Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Allah yardımcın olsun. İnşaallah ilk denemende bebeğin gelir sağlıkla. Doktorun kim? Sorununuz nedir?[/QUOT

ilk görüşmemi Murat beyle yaptım.sonra Müstecep bey baktı.bir sonraki gidişimde Mustafa bey baktı.ardından yine müstecep bey ve bugun gittiğimde yine Murat bey aldı. bende anlayamadım tam olarak kimin hastasıyım:) hareket problemi var eşimde.o da varikoselden kaynaklı.

teşekkür ederim inşallah.buradaki bütün arkadaşlar tez zamanda güzel haberler verirler ve hep beraber paylaşırız bunları

ilk görüşmemi Murat beyle yaptım.sonra Müstecep bey baktı.bir sonraki gidişimde Mustafa bey baktı.ardından yine müstecep bey ve bugun gittiğimde yine Murat bey aldı. bende anlayamadım tam olarak kimin hastasıyım:) hareket problemi var eşimde.o da varikoselden kaynaklı.

Her hastanın bir doktoru var ama muayenelerde farklı doktorlar muayene edebiliyor. Hasta istediği doktorda ısrar ederse o doktora randevu veriyorlar.

teşekkür ederim inşallah.buradaki bütün arkadaşlar tez zamanda güzel haberler verirler ve hep beraber paylaşırız bunları

Amin inşaallah. Topiği takip ettiysen 3 ayda hastaneye giden hiç bir arkadaş bebeksiz dönmedi.
uğurböceği ve begonvil arkadaşlarımız bebeklerini kaybettiler maalesef.

sanırım yarın akşam çatlatma iğnemi vurmamı söyleyecekler.benim korkum onlar yumurtaları toplamadan yumurtaların çatlaması. kızkardeşimde dr benim. görev yaptıgı yerdeki bir hemşirenin başına gelmiş bu. çok zorlu bir süreç ve üstüne böyle bir aksiliğin yaşanması sinirleri yıpratır

Amin inşaallah. Topiği takip ettiysen 3 ayda hastaneye giden hiç bir arkadaş bebeksiz dönmedi.
uğurböceği ve begonvil arkadaşlarımız bebeklerini kaybettiler maalesef.

evet uzun süredir topiği okuyorum.allah sabır ve güç versin arkadaşlarımıza.sizide okuyordum sizede cok geçmiş olsun.oldukça zorlu bir süreç olmuş insallah hepsi geride kalmış olsun.

memorial hastanesi bence işini en iyi yapan hastanelerin başında gelir.ben çok memnunum.doktorlar çok ilgililer.ekip olarak çalışıyolar.doktorların hepsi birbirinden tatlı.ben tavsiye ederim.benim şuan 3.tüpbebek tedavim keşke digerlerinide memoriale yaptırsaydım.

kkeezzbbaann ,inci_tanesi,sümeyye008 arkadaşlar,yazdığınız cevaplar için teşekkür ederim...sanırım benim kararım da memorial yönünde olacak..hayırlısı artık...

sanırım yarın akşam çatlatma iğnemi vurmamı söyleyecekler.benim korkum onlar yumurtaları toplamadan yumurtaların çatlaması. kızkardeşimde dr benim. görev yaptıgı yerdeki bir hemşirenin başına gelmiş bu. çok zorlu bir süreç ve üstüne böyle bir aksiliğin yaşanması sinirleri yıpratır

Allah korusun. İğnenin saati çok önemli. İğneden sonra dinlenmek, iş yapmamak gerekli.

evet uzun süredir topiği okuyorum.allah sabır ve güç versin arkadaşlarımıza.sizide okuyordum sizede cok geçmiş olsun.oldukça zorlu bir süreç olmuş insallah hepsi geride kalmış olsun.

Amin inşaallah.
Teşekkür ederim.
Bu arada biraz samimi bir hoş geldin oldu size yaptığım yanlış anlamayın ortamdan kaynaklı :)

kkeezzbbaann ,inci_tanesi,sümeyye008 arkadaşlar,yazdığınız cevaplar için teşekkür ederim...sanırım benim kararım da memorial yönünde olacak..hayırlısı artık...

Rica ederiz. Hakkında hayırlısı olur inşaallah.

hoşgeldin canım bende yeniyim bu topıkte bizde nisanda başlıcaz inşallah
umraım herşey yolunda gıder ve sende hamileyim dıye burda müjdeyi verirsin:KK16::KK16:

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak hamileyken makineyle bacaklarımı alsam zararı olurmu?bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Hamilelik açısından sorun olucağını sanmıyorum, ancak hamilelik sırasında vücut bir az hassas oluyor. O yüzden alınan yerler iyleşmekte gecike bilir. O yüzden makinelerin kullanım klavuzunda hamilelerin doktora danışılması öneriliyor.

aylna-moon-sunn hoşgeldiniz kızlar inşallah bebeklerinize tez zamanda kavuşursunuz.:KK3:

inci cuma hastanede olusan biz de karşılaşabiliriz:KK16:

Canım normal adet tarihim 31 mart o da gecikmezse :KK43:
Tedavinde karşılaşırız inşaallah. İşlemden sonra ne kadar tutuyorlarmış hastanede?

Seninle karşılaşabiliriz hastanede :)
Adet tarihin ne zaman?

adet tarihim 14 nisan olması lazım erken yada geç gelebılır
iğneyi vaurulamaya başladıktan 7 8 gun sonra çatlatma iğnesi yapıyolarmı okadar çabuk mu?
ben aşılamda fılan 11 12 gun vuruluyodum sankı

Son düzenleme:
Canım normal adet tarihim 31 mart o da gecikmezse :KK43:
Tedavinde karşılaşırız inşaallah. İşlemden sonra ne kadar tutuyorlarmış hastanede?

öyle mi e ama sen bugün ilk iğneni olmamışmıydın inci..uzun protokol mü seninkisi..:44:
ben bişeyi kaçırdım gene kesin:KK1:
görüşebilsek çok sevinirdim:KK19::KK19:

işlemden sonra 4-5 saat yatırıyorlarmış sonra gönderiyorlarmış..
sabah 8.30 dan akşam üzeri 5-6 ya kadar oralarda olurum snaırım cuma.

X