Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

evet bu cuma canım:26:
çok teşekkür ederim:KK19:

evet öğretmenim umutcum..
bırakmadım çünkü okudan kimsenin bilmesini istemiyorum...
cuma günleri okula gitmiyorum o gün halledip dönerim diyorum..
ama inş.yüzüme gözüme bulaşmaz:KK1:

yarın mı..hadi güzel haberlerle gel inşallah canım..
evet cnm yarın :18:
sağol cnm inş. ALLAHIM emeklerimizin karşılığını versin :KK16:

kızlar napıyonuz bakalım ...ben iyiym Allaha şükür...kanamam bir daha olmadı cumartesiden beri...bu gün müstecep beyin isteği üzerine 3. testimi yaptırdım..1. test 211, 2. test 399 ve 3. test 835 çıktı..bir daha istemez sanırım ..kızlar memorialdan randevuyu siz mi aldınız onlar mı aradılar...

Şükür canım.
Maşallah :nazar:
Test gününden sonraki 3.hafta için randevu alabilirsin. Ben olsam hemen arardım :KK1:

kızlar napıyonuz bakalım ...ben iyiym Allaha şükür...kanamam bir daha olmadı cumartesiden beri...bu gün müstecep beyin isteği üzerine 3. testimi yaptırdım..1. test 211, 2. test 399 ve 3. test 835 çıktı..bir daha istemez sanırım ..kızlar memorialdan randevuyu siz mi aldınız onlar mı aradılar...

Onlar arıyor canım.

:KK1::KK1::KK1::KK1:
Halimize bak ya :KK1:
Evlenmeden babam dikilirdi tepeme evlendim eşim başladı :KK1:

Hee valla :KK1: Benim de bekarken annem sürekli başımın etini yerdi. O gitti yerine koca geldi :KK1: :KK6:

ya normalde adet olmaya yakın sivelce çıkan varmı aranızda ve transferden sonra test gününü beklerken de sivilcesi çıkıp pozitif alan oldumu nette baktımda olumsuz oldunu sivilceden anlayın yazıyodu dogrumu acaba

benim iki tane çıkmıştı..üstelik adet sancım da her ay olduğu gibi..tek fark resmen sızarak uyuyakalıyordum..hala uyuyorum :KK1::KK1::KK1:

teşekkür ederim. allah sonunu hayır etsin. ama ben heyecanlandım şimdi yaa.bi telaş sardı beni :)

benim nasıl olacagına, nasıl yaptıklarına dair en ufak bir bilgim ve fikrim yok.baygın mı oluyoruz yoksa hafif sedatif mi veriyorlar?

Bulantılarınız ne zaman başladı? . Normalde bile yemek yemek benim için zor bir şey.

Ben şimdilik elhamduLillah iyiyim, hiç bir şey hiss etmiyorum. Gerçekten hiç inanasım gelmiyor. İyneler de artık çok şükür Rabbime acıtmıyor.

Rabbim bana ve tüm arkadaşlara sağlıklı evlatlarını kucağına almayı nasip eylesin.

sümeyyecim merhaba...canım sen ne iğnesi vuruluyorsun..jele geçmedin mi...

umutcum incicim sağolun beni merak etmişsiniz çok hastaydım grip oldum ateşim yükseliyor ara sıra idare ediyorum işte birde sonuç belli olmayınca insan ne yapacağını şaşırıyor ilaç kullanamıyorum c vitamini falan öyle geçiyor yarın idrar testi yapcam:KK53: çaktırmayın :) ertesi günde test günüm zaten inci hayırlı olsun başlamışsın tedaviye umut senin son testin kaç çıkmıştı şimdi neler yapıyosun jele geçtinmi?

canım 835 çıktı..

benim nasıl olacagına, nasıl yaptıklarına dair en ufak bir bilgim ve fikrim yok.baygın mı oluyoruz yoksa hafif sedatif mi veriyorlar?

Sabah hastaneye gidip senin için ayrılan odaya çıkıyorsun. Önlük falan giyiniyorsun. Sen hazırlanırken eşinden örnek alınıyor. Ardından tekerlekli sandalyeyle seni almaya geliyorlar. 2.kata indiriliyorsun. Orada bir odaya alınıyorsun bazı evraklar imzalıyorsun, koluna isminin yazılı olduğu bant takılıyor. Saatin gelince opu odasına alınıyorsun. Muayene sandalyesine benzer sedyeye yatıyorsun. Doktor ve anestezist geliyor. Hafif bir uykuya dalacağını söylüyorlar :) İlaç veriliyor ve yaklaşık 20 dakika süren bir uykuya dalıyorsun :) Uyandığında başka bir sedyeye alınıyorsun. Yumurtalarının sayısını söylüyorlar. Sedyeyle odana çıkarılıyorsun. Eşin de seninle tabi. Odana kahvaltın geliyor. Hemşire gelip kullanacağın ilaçlar hakkında bilgi veriyor. Kahvaltını ettikten sonra hazırlanıp hastaneden ayrılıyorsun. Perşembe sabahı da embriyoların hakkındaki ilk bilgiyi alıyorsun. Bu kadar :)

X