Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

günaydınlar

incim hoşgeldin evine ve kk evine
kızlar dondurlmuş tedavisine başlıyacağım ya benim sadece adetin 2.gününe randevu almam gerekiyor onun dışında başka bişi yapılacak mı ?? doktoru aramam gerekiyor mu şaşkın ördek gibiyim halbuki daha 7 gün var inşallah regl tarihide şaşmaz

neyse kızlar bana müsede.hazırlanıp çıkmam lazım.bu gün malum progestana start verecem de onun için hastahaneye gidecem. görüşürüz.:21:
:21::21::21::21::21:

GÜNAYDIN KIZLAR HAYIRLI CUMALAR RABBİM TÜM DUALARIMIZI KABUL ETSİN

SÜMEYYE , UMUT , MİMOZA TEBRİK EDERİM KIZLAR ÇOK SEVİNDİM RABBİM SAĞLIKLA TAMAMLAYIP KUCAKLAMAYI NASİP ETSİN

WESTERN CANIM ÇOK SEVİNDİM ALLAHIN İZNİYLE SIMSIKI TUTUNSUNLAR SANA CANIM

KOKOCİ TEDAVİN HAYIRLI OLSUN SONU BEBİŞLİ OLSUN İNŞALLAH

İNCİM HOŞGELDİN NASILSIN GEÇMİŞ OLSUN İNŞALLAH ÖNEMLİ BİRŞEY YOKTUR NEZAMAN BAŞLICAKSIN İLAÇLARA

MEDİCAL İYİ OLMANA SEVİNDİM CANIM DİKKAT ET KENDİNE

ÇAKIRIM GÜZEL HABERLERİNİ BEKLİYORUZ CANIM

AYSUNCUM NASILSIN AZ KALMIŞŞŞ HADİ BAKALIM HEYCAN DORUKTA

MİKROM NASILSIN BEBİŞLER NASIL

AKASYAM KONTROL GÜNÜN GELDİ GALİBA DEĞİLMİ ALLAHIN İZNİYLE GÜZEL HABERLER ALICAKSIN CANIM

HAPPY NASILSIIN CANIMM KANAMN FALAN DEĞİLMİİ

CANOMMM NASILSIN PRENS VE PRENSESİN NASIL

UĞUR BÖCEĞİM CANIM DESEK BOŞ ŞİMDİ BİLİYORUM HERŞEYİN HAYIRLISI RABBİM İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA YENİDEN NASİP EDER DUALARIMDASIN CANIM:KK16::KK16::KK16:

HİLALCİM NASILSIN NASIL GİDİYOR KUZULARLA YORUYORLARMI SENİİ

TUĞÇEM KIZCEN DİŞ ÇIKARIYORMUŞ :nazar::nazar::nazar:ZOR GEÇİYOR GALİBA

günaydınlar

kızlar dondurlmuş tedavisine başlıyacağım ya benim sadece adetin 2.gününe randevu almam gerekiyor onun dışında başka bişi yapılacak mı ?? Doktoru aramam gerekiyor mu şaşkın ördek gibiyim halbuki daha 7 gün var inşallah regl tarihide şaşmaz

günaydın canımmm
hadi hayırlı olsun denturum az kalmış herşey gölünce olsun sımsıkı tutunsunlar sana
bildiğim kadarıyla sadece 2kere gidiyorsun canım ama yanıltmak istemem seni
stres yapma regl etkilenmesin herşey çok güzel olucak :KK16:

okudum canım çok faydalı bir bilgi paylaşmışsın teşekkür ederim.senin hamilelik nasıl gidiyor?ikiz bebekler etkiliyor mu seni?

rica ederim canımm.ara ara sıkıntılarımız oluyor ama genel itibariyle iyiyiz canımm

sağol canım ne olsun bildiğin gibi iş güç devam ediyoruz bu aralar yoğunluğum arttı biraz yorgun geliyorum eve ama buraya uğramadan da edemiyorum:KK52:

bende iyiyim canım bende hayırlısıyla haziranı bekliyorum sen önden git inş. bizden arkadan gelelim :KK34:

tabi canımm burası bağımlılık yapıyorrr :))

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnn:KK16::KK16:

şafak 7:KK19::KK1:

günaydınnnn canımmm az kalmışş heyecan artmıştır sende bayaaa

kan verdim sonuç birazdan çıkar

inş.. güzel bi şekilde katlayacak canımmm

aradım az önce bebelerin habarini aldım
*19 tanenein
*13 olgun çıkmış,
*taaaaammm 10 tanaside döllenmiş :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
herşey yolunda dei bilgi veren kız
dualarınızda banada yer verin kızlar
mutluluğum devam etsin inşallah..
iyiki varsınız :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

oo maşallah canımmm kuzuların azimle yola devam etsin inş..mor ispirto aldık biz burda bi arkadaş yazmıştı moraran yerlere bir beze döküp birazcık bastırınca geçiyomuşş.ama ben bunu mustafa beye sorup öyle kullanıcammm.

günaydınlar

kızlar dondurlmuş tedavisine başlıyacağım ya benim sadece adetin 2.gününe randevu almam gerekiyor onun dışında başka bişi yapılacak mı ?? doktoru aramam gerekiyor mu şaşkın ördek gibiyim halbuki daha 7 gün var inşallah regl tarihide şaşmaz

günaydınlarrr canımm naberr aysunay sen ve ben hepimiz o günü bekliyoruzz .sana bu konuda hilburumm daha çokk yardımcı olur heralde:)))

Bu arada soran herkesten allah razı olsun biz iyiyiz hamd olsun yarın kontrolümüz var
biraz heycanlıyım ikili testimiz olucak dualarınızı eksik etmeyin bizden

aradım az önce bebelerin habarini aldım
*19 tanenein
*13 olgun çıkmış,
*taaaaammm 10 tanaside döllenmiş :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
herşey yolunda dei bilgi veren kız
dualarınızda banada yer verin kızlar
mutluluğum devam etsin inşallah..
iyiki varsınız :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
maşallah maşallah çok kaliteli olsun yomuların inşallah

canım ben seni tebrik ettimmi hatırlayamadımm etmediysemmm tebrikkklerrr kusura bakmaa atladıysamm:nazar::nazar:

GÜNAYDIN KIZLAR HAYIRLI CUMALAR RABBİM TÜM DUALARIMIZI KABUL ETSİN

SÜMEYYE , UMUT , MİMOZA TEBRİK EDERİM KIZLAR ÇOK SEVİNDİM RABBİM SAĞLIKLA TAMAMLAYIP KUCAKLAMAYI NASİP ETSİN

WESTERN CANIM ÇOK SEVİNDİM ALLAHIN İZNİYLE SIMSIKI TUTUNSUNLAR SANA CANIM

KOKOCİ TEDAVİN HAYIRLI OLSUN SONU BEBİŞLİ OLSUN İNŞALLAH

İNCİM HOŞGELDİN NASILSIN GEÇMİŞ OLSUN İNŞALLAH ÖNEMLİ BİRŞEY YOKTUR NEZAMAN BAŞLICAKSIN İLAÇLARA

MEDİCAL İYİ OLMANA SEVİNDİM CANIM DİKKAT ET KENDİNE

ÇAKIRIM GÜZEL HABERLERİNİ BEKLİYORUZ CANIM

AYSUNCUM NASILSIN AZ KALMIŞŞŞ HADİ BAKALIM HEYCAN DORUKTA

MİKROM NASILSIN BEBİŞLER NASIL

AKASYAM KONTROL GÜNÜN GELDİ GALİBA DEĞİLMİ ALLAHIN İZNİYLE GÜZEL HABERLER ALICAKSIN CANIM

HAPPY NASILSIIN CANIMM KANAMN FALAN DEĞİLMİİ

CANOMMM NASILSIN PRENS VE PRENSESİN NASIL

UĞUR BÖCEĞİM CANIM DESEK BOŞ ŞİMDİ BİLİYORUM HERŞEYİN HAYIRLISI RABBİM İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA YENİDEN NASİP EDER DUALARIMDASIN CANIM:KK16::KK16::KK16:

HİLALCİM NASILSIN NASIL GİDİYOR KUZULARLA YORUYORLARMI SENİİ

TUĞÇEM KIZCEN DİŞ ÇIKARIYORMUŞ :nazar::nazar::nazar:ZOR GEÇİYOR GALİBA

saol canım benim biz iyiyiz siz nasılsınızz senin bebeğin nasıllll

kızlar kan değerim çıktım 272 den 527 olmuş sizce iyimi %100 artmamış ama bence sorun olmaz olurmu sizce

günaydın canımmm
hadi hayırlı olsun denturum az kalmış herşey gölünce olsun sımsıkı tutunsunlar sana
bildiğim kadarıyla sadece 2kere gidiyorsun canım ama yanıltmak istemem seni
stres yapma regl etkilenmesin herşey çok güzel olucak :KK16:

sanada günaydın güzell annecik çok sağol zambağım inşallah dualarınızla bu sefer tutunacak kuzular :)) stres şimdilik yok gibi sadece normal olarak kaygım ve korkularım var ama üstesinden geliyorum sizlerle

rica ederim canımm.ara ara sıkıntılarımız oluyor ama genel itibariyle iyiyiz canımm

tabi canımm burası bağımlılık yapıyorrr :))

günaydınnnn canımmm az kalmışş heyecan artmıştır sende bayaaa

inş.. güzel bi şekilde katlayacak canımmm

oo maşallah canımmm kuzuların azimle yola devam etsin inş..mor ispirto aldık biz burda bi arkadaş yazmıştı moraran yerlere bir beze döküp birazcık bastırınca geçiyomuşş.ama ben bunu mustafa beye sorup öyle kullanıcammm.

günaydınlarrr canımm naberr aysunay sen ve ben hepimiz o günü bekliyoruzz .sana bu konuda hilburumm daha çokk yardımcı olur heralde:)))

günaydın bitanem dua et ne olur bana bende o güne yetişeyim sizleride görürsem oooo keyfime değecek yok :21:gerçi duadamda diyorum ki hayırlı bir tarih olsun hafta sonunudada kalmak istemiyorum nedense erteliyeceklerde kalıcak gibi :KK43:((

günaydın bitanem dua et ne olur bana bende o güne yetişeyim sizleride görürsem oooo keyfime değecek yok :21:gerçi duadamda diyorum ki hayırlı bir tarih olsun hafta sonunudada kalmak istemiyorum nedense erteliyeceklerde kalıcak gibi :KK43:((

canımmm hayırlısı olsun ertelenmesi hayırlıysa ertelensinn önemli olan bu.sakin ol bol bol dua et bende edicem senin için inş. karşılaşırız kuzum bir günn

çakırım tebrikler canım benim değerin maşallah çok iyi hiç düşünme keyfini çıkar allahın izniyle 3 hafta sonrada göreceksin zaten :nazar::nazar::nazar::nazar:

zambak canım iyiyim heyecanlıyım..lap olacağım için delimiyim neyim:KK9::KK9:
az kaldı haftaya cuma:18:

sen nasılsın testiniz varmış güzel haberlerlegeleceksin inşallah.:KK16:

çakır değerin çok güzel bence tadını çıkar cnm bnm :nazar:maşallah hepinize:nazar::KK16:

X