Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

öyle mi e ama sen bugün ilk iğneni olmamışmıydın inci..uzun protokol mü seninkisi..:44:
ben bişeyi kaçırdım gene kesin:KK1:
görüşebilsek çok sevinirdim:KK19::KK19:

işlemden sonra 4-5 saat yatırıyorlarmış sonra gönderiyorlarmış..
sabah 8.30 dan akşam üzeri 5-6 ya kadar oralarda olurum snaırım cuma.

Uzun protokol canım :) Adetin 3.gününe kadar kontrole gitmeyeceğim. Tedavinde görüşürüz inşaallah hamile halimle karşılarım seni :)

Benim de 31 mart ama lucrin geciktiriyormuş. Günümde gelirse 10 nisan gibi opu olurum inşaallah.

ozamn transfere fılan denk gelıyoo sankı tanışalım valla cok sevınırım :KK16::KK16::KK16:
benım bu ay 1 hafta gecıktı ama bu ayda glıfor dan dolayı 3 4 gun erkende gelebılırmış
ama hiçbir adetim için bu kadar sabırsızlnmamıştım

ozamn transfere fılan denk gelıyoo sankı tanışalım valla cok sevınırım :KK16::KK16::KK16:
benım bu ay 1 hafta gecıktı ama bu ayda glıfor dan dolayı 3 4 gun erkende gelebılırmış
ama hiçbir adetim için bu kadar sabırsızlnmamıştım

İnşaallah nasip olur :)
Ne yaman çelişki tedavi öncesi adeti dört gözle bekliyoruz transfer sonrası gelecek mi korkusuyla her an tuvalete koşuyoruz :)

sumeyye ,umut degerleriniz cok guzel me mutlu size massallah.....
inci canim seninde tedaviue basliyor olman cok sevindirdi beni hayirli olsun
kezban canim sende kavusursun yavruna insallah.
gelelim benim bebelere...
10u da gelisime devam ediyor
1tane 1. kalite
4-5 tanede 2. kalite varmis gerisi arkadan geliyomus bakalim hayilisi insallah.
Allahim kan ver can ver yavrularima insallah.....

canım benim 2 tane kaliteli vardı.ikisini de transfer etmeyi önerdiler ama ben biraz korktum.olacaksa tekle de olur dedim ve tek embriyom tuttu...Allah o kadar büyük ki...ben beş vakit namaz kılan biri değilim kuran okumayı da bilmem ama aklıma geldikçe meryem suresini okudum bir de testten bir gün önce 2 rekat hacet namazı kıldım..3 yıldır hiç bu kadar içten dua etmemiştim...eminim olacak senin de..ben bu topiktekilerin temiz kalpli olduğuna inanıyorum...her gün herkes için dua ediyorum...

Allah yardımcın olsun. İnşaallah ilk denemende bebeğin gelir sağlıkla. Doktorun kim? Sorununuz nedir?[/QUOT

ilk görüşmemi Murat beyle yaptım.sonra Müstecep bey baktı.bir sonraki gidişimde Mustafa bey baktı.ardından yine müstecep bey ve bugun gittiğimde yine Murat bey aldı. bende anlayamadım tam olarak kimin hastasıyım:) hareket problemi var eşimde.o da varikoselden kaynaklı.

Hoşgeldinnn .. Kimin hastası olduğunu anlamadan pozitif sonuç aldım o yüzden çok önemsememeye çalış bence bu durumu.. Hastane yoğun, doktorlar yoğun sistem aksayabiliyor her istediğin anında olmayabiliyor.. Hayırlısı olsun inşallah

Hamilelik açısından sorun olucağını sanmıyorum, ancak hamilelik sırasında vücut bir az hassas oluyor. O yüzden alınan yerler iyleşmekte gecike bilir. O yüzden makinelerin kullanım klavuzunda hamilelerin doktora danışılması öneriliyor.

Canım sağol ama arkadaşlar sakın kullanma dedide korktum neyse canım senin nasıl gidiyor?
?

X