Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canım sakın içme. ben de içiyordum. hatta iğneme başladığım ilk gün iki tane içmiştim. sonra ertesi gün sordum, sakın içmeyin dediler. eline verilen kağıtta da yazıyor zaten. yalnızca sen değil, spermlerin kalitesi açısından eşin de içmemeli.. şimdi de iyi ki bırakmışım diyorum.. aman içme derim. etkiliyor. mesela sigara dış gebelik riskini artırıyor.

Saol canım tavsiyen için , madem zararlı yumoşlara içmiycem 😄

canım nasılsın? dün senin için dua ettim. hem kalbine ferahlık gelsin, hem de hayırlı evlatlar versin Rabbim diye..

saol canım ıyı olmaya calısıyorum bekledım bu kadar bıraz daha beklerım kendımı gecıyorum zaten Eşim için ıstıyorum o bana hıc bısey demedı bu gune kadar dunde soyledım saglık olsun dedı ıllakı uzulmustur ama yansıtmaz bana kolay kolay onun ıcın uzuluyorum aslında ben daha cok sevındıgınde hıssettım sadece aslında cok ıstedıgını ' oh be Allahım sana şükür ' demıstı o zaman hıssettım aslında çok ıstedıgını yoksa o bana yansıtmaz hıc ıkımızde rahat yapıda kısılerız ama demekkı artık vaktı gemıs 6 sene oldu evlenelı şimdi asıl daha cok ıstemeye dusunmeye basladık ınş mutlu sona yaklasıyoruzdur az kalmıstır ınş. Allah razı olsun inş sen ve tedavı gören herkes kavusun bebeklerınıze bende sizin guzel haberınızle umutlanıp tekrar denemeye cesaret edebıleyım

allah kabul etsin canım.sende nisanda başlıyacaksın demi?karıştırdıysam affet?bi burayı okuyorum bi fatura kesiyorum :KK14: Yoruldum:KK14::KK14::KK14:

içme canım içme herşey bebişler için değil mi içme:26::26: Ben çok moralim bozulunca içerdim ayda yılda 1 tane ama şimdi herşey okadar üst üste geldiki yine canım istiyor:KK14: Tedaviye başlıyacağım diye oğluma kokar üstüme siner diye içmiyorum.sende içme:KK16::KK16:

ewt canım nisan ortası başlıcaz inşallah. önemlı değil insan karıştırıyor burası kalabalık maşallahh

saol canım ıyı olmaya calısıyorum bekledım bu kadar bıraz daha beklerım kendımı gecıyorum zaten Eşim için ıstıyorum o bana hıc bısey demedı bu gune kadar dunde soyledım saglık olsun dedı ıllakı uzulmustur ama yansıtmaz bana kolay kolay onun ıcın uzuluyorum aslında ben daha cok sevındıgınde hıssettım sadece aslında cok ıstedıgını ' oh be Allahım sana şükür ' demıstı o zaman hıssettım aslında çok ıstedıgını yoksa o bana yansıtmaz hıc ıkımızde rahat yapıda kısılerız ama demekkı artık vaktı gemıs 6 sene oldu evlenelı şimdi asıl daha cok ıstemeye dusunmeye basladık ınş mutlu sona yaklasıyoruzdur az kalmıstır ınş. Allah razı olsun inş sen ve tedavı gören herkes kavusun bebeklerınıze bende sizin guzel haberınızle umutlanıp tekrar denemeye cesaret edebıleyım

canım benim, vakti zamanı daha değilmiş ama eminim gelecek. biliyorum, üzülüyorsun, ne desek boş. ama sakın vazgeçme.. ben inanıyorum ki olacak. Allahım şükür diyen eşinin gönlünün isteğini Rabbim duyuyor, sadece bu bir imtihan ve elele atlatacaksınız inşallah.. kendini toparla, kafanı, vücudunu topla, kaldığın yerden devam et.. ben seni kucağında bebekle hayal edebiliyorum, eminim olacak Allahımın izniyle.. Rabbim eşini sana, seni ona bağışlasın..

Kızlar dün akşam regl oldum... Normalde günde 3-4 tane sigara içiyorum ama tedaviye başlıycam diye 2 gündür içmiyorum... Stres yapıyorum galiba canımda çok sigara istiyo, günde 1 tane içsem olurmu ki ? Sigara kullananız var mı, siz ne yaptınız ?

doktorum m.acet derki bizim tedavide stressiz annelerr ihtiyacımız var eğer sigara içmemek seni strese sokacaksa iç...

ewt canım nisan ortası başlıcaz inşallah. önemlı değil insan karıştırıyor burası kalabalık maşallahh

EVET CANIM MAŞALLAHIMIZ VAR.BİZDE NİSANDA BAŞLIYACAĞIZ İNŞALLAH.İNCİM GELİNCE NİSAN TAYFASININ LİSTESİNİ YAPIVERİR HEMENCİK:KK16::KK16:O GÜÇLÜ HAFIZASIYLA:nazar::nazar:NİSAN TEDAVİLERİDE ÇOĞALMAYA BAŞLADI.:KK16::KK16::KK16:

Canim jeli yaptinmi ben sabah yaptim ama sanirim olmadi.15dk yattim kalktim akti biraz.yarim saat evde yurudum.derine yapamadim jeli galiba.

Benimde aktı :KK43: bide bişiy sorcam o çubuğun yarısınımı yapcaz acaba ben öle yaptım benimde aktı belkide herkezin akıyodur bilemedimki

maşallah maşallah çok kaliteli olsun yomuların inşallah

kızlar kan değerim çıktım 272 den 527 olmuş sizce iyimi %100 artmamış ama bence sorun olmaz olurmu sizce
maşallah canım hayırlı uğurlu olsun:nazar:
Cakir degerin cok guzel artmis tebrikler.western masallah cok iyi inslh 5.gune kadar boyle devam eder en kaliteli embriyolari gobisine alirsin canim...

Tebrik ederim canım inş 5. güne gider minnakların dondurmayada kalır sonraaa tutunurlar annelerine sımsıkı Rabbim yar ve yardımcın olsun dualarımız seninle

Canım Zambakım..:KK19: Evet yarın kontrolüm var. Nur Hanım gitmeden bir kontrol olayım dedim. Hem de tedavi ile ilgili görüşeceğim. Testler falan.. Sen de ikili test yaptıracakmışsın. Allah'ın izniyle sonuçlar iyi gelecek inşallah. :KK16:

Gözün aydın canım. Sayın çok güzel.. İkizler yolda :KK34::KK16:

Aysun canım az kalmış. Hayırlısıyla bunu da atlat da yaza bebeklerimiz geliyor :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::KK16:

Hadi bakalım bir ikiz daha. İkiz anneleri çoğaldı.. Çok güzell :KK16:

maşallahhhhhhhhhh :nazar: inş fire vermeden 5 güne gider bebişler 2 göbüşe 8 de frigo kardes olur inşşşşşşş:KK16::KK16:

cnm degerin çok iyi artmış maşallah:nazar::emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9::KK9:

western maşallah sayıların çok güzel. insallah pozitif sonucu almak ta nasip olur. benim de ilk transferimde 18 yumurta toplandı. 11 tanesi olgun çıktı. 10 tanesi döllendi. 2 tane transfer ettiler. 5 tanesi donduruldu. ilk denemem negatif oldu. diğer 5 dondurulmuşumda çözdürülünce öldüler. ve transferim iptal oldu. ama bu topikteki bütün herkes pozitif sonucu görüyor. topiğin uğurundan mıdır yoksa okunan dualardan mı pozitifler devam eder de inş. bekleyen tüm herkes bu güzel sonuca ulaşabilir. sevgilerimle...

western canım çok sevindim Rabbim seni bebişlerinden hiç ayırmasın inşallah

maşallah diyelim hayırlı olsun

aysuncum birşey sormak istiyorum laporoskopinin maliyeti ne acaba ? belki benimde olma ihtimalim varda

maşallah canım inş. hepsi de 5. güne kadar gider tatlım :KK16:

MaşeAllah, BarakAllah :KK16::KK16::KK16:. Rabbim hepsine bereket versin. İstediyin sayda bebek olarak dünyaya gelmelerini nasip eylesin.

Tebrikler Çakırım:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

incim hoşgeldin heyecanla bekliyorum tedavini inş nur topu gibi ikizlerin olur:))

mikrom naber napıyosun nasıl vakit geçiriyorsun,bugün kontrol varmı?

Medi merhaba rapor nasıl alıyorsun üst üste heyete başvurdunmu

kezban tedavin hayırlı olsun..

çakır değerin güzel tadını çıkar bence..

western inş kaliteli yumoşların olur sendin sanırım ayetel kürsi isteyen okudum canım Allah kabul etsin

hayırlı olan zaman suan deyılmıs demekkı dıyorum benım bıraz daha beklemem lazım sonunda olsunda ıns ben beklemeye razıyım burda bebegını kucagına aldıgı haberını vermeyen kalmaz ıns er yada gec hepımız kavusuruz

ne guzel maşallah inş hepsı kalıtelı olur 5 . gune gıderler ılk tansferınde tutunurlar sana

cok guzel degerın cnm Allah tamamına erdırsın senı bebeklerıne kavustursun ınş

saol cnm Allah razı olsun guzel dıleklerınızle morel verıyosunuz burda olmasam belkı de bır daha denemezdım iş hayatına döner kafamdan cıkarırır dım ama burası öyle guzelkı guzel haberlerınızle ınsanı heyecanladırıyorsunuz herkez bırırını motıve edıyor eger tekrar denersem burada olmam sebeıyle olur ıyıkı varsınız ıyıkı burdayım

ay bende cok korkmustum bıde cok umutsuz gıtmıstım test yaptırmaya ılk denememdekı nagatıften dolayı sanırım yıne aynı seyı yasıycam sandım ama pozıtıfı görunce sevıncten aglamıstım olucak ıns dıye dusunsem o kadar sasırmazdım heralde bol bol dua et cnm o zaman rahat olursun sanıyorum

hepinizdean Allah razı olsun kızlar.inşallah umutlu bekleyişim başladı Allahın izni ile inşallah böylede devam eder.

Merhaba arkadaşım bende bu topiğin sessiz okuyucularından biriyim. Seninle aynı sıkıntıyı yaşamaktayım.Kanımda pıhtılaşma var.Bu nedenle üç defa düşük yaptım.Şu anda aşılama yaptırdım sonuç bekliyorum.Pıhtılaşma sorunumu düşüklerden sonra öğrendim.Üçüncü hamileliğimde clexan kullandım ama kullanmakta geç kalmışım.Göbekten ya da bacaktan yapılır,içindeki hava alınırken sakin iğneyi azaltma çünkü dozu çok önemlidir. Bende çok morarma yapmıştı.Saati çok önemli her gün aynı saatte yapılmalı.Hiç merak etme bu iğnelerle saglıklı bebekler dünyaya getiren çok insan var.Doğumdan sonra iki ay igneye devam edilirmiş.Bu arada günlük içebildiğin kadar çok su iç pıhtılaşma sıkıntısı olanlarda su çok önemliymiş.

canım çok geçmiş olsun.inşallah aşılaman tutarda mutlu sona ulaşırsın.
aslında benim tespit edilmiş pıhtılaşama sorunum yok test falan yapılmadı yani.
ama kan değerin biraz düşük çıkmıştı sanırın tedbir için verildi.
bakalım hakkımızda hayırlısı.
sende sessiz kalma inşallah pozitifi alırsı ve bizimle paylaşırsın:KK16:

Benimde aktı :KK43: bide bişiy sorcam o çubuğun yarısınımı yapcaz acaba ben öle yaptım benimde aktı belkide herkezin akıyodur bilemedimki

benım bır kere akmıstı sadece sonradan akmasın dıye kalcamı hafıf kaldırıyodum bır 10 dk yatsam oyle yetıyordu recetesınde yarım mı yazıyordu ben tam o cubugu tam yapıyordum

Haklısın canım erkekler ne üzüntülerini nede sevinçlerini hiç belli etmiyorlar kendi iç dünyalarında yaşıyorlar. Ben en son tüp bebekten sonra 3 sene ara vermiştim şimdi o kadar pişmanımki keşke o kadar ara vermeseydim şimdi daha çok fikir sahibi olurdum ama nasip tabi bence çok fazla ara verme imkanın varsa yaza yeniden dene en azından pozitifi görmek bile çok güzel biliyormusun bazen döllenmiyor bile transfer olmadan iptal oluyor herkezin sınavı farklı işte Rabbim sanada nasip edecek inş çünkü tutundu birkere bence o çok iyi bir gelişme Allah yolunu açık etsin :nazar::nazar:

benım bır kere akmıstı sadece sonradan akmasın dıye kalcamı hafıf kaldırıyodum bır 10 dk yatsam oyle yetıyordu recetesınde yarım mı yazıyordu ben tam o cubugu tam yapıyordum

aaaa ben yarım yaptım bugün olmadımı acaba neyse yarın hepsini yapayım belkide ondan aktı şeyy korktum kendime öle bişey yapmaktan o kadar ultrasyona girdik o daha rahat vallaha bu farklı bişey ama mecburuz buda bizim ortak kaderimiz:KK1:

aaaa ben yarım yaptım bugün olmadımı acaba neyse yarın hepsini yapayım belkide ondan aktı şeyy korktum kendime öle bişey yapmaktan o kadar ultrasyona girdik o daha rahat vallaha bu farklı bişey ama mecburuz buda bizim ortak kaderimiz:KK1:

Canim bana hemsire ucunu itseniz yeter demisti. Valla ben hepsini yapamiyorum:)

slm kızlar hepiniz peşpeşe güzel haberler veriyorsunuz allah sağlıklada kucaklarınıza almayı nasip etin inşallah:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
bizim büyük buluşmamızın günü belli oldu 27 mart da allah nasip ederse kucağımda olacak oğlum:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

slm kızlar hepiniz peşpeşe güzel haberler veriyorsunuz allah sağlıklada kucaklarınıza almayı nasip etin inşallah:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
bizim büyük buluşmamızın günü belli oldu 27 mart da allah nasip ederse kucağımda olacak oğlum:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

UMUTEGE GÖZÜN AYDIN OLSUN İNŞALLAH KOLAY RAHAT HUZURLU BİR DOĞUM OLUR :))) VUSLATA AZ KALMIŞ MAŞALLAH :nazar::nazar::nazar: NE OLUR DOĞUM MASASINDA AKLINDAN BİZLERİ İSİM İSİM OLMASADA GÖNLÜNDEN BİLE GEÇİRSEN YETERLİ İNAN HEPİMİZİN O ANDAKİ DUANA ÇOK İHTİYACIMIZ VAR

UMUTEGE GÖZÜN AYDIN OLSUN İNŞALLAH KOLAY RAHAT HUZURLU BİR DOĞUM OLUR :))) VUSLATA AZ KALMIŞ MAŞALLAH :nazar::nazar::nazar: NE OLUR DOĞUM MASASINDA AKLINDAN BİZLERİ İSİM İSİM OLMASADA GÖNLÜNDEN BİLE GEÇİRSEN YETERLİ İNAN HEPİMİZİN O ANDAKİ DUANA ÇOK İHTİYACIMIZ VAR

allah razı olsun canım hepiniz her zaman duarımdasınız gerçek isimlerinizi bilmesemde linklerini hatırladıklarımın isimlerini söylüyorum diğer isteyen bütün arkadaşlarım için diyorum allah kabul eder inşallah:KK16::KK16::KK16::KK16:

Umutege :KK16: Kaanın geliyor demek :nazar: Allah sağlıkla kucaklamanı nasip etsin canım. Dualarında bizi unutma :KK16:

sağol canım darısı başına inşallah
hepiniz dualrımdasınız canım karşılaşamıyoruz uzun zamandır sende tadaviye başlıyormuşsun hayırlı olsun inşallah bu sefer olacak
kaç günün var canım adete

Nisanurcum aklımdasın kaç gündür yazacağım bir türlü nasip olmadı. Çok çok sevindim başlayacak olmana. Rabbim inşaallah hayırlı sağlıklı yavruna şifa olacak bir evlat ya da evlatlar nasip eder. Her daim duamdasın güzel arkadaşım :KK16:

X