Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

erken kalktım acıkmıştır dıye dıkkat edıyom artık onun ıcın :) bıde benım degerım 53.88 ya düşükmüş bıraz doktorum takıp etmemız gerekır dedı ıns pazar gunu yapacagım teste ıkıye katlamıs olur o geloıyor hep aklıma bugun kuran okuyup dua edıcem sizler ıcınde ıns bır aksılık olmaz cok korkuyorum 9 ay boylemı gecıcek acaba ? bı rahat edemedım hep bıseyler cıkıyor Allahım sen yardım et hepımıze

Sakin panik yok :)
İnşaallah değerin en az 150 çıkar yarın :KK16:

gelin bayanlar gelinnnnnnnnnnnnnnnnnn :KK34::KK34::KK34:
bol hamişli bol neşeli bol sabırlı bol güçlü topiğimize gelinnnnnnnn
bu topikte ne ararsan var :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
cici anneler,cici hamişler,cici hamiş ve anne adaylarıııııı :KK49::KK49::KK49::KK49::49
sabırla mücadele edenler,birlikte üzülüp birlikte sevinenler YÜCE RABBİNE sığınanlar
maşallah topiğimize :nazar::nazar::nazar:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK6::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Topik topik olalı hiç böylesini görmemişti :KK1:

Allah nazarlardan saklasın hepimizi :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Ah kuzum kıyamam. Anestezinin etkisi hepsi. Benim de ameliyat sonrası inanılmaz gaz sıkıntım olmuştu. Allah'ım beterinden saklasın hepimizi... Yakındır sezyalim inşaallah yakındır yavrularımıza kavuşmamız :KK16:
Ben pazartesi salı gibi smear sonucumu öğreneceğim ve tahlillerimi yaptıracağım. Allah nasip ederse haftaya pazar lucrinle başlıyoruz inşaallah :)
incim hadi bakalım şimdiden hayırlı uğurlu ALLAHIN yardımı olsun inş. :KK16::KK16:
smear sorunsuz olur inş. ardından güzel haberlerin gelir :KK49::KK49:

uğurböceği,nazyam tebrikler ağlayarak okudum haberinizi.Allah tamamına erdirsin.bende bugün transfer için hastaneye gidicem,dualarınızda olayım inşaallah.

Mart ve Nisan Tayfası :KK16:

akasya - 23 mart kontrol :nazar:
aysunayy - lap :nazar:
beylem - 13 mart çarşamba tedaviye başladı :nazar:
caklıt - Allah nasip ederse nisanda tedaviye başlıyor :nazar:
çakır - gebelik test tarihi 20 mart :nazar:
dentur - Allah nasip ederse tahmini 29 mart cuma tedaviye başlıyor :nazar:
dicay - gebelik test tarihi 18 mart pazartesi :nazar:
inci - Allah nasip ederse 24 mart pazar lucrin'le tedaviye başlıyor :nazar:
juliaa - gebelik test tarihi 27 mart çarşamba :nazar:
keten prensess - gebelik test tarihi 20 mart çarşamba :nazar:
kezban :nazar:
kokoci :nazar:
mry24 - 16 mart cumartesi frigo bebişlerini alacak :nazar:
mucize - gebelik test tarihi 19 mart salı :nazar:
mummu - 14 mart perşembe tedaviye başladı :nazar:
sblkmbsr :nazar:
semra58 - Allah nasip ederse 28 mart perşembe tedaviye başlıyor :nazar:
sumeyye - gebelik test tarihi 24 mart pazar :nazar:
umut27 - gebelik test tarihi 21 mart perşembe :nazar:
western - 9 mart cumartesi tedaviye başladı :nazar:
verde - Allah nasip ederse nisanda tedaviye başlıyor :nazar:

heycanın çok doğal cnm ben bile heycanlıyım 2ay olmasına rağmen :18:
eylülde düşünüyoduk başta şimdi zorla ikna ettim haziran die şimdide mayıs diyorum adam boşıycak beni yakında :KK1::KK1:

Canım neden öyle diyorsun :) Erkekler böyle sanırım korktuklarından ertelemek istiyorlar gibime geliyor :)

Canım neden öyle diyorsun :) Erkekler böyle sanırım korktuklarından ertelemek istiyorlar gibime geliyor :)
bizim taşıdığımız evlat sevgisi yokki onlarda :KK1: ben bu gidişli çocuk bulayım derken kocadanda olcam habira tarihi geri çekmeye çalışıyorum :KK1:
bizim doğuştan annelik duygumuz var ama erkeklerde babalık duygusu çocuk doğduktan sonra olurmuş :emir_bebek:
1,5 yıllık evliyim 6 ay eşimin ve annemin ısrarı üzerine malesef korundum :KK47::47
şimdi onlara diyorum çocuk düşmanısınız nasip olsun doğurayım size göstermicem diyorum :KK1::KK1:
ben okadar üzülüyorum olmuyo die onların umru değil :KK19::KK19:
ama bi olsun biliyorumki benden çok sevicekler nerdeydin sen şimdiye kadar velet dicekler :KK1:

bizim taşıdığımız evlat sevgisi yokki onlarda :KK1: ben bu gidişli çocuk bulayım derken kocadanda olcam habira tarihi geri çekmeye çalışıyorum :KK1:
bizim doğuştan annelik duygumuz var ama erkeklerde babalık duygusu çocuk doğduktan sonra olurmuş :emir_bebek:
1,5 yıllık evliyim 6 ay eşimin ve annemin ısrarı üzerine malesef korundum :KK47::47
şimdi onlara diyorum çocuk düşmanısınız nasip olsun doğurayım size göstermicem diyorum :KK1::KK1:
ben okadar üzülüyorum olmuyo die onların umru değil :KK19::KK19:
ama bi olsun biliyorumki benden çok sevicekler nerdeydin sen şimdiye kadar velet dicekler :KK1:

Eminim çok seveceklerdir. Sen bakma onlara :) Belki biraz da yeni evli olduğunuz için ertelemek istemiştir.
Biz bile sorunumuzu bildiğimiz halde 3,5 sene bekledik, gerçi ilk denemede olacağını düşünüyorduk hemen :) Böyle olacağını bilsek beklemezdik her halde :)

Eminim çok seveceklerdir. Sen bakma onlara :) Belki biraz da yeni evli olduğunuz için ertelemek istemiştir.
Biz bile sorunumuzu bildiğimiz halde 3,5 sene bekledik, gerçi ilk denemede olacağını düşünüyorduk hemen :) Böyle olacağını bilsek beklemezdik her halde :)
nasip kısmet cnm ya millet korunurken gebe kalıyo uyuz oluyorum :KK47:
nasibimizde olsaydı korunmak işe yaramazdı RABBİM inş. hepimize yaşatsın mis kokuları koklamayı :KK16:

nasip kısmet cnm ya millet korunurken gebe kalıyo uyuz oluyorum :KK47:
nasibimizde olsaydı korunmak işe yaramazdı RABBİM inş. hepimize yaşatsın mis kokuları koklamayı :KK16:

Amin inşaallah :KK16:

Dün eşimin bir arkadaşının 3.çocuk haberini aldık :) Kadın çok kötüymüş, istemiyormuş. Aslında istememesine biraz hak veriyorum çünkü 2 çocuğun tüm yükü üzerinde. Çocukları da bir görsen hiperaktifler :) Ama Allah nasip etti mi oluyor işte. Yiyecek ekmeği varmış.

X