş :KK1:

6 gibi çıksanız rahat rahat yetirşirsiniz bence..
hatta 6 bile erken..
kelebekler ne durumda ?:KK1:

juliaaaa tebrikler çok sevindim değerinde çok güzel tek yumoş ikizimi acaba:)) :nazar: Allah bu güzel haberlerin sonunu getirmesin daim olsun inş..kimse üzülmesin..
sağol canım bilmiyorum kiiiii artık iki gün sonraki değerime bakcaz amin canım inşallah herkes mutlu haberlerle gelsin :KK16:

beylemcim sana yarın için bol şans diliyorum sakın umudunu yitirme ben başından beri en kalitesizine bile razıydım umutluydum çok şükür tutundu birtaneciğim darısı sana transferden sonra yarım saat kalkma sıkışırsan sürgü iste ben öyle yapmıştım

Sağol canım, Allah razı olsun.çok mutlu oldum, trannfer öncesi iyi geldi bu haber..
inciden de bilgileri aldım, çok su içmemeye dikkat edicem..
Rabbim keseyi görmeyi, kalp atışını da duymayı nasip etsin..

kızlar Hulyayla (umutege) konuştum şimdi sesi çok güzel mutlu geliyordu:KK16:

kaan bebeğimiz dünyaya geldi 3350 gr doğmuş...hoşgeldin kaan bebek.:nazar::emir_bebek:.

Allah analı babalı büyütsün inşallah:nazar::nazar:

hepiniz çok selamı var

Son düzenleme:
gunaydin kizlar.
biz geldik.:KK66: tek embrio transfer edildi
gebelik gerceklesirse egeer ohss riskim var degerlerim yulsek cikti transfer iptali gundeme geldi dun biraz gerildik stresli bi gun gecirdik anlicaniz.ama semra hanin tek de o kadar risk olmaz dedi ve teke karar verdi.kalitesii guzel 10 uzerinden 9 verdi embriolok.insallah tutar bundan sonra boool bol dua edecez bebegimle.insaaallah birakmaz beni.
inci canim merak etmissin beni cok tesekkur ederim.bu arada benim test tarihi firlamis 24 nisana 4nisan sekerim.

western, inş sana sımsıkı tutunurlar, hiç bırakmazlar..benim de yarın transferim, senden iki sonra da gebelik testim..
progestan iğne kullanan arkadaşlar..........igne yerlerinizi sağlı ve sollu dairesel hareketlerle masaj yapın her gün ilac yağlı olduğu için kalçada kalıyomuş beze olmasa bile kalabiyormuş masaj yaparsak daha iyi ulaşıyo bebişlerimize sürekli yapıldğını bilmiyodum şimdi idrardan bile kokuyo dağılınca, buna dikkat edin nolur yoksa kanamalar falan oluyo..

iğne yaptırdığımızda mı hemen masaj yapmak gerekir acaba?
iğneyi yaptırdıktan sonra ben, iki dk bastırıp kalkıyorum, henüz iki gündür yaptırdığım için pek ağrı hissetmiyorum ama ağrıyı da geçtim iğnenin etkisini göstermesi için bu söylediğin önemli..

Selam arkadaslar opudan çıktım.11 yumurta almışlar.bu süreçte her gün başka stres yaşıyor insan.dun yumurta stresinde iken bugün embriyolar gelisecekmi stresi.allah yardımcımız olsun hepimizin

geçmiş olsun cnm, maşallah sayın çok güzel, inş kaliteli kaliteli döllenirler..
Mustafa bey yaptı
benim de opuma mustafa bey girmişti..

ohh maşallah bebişler iyi gidiyolar yarın kavuşma günü inş 9 ay ayrılmamak üzere gelir bebişlerin:nazar:

Amin inş semracım, bu arada bana da önce lap. demişlerdi, sağ tüpümde sıvı birikmesi olabilirmiş, daha sonra semra hanım da gördükten sonra 5 .gün embriyosunu denemek istediler,

aysunayy gerilerden geliyorum ama yeni okudum, asıl haberler sendeymiş :KK1:

6 gibi çıksanız rahat rahat yetirşirsiniz bence..
hatta 6 bile erken..
kelebekler ne durumda ?:KK1:

dedim ya ben tezcalı heyecanlıyımdır hemşire 7.30 da burada olun dedi ya benm 7 de orda olmam lazım:KK1::KK1:

mahvetti beni o kelebekler tedavide transfer vs ne yaparım bilmem:KK1::KK1:

ayyy maşallah tosuncuk.. 5.bebeğimizde geldi.Allah analı babalı büyütmek nasip etsin hayırlı, kısmetli bir evlat olsun inş,Allah acısını göstermesin..darısı hepimize inşallah :nazar: :nazar: :nazar:

gunaydin kizlar.
gebelik gerceklesirse egeer ohss riskim var degerlerim yulsek cikti transfer iptali gundeme geldi dun biraz gerildik stresli bi gun gecirdik anlicaniz.ama semra hanin tek de o kadar risk olmaz dedi ve teke karar verdi.kalitesii guzel 10 uzerinden 9 verdi embriolok.insallah tutar bundan sonra boool bol dua edecez bebegimle.insaaallah birakmaz beni.
inci canim merak etmissin beni cok tesekkur ederim.bu arada benim test tarihi firlamis 24 nisana 4nisan sekerim.

canım sana sımsıkı tutunsunlar inşalah:KK16:

beylemcim yaptırdıktan sonra ovmuyoruz sadece bastırıyoruz geri çıkmasın diye ertesi gün yada 2-3 saat sonra ovuyoruz..:))

dedim ya ben tezcalı heyecanlıyımdır hemşire 7.30 da burada olun dedi ya benm 7 de orda olmam lazım:KK1::KK1:

mahvetti beni o kelebekler tedavide transfer vs ne yaparım bilmem:KK1::KK1:

biz de eşimle heyecandan erkende yola çıktık opuda.. 7 20 de oradaydık fakat çalışalardan kimse yoktu..
insan heyecandan evde filan duramıyor, tatlı heyecanlar ama..

kızlar beklettim sanırım kusura bakmayın ama size iyi haber getirdim HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMM
değerim 270 çok mutluyum :122::KK8::KK9: uçuyorummmmmmmmmmm:122: çok şükür Allahım bugünleri gösterdin :122:

tebrik edrim canım coook sevındım ayy valla maşaallaaahhhh bu topiğe uğurlumudur nedir allah nazarlardan saklasın:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

aylna maşallah yumoşalrına bebek olup sımsıkı tutunsunlar sana

umutegeyede hayırlı olsun dıyorum :emir_bebek: kaan bebek hoşgeldiiinn:KK16::KK16::KK16:şimdi onun miss kokusunu duymak var

kabakçiceği merakla güzel haberlerini beklıyoruz:KK52::KK52:

beylemcim yaptırdıktan sonra ovmuyoruz sadece bastırıyoruz geri çıkmasın diye ertesi gün yada 2-3 saat sonra ovuyoruz..:))

sağolasın cnm, ben de öyle yapıyorum ama yine de teyit edeyim dedim çünkü siz daha tecrübelisiniz..
bana da yapan hemşire akşamları pamuğa bol kolonya dök masaj yap demişti,
sen de biran önce kurtulursun inş iğnelerden...

Kizlar nasılsınız. .ben iyi degilim ..tuhaf bir ruh halim var..agliyorum tekrar kendime geliyorum yine agliyorum..kalbimde tuhaf bir sızı var..insanlar canimi sıkıyor kafama takiyorum..kendime cok kiziyorum ama elimde degil beni boyle uzenlerden nefret ediyorum inanin..hamileyim herseyden cok istedigim sey ama baksaniza bana..benim acilen ise baslamam lazim yoksa ben boyle kendime ve bebegime daha cok zarar vericem..Allaha havale ediyorum beni uzenleri..Rabbim büyük ...

Vallaha canım ne olursa olsun hiçbirşeyi takma kafana senin için önemli olan evlatların unutma, sen sınavını verirken bu hayatta çevrendekilerde senin sınavınla sınav oluyorlar onun için bunlarla üzme kendini çok güzel günler bekliyor seni rabbimin izni ile...

gunaydin kizlar.
hayirli olsun , insallah tutunur, hic ayrilmazsiniz. Benimde ohss riskinden dolayi 1 transfer olmustu.insallah senin sonucunda benim gibi olur.bol protein, su..ananas suyu da iyi gelmisti bana..mide agrisi, kusma v.s baslarsa merkezi ara mutlaka..

Tebriklerrr.....masallah ..darisi isteyen herkese.
Amin arkadaşlar..
geçmişe yeni bakabildim ancak,
İyi ki burayı keşfetmişim diyorum.
şafak 1 transfere:nazar:
Hayirlisi ile emanetlerini al gel..hic ayrilmayin insallah.

kaan bebeğimiz dünyaya geldi 3350 gr doğmuş...hoşgeldin kaan bebek.:nazar::emir_bebek:.

hepiniz çok selamı var

Hosgeldin kaan bebek:KK55::KK55:saglikli, mutlu uzun bir omrun olsun...masallah kilosu cok iyi tam isirmalik, sevmelik..

Bu aralar bebek ozlemim costu.yok mu ankara da oturup, dogum yapacak..sevmeye gitsem , totosuna totosuna vursam, isirsam.:KK9:kesin kimseden ses cikmaz , ben boyle sevdigimi yazinca:KK34:

juliacım tebrıkler :nazar:

happy naber?
valla ıgnelere bende hala devam edıyorum enjeksıyondan 1 -2 saat sonra buz koyuyorum bıraz daha acısı dınıyor eskı yaptırdıklarımın ıkı kalçada birbirinin haline ağlıyo:) Allah hepımıze saglık versın

Semracim 3.deneme olacagi icin en ufak sorunu atlamak istemez semra hnm ve ekibi.ilk denemeler olsa bi deneyelim derlerdi 3.olunca laprs.demislerdir.neticede maddi olarak neyse de manevi yikim zor oluyor. Benimde tuplerden az miktarda sivi akisi vardi.laporoskobi yapinca mudahale geregi duymadilar.diger denemelerde 3.gun tranfer olmustu memorial 5.gun az sivi akisiyla gebe kaldim.seninde olabilir.hepimiz benzer durumlari yasiyoruz hic kendini uzme.kararin neyse ver umutla, heyecanla tedavini tamamla. Rabbim dermani olmayan dert vermesin.. hayirlisi ise oraya yonlendirsin..

julıaaa tebrikler canım benim çok şükür ya bir mezun daha rabbim hayırlı sağlıklı hamilelik ve doğum nasip etsin inşallah çok sevindim çok şükür :nazar::nazar::nazar: maşallah

hepiniz çok selamı var

as maşallah maşallah rabbim nazarlardan korusun :nazar::nazar::nazar:

X