Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Kızlar bu akşam regl oldum...
Tedavime başlıyorum kısmetse...
Dualarınızı esirgemeyin, umarım bende size pozitif haber verebilirim...

Allah yolunu açık etsin kokoci. İnşaallah sonu bebekli olur. Hangi doktordasın?
Ben de pazar başlıyorum inşaallah

hoşgeldinnnnnnn

Hoşbulduk canım
Ay nasıl özlemişim ya

Bizde sana kovuştuk çok şükür İncim Rabbim seni içinde olduğun korkularından emin kılsın. Bebişe giden yolu senin ve tüm arkadaşlar için kolaylaştırsın. Hepimize sağlıkla doğurmayı nasip eylesin. Amin

O zaman inşeAllah ikizler geliyormu acaba??

Son düzenleme:
Allah yolunu açık etsin kokoci. İnşaallah sonu bebekli olur. Hangi doktordasın?
Ben de pazar başlıyorum inşaallah

Hoşbulduk canım
Ay nasıl özlemişim ya

çok az kaldı incim..
inşallah her şey çok güzel olacak..

hayırlı olsun tedavin cnm.

Allah razı olsun butun guzel dıleklerınız ıcın tesekkur ederım Allah bu kalplerınızın güzellıgı gıbı bebeklerınızle güzel günler yaşamayı nasıp etsın sızlere
ne desek boş şimdi sözün bittiği yer..seni en iyi dentur anlar...oda yaşadı dahada beter keseden sonra hemde...ama bak şimdi herkesten güçlü..sende küllerinden doğacaksın yine..yanma diyemem ama tükenme...zor gelen en güzel gelendir.iyiki 5 yıl çocuğum olmamış diyorum ben bugün...sanki bu kadar güzel olmazdı gibi geliyor...neyse uzatmıyım allah yardımcın olsun.derdi veren dayanma gücünüde verir inan buna.......

kanamam varken kalktıp topıge gıremıyorum halıyle
kendımı braz ıyı hssettıgımde hemen acıyorum bılgısayarı
napıyım bende işte kızmak darılmak yok
sagol cnm ınsallah gecer bulantılar

canım tabiki kanaman varken gir demiyoruz ama sen zaten geliyodun kaç kişi sorduğu halde yazmıyodun o yüzden biraz üzüldük yoksa hepimizin duası bütün hamileliklerin sağlıklı ilerlemesi yönünde :))

10. gun degerım 54
12.gun degerım 188
14 __________
16. gun degerım 67 düşüyor bebegım malesef gecen kanamamda dusmeye baslamıs demekkı yapacak hıc bısey kalmadı

canım ne diycem bilemiyorum ama sakın pes etme burda hemen hemen herkes yaşadı bunu ama asla vazgeçme toparlan ve tekrar başla allahın izniyle rabbim sabır versin inş..

maşallah canımmm rabbim kucağına almayı nasip etsinnn

tebrikler canımmm rabbim kucağına almayı nasip etsin inş....

canımm kullanımı çok kolay sabah kalkmadan jeli yap.soğuk odada beklemiş olsun.daha sonra salla uca biriksin bana hemşire sonuna kadar sokmamı söylemişti.yatakta 10 dk. yat.daha sonra kalkıp normal hayatına devam ett.günde 1 kere.

canım seninde opun olmuş hayırlı olsun yumoşların kaliteli olsun inş...

kızlar bu pıhtılaşma iğnesini kullanan varmı ben.yarından itibaren teste kadar kullanacakmışımda.

canım ben kullanıyorum ama adı değişik cleaxan kullanıyorum ben.

maşallah canımm seninde ikizler geliyoo allahın izniyleee

Kızlar sizin 9. günde değerınız kaçtı?

Ben 9. günde 173.6 -la tek tutmuş ola bileceğini düşünürken, doktorum ikiz ola bilir dedi. Bu değer ikiz değeri ola bilirmi ki??

canımm benim 147 idi 8. gün değerimm ikizlerim benimle rabbim daim etsinnn inş..cümlemize kucağımıza aldığımız günleri göstersin...

kızlar benim değerim 717.7 nur hoca çok erken ama ikiz gibi değerlere göre dedi 2 hafta sonrayada keseyi görmeye git dedi ankarada yapabilirsin yolculuk riskli olabilirmiş

ohh ohh maşallahhh kızlarrrr

canım ben bazen gittim bazen de eve geldi hemşire.ilk günler hastalık dolayısıyla hep yattımm ama sonra hep yatmadımm
Selam canlar Ben geldim. Hepinizi çok özledim Şimdi bıraktığım yerden bir geçmişe bakayım

hoşgeldinnn kuzummm merak ettiğm bi bakıyım gelmişmi diyee sen döktürmüşsün bile.sana dediğim şeyle uğraşıyodum bu saate kadar baktım yoruldum kat-yınvalidemi çağırdım o yaptıı :))

canımm tedavin hayırlı olsun inş..

nabersinnn canımmm kuzularımız nasılll

Sümeyye ne güzel bir dua bu... Amin demekten başka söyleyecek hiçbir şey yok. İnşaallah geliyor minişlerin

Mikrooommmm bu saate kadar onunla mı uğraştın En baştan söyleseydin keşke kayınvalidene. Belin falan ağrımadı değil mi.

ağrıdı kuzum ağrımazmı akşam 5 gibi başladımm ağrıdıkça bırakıp yattım baktım bitmiyoo devrettimmm .))
kaçta geldinizzz

mucizeeeee ,sana mesaj attımmm
happycim sitede medipol hakkında da bi topik var. praya da bi bak istersen. ha bende bi aksilik olmadığı sürece neşe hanıma devam etmeyi düşünüyorum o ayrı. sende bi fikir edin istersen diye bilgi vereyim dedim

canım benıde bazen eşim hastaneye götürdu bazende ben eve hemşire arkadaşım vardı o vurdu. hoş ikinc, transferde benım popoma iğne vurmayan kalmamıştı babam teyzem arkadaşım, farklı farklı hemşireler. ooooo kimler kimler

ağrıdı kuzum ağrımazmı akşam 5 gibi başladımm ağrıdıkça bırakıp yattım baktım bitmiyoo devrettimmm .))
kaçta geldinizzz

Eşine deseydin hazır alıp getirseydi mikrom ya. Neyse devretmişsin :) Bundan sonra bulaşma bile :) 1 gün önceden kayınvalideye sipariş ver :)

8 gibi geldik eve. İzmir'den İstanbul'a 1 saatte geldik. Eve 2 saatte ancak geldik

Inciiiii bana hic selam yok muuu (((

eşim dedi hiç başlama gelince beraber yaparı:)) neyse oldu bitti şimdi

hoşgeldinizz kuzummm şimdi bomba gibi tedaviye başlıyoruzz artıkkk

eşim dedi hiç başlama gelince beraber yaparı:)) neyse oldu bitti şimdi

hoşgeldinizz kuzummm şimdi bomba gibi tedaviye başlıyoruzz artıkkk

Eveeeetttttttt gelsin kuzum inşaallah
Yarın eksik kalan tahlillerimi yaptırıp Nur Hanım'a mail atacağım. Cumartesi de şu hemoroid sorununa bakalım. Pazar gün bismillah diyelim değil mi :) Çok bekledim yavrumu hasretimiz biter inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…