Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Uzun protokol canım :) Adetin 3.gününe kadar kontrole gitmeyeceğim. Tedavinde görüşürüz inşaallah hamile halimle karşılarım seni :)

Benim de 31 mart ama lucrin geciktiriyormuş. Günümde gelirse 10 nisan gibi opu olurum inşaallah.

ozamn transfere fılan denk gelıyoo sankı tanışalım valla cok sevınırım
benım bu ay 1 hafta gecıktı ama bu ayda glıfor dan dolayı 3 4 gun erkende gelebılırmış
ama hiçbir adetim için bu kadar sabırsızlnmamıştım

İnşaallah nasip olur :)
Ne yaman çelişki tedavi öncesi adeti dört gözle bekliyoruz transfer sonrası gelecek mi korkusuyla her an tuvalete koşuyoruz :)

canım benim 2 tane kaliteli vardı.ikisini de transfer etmeyi önerdiler ama ben biraz korktum.olacaksa tekle de olur dedim ve tek embriyom tuttu...Allah o kadar büyük ki...ben beş vakit namaz kılan biri değilim kuran okumayı da bilmem ama aklıma geldikçe meryem suresini okudum bir de testten bir gün önce 2 rekat hacet namazı kıldım..3 yıldır hiç bu kadar içten dua etmemiştim...eminim olacak senin de..ben bu topiktekilerin temiz kalpli olduğuna inanıyorum...her gün herkes için dua ediyorum...

Canım sağol ama arkadaşlar sakın kullanma dedide korktum neyse canım senin nasıl gidiyor?
?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…