Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Olmaz mı kabağım çiçeğim :) Görmedim :KK43:
Selamun aleyküm güzel annem :KK16: :)
Nasılsın? Haftaya randevun var değil mi?

Iyiyim canim :) haftaya evet cok heyecanli :)) uykum asiri geliyor aksamlari ozellikle. Onun disinda iyiyim Allah'a sukur. Senin tedavin icin cok heyecanliyimm:KK66:))

Eveeeetttttttt gelsin kuzum inşaallah :KK16:
Yarın eksik kalan tahlillerimi yaptırıp Nur Hanım'a mail atacağım. Cumartesi de şu hemoroid sorununa bakalım. Pazar gün bismillah diyelim değil mi :) Çok bekledim yavrumu hasretimiz biter inşaallah :KK16:

sende oku canımm benimmm sanada lazım olucakkkk çifter çifter gelicek llahın izniyleee

Iyiyim canim :) haftaya evet cok heyecanli :)) uykum asiri geliyor aksamlari ozellikle. Onun disinda iyiyim Allah'a sukur. Senin tedavin icin cok heyecanliyimm:KK66:))

Uyu canım :) Hamileliğin bu belirtisine bayılıyorum :KK1: Hadi bakalım inşaallah güzel haberlerle geleceksin.
Bana sor ne durumdasın diye :KK52: Bu kadar pozitif olmak korkutuyor bazen :18:

kızlar transfer için saat kaç gibi arıyolar????
slm nasılsın bende transfer için bekliyom çok heyecanlıyım yumurta toplama işleminden sonra verilen kağıtta yumurta toplama işleminden 3 gün sonra saat 11e kadar diye yazıyordu eğer aranmaz isen sen arıyorsun umarım yardımcı olabilmişim

Aklıma ne geldi :) Dikişten konuşuyorduk ya. Olsun olalım yatarız diyorsun ya :)
İkiz deyince aklıma hep dikiş geliyor mikrom ya.

valla benimde gelmiyor değil ben iki haftadan beri nefes almakta zorlanıyorummm kardeşimde öyleydi gebelik biraz ilerleyince geçti ya hep böyle olursa naparım diyorummm aklıma dikiş olayı geliyo yatarken sanki nefesim daha çok daralıyo.rabbim inş.. verir bir kolaylığını aslında kilo da almamışım çok anlamadımm.
benimde bugün geldi aklıma inş. o günelere gelirizde mevlüt okutunca incim gelir diye düşündüm bi sonra dedim ikiz olupta dikiş atılırsa gelemez diye aklıma geldin hayır diyelim bakalımmm:))

kızlar bu haberi size daha sevinçli vermek isterdim hatta öyle güzel cümleler hazırladım ki bilgisayarı açana kadar...ama uğurböceği arkadaşım üzgünken doğru olmaz diye düşündüm...biliyorsunuz bugün test günümdü...evdeki testte ikinci çizgi çıkınca hastaneye gittim kan verdim...değerim 211 çıktı..müstecep bey gayet iyi olduğunu ve cumartesi tekrarlamamı söyledi..ama içim bir buruk...arkadaşım bile benden daha çok sevindi....hala şoktayım...Allah hepimize sağlıklı gebelikler ve sağlıklı bebekler nasip etsin....
uğurböceğim Allah büyüktür..hep şöyle dua ediyorum Varlığıyla mutlu et,yokluğuyla sınama....
canım tekrardan tebrik ederim kanlada tescillenmiş oldu hamileliğin:KK16:
Kızlar bu akşam regl oldum...
Tedavime başlıyorum kısmetse...
Dualarınızı esirgemeyin, umarım bende size pozitif haber verebilirim...
canım hayırlı olsun şimdiden tedavin

inci hoşgeldin nasılsın seninde az kaldı bebişlere kavuşmana inş.
mikro sen nasılsın tatlım:KK16:

valla benimde gelmiyor değil ben iki haftadan beri nefes almakta zorlanıyorummm kardeşimde öyleydi gebelik biraz ilerleyince geçti ya hep böyle olursa naparım diyorummm aklıma dikiş olayı geliyo yatarken sanki nefesim daha çok daralıyo.rabbim inş.. verir bir kolaylığını aslında kilo da almamışım çok anlamadımm.
benimde bugün geldi aklıma inş. o günelere gelirizde mevlüt okutunca incim gelir diye düşündüm bi sonra dedim ikiz olupta dikiş atılırsa gelemez diye aklıma geldin hayır diyelim bakalımmm:))

Canım Allah yardımcın olsun. Sordun mu doktora bu olayı? Bebekler büyüdükçe böyle mi olacak acaba :26: Gaz problemi de yapıyor nefes darlığı.
Ayyyy miniklerimizin mevlüdü :KK16: O günleri görürüz inşaallah. Gelemeyecek durumda olsam bile teyzeleri görecek onları inşaallah. Tek olursam inşaallah geleceğim hem doğumuna hem mevlüde :KK16:

hoşgeldin incim, sen yokken hamileler çoğaldı bende hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Hoş buldum canım :KK16: Gördüm gördüm almadın mı tebriklerimi :)

canım tekrardan tebrik ederim kanlada tescillenmiş oldu hamileliğin:KK16:

canım hayırlı olsun şimdiden tedavin

inci hoşgeldin nasılsın seninde az kaldı bebişlere kavuşmana inş.
mikro sen nasılsın tatlım:KK16:

Hoş bulduk canım :KK16:
İyiyim şükür. Günler azaldıkça daha da iyi oluyorum :nazar:
Sen nasılsın? Hazirana da az kaldı :KK16:

Canım Allah yardımcın olsun. Sordun mu doktora bu olayı? Bebekler büyüdükçe böyle mi olacak acaba :26: Gaz problemi de yapıyor nefes darlığı.
Ayyyy miniklerimizin mevlüdü :KK16: O günleri görürüz inşaallah. Gelemeyecek durumda olsam bile teyzeleri görecek onları inşaallah. Tek olursam inşaallah geleceğim hem doğumuna hem mevlüde :KK16:

yok canım bu gidişimde sorucam ama bizimkilerde hep aynı olmuş gebelik ilerleyince bitmiş annemde ablamda bende bekliyorumm geçer diyee

bugün bayaaa bi hayalle kurdumm yaniii sende onun içindeydin amaa :))) bekliyoruz inş.. görürüz o günleri hep birliktee
musait olunca face me bi bakk dün baya bi patlama yaşadımmm arkadan konuşanlara bugünde tel.la arıyolar artıkk :))

neyse şimdi kaçtımmm byyy iyi gecelerrr

yok canım bu gidişimde sorucam ama bizimkilerde hep aynı olmuş gebelik ilerleyince bitmiş annemde ablamda bende bekliyorumm geçer diyee

bugün bayaaa bi hayalle kurdumm yaniii sende onun içindeydin amaa :))) bekliyoruz inş.. görürüz o günleri hep birliktee
musait olunca face me bi bakk dün baya bi patlama yaşadımmm arkadan konuşanlara bugünde tel.la arıyolar artıkk :))

neyse şimdi kaçtımmm byyy iyi gecelerrr

İnşaallah geçer fazla sürmez.
Allah razı olsun :KK16:
Tamam bakayım :)
Hadi kaç. Çok oturdun :) Bebeler ve güzel anneleri dinlensin :KK16:

X