Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

hıc umudum yoktu 53 görunce var gıbı anladım hemen hastaneyı aradım tebrıkler gebesısnız dedı annemle agladık ortalık yerde Allahım sana şükürler olsun hepimizizn yuzunu guldur ıns onlarla yasamayı nasıp et esımı aradım hemen bır oh cekısı vardı annem bıle duydu oh be dıyor Allahım sana sukurler olsun nasıl bır mutluluk bu nolur herkse yaşat ya rabbım

canım yaa.. valla gözlerim doldu okurken.. Allahım fire vermeden gidiyoruz resmen!! şükürler olsun yaa :))
hayırlı uğurlu olsun!!:nazar::emir_bebek:

uğurböceği cnm gözün aydın :KK16: sana kaç tane embriyo transferi oldu tatlım ilk denemenmiydi[/QUOTE

tsk edrım cnm benım ilki baska yerde oldu tutmadı ıkıncı memorıalde oldu 2 embıryo bırı kalıtelı bırı fena deıl degerıme gore bıraz dusuk gıbı ya benım tek tuttu galıba ama daha bellı deıl tabı

olsun canım tek olsun annesinin olsun sen değerine takılma önemli olan 2 katına yakın yükselmesi sonrasıda rabbimin işi allahım bizlerede nasi etsin inşallah kendine iyi bak beslenmene dikkat et bol bol et süt muz ye minik kuzun büyüsün :KK49:

Uğurböcüğüm tek olsun iki olsun bunu düşünme lütfen. Rabbim hakkında en hayırlısını nasip etsin inşaallah.

olsun canım tek olsun annesinin olsun sen değerine takılma önemli olan 2 katına yakın yükselmesi sonrasıda rabbimin işi allahım bizlerede nasi etsin inşallah kendine iyi bak beslenmene dikkat et bol bol et süt muz ye minik kuzun büyüsün :KK49:

inş bır aksılık cıkmaz hıcte ıstahım yok ama onun ıcın yıycem artık dıkkat edıcem kendıme darısı isteyen herkesın basına

yok dusunmuyorum ıncım olsunda ben 1 e de razıyım yeterkı olsun hayırlı saglıklı olsun annesınede baglı olsun sözunden cıkmasın:)

Evet aynen öyle :) Sağlıklı, hayırlı, Allah'a layık bir kul ve ümmet-i Muhammed'e (S.A.V.) layık bir müslüman olsun inşaallah...

yaaaa diğerlerinden ses yok halaaaaa!!! nazyam nerdeeeeee tugceserdar da yoookk.

uğurböcüüğüm ne dicem :) hani biz transferi beklerken bir kadın vardı, çok tatlı. 6. denemem demişti. dün hastanede onu gördüm, testi yarınmış onun. bana mail adresini verdi.. yazarım ona yarın inşallah pozitiftir :)

incim bende oluyor canım bu aralar yumurtlama günlerim kasıklarda karında ağrı var sanki adet olucakmışım gbi bende aç tavuk ambar misali kendimi belki bebek gwliyordur diye avutuyorum :KK1:

yaaaa diğerlerinden ses yok halaaaaa!!! nazyam nerdeeeeee tugceserdar da yoookk.

uğurböcüüğüm ne dicem :) hani biz transferi beklerken bir kadın vardı, çok tatlı. 6. denemem demişti. dün hastanede onu gördüm, testi yarınmış onun. bana mail adresini verdi.. yazarım ona yarın inşallah pozitiftir :)

kabakçiçeği sen saat kaç civarlarında merkezdeydin ?

incim bende oluyor canım bu aralar yumurtlama günlerim kasıklarda karında ağrı var sanki adet olucakmışım gbi bende aç tavuk ambar misali kendimi belki bebek gwliyordur diye avutuyorum :KK1:

Fena yumurtluyorum bu ay niyeyse :KK1: Dün başladı sanırım. Gaz da var söylemesi ayıp birleşince patlamaya hazır bomba gibi oluyorum :KK1:

yumurtlama döneminde aynı regl ağrısı gibi ağrı ve bazende ufak kanamalar olabiliyormuş bana eski doktorum söylemişti

Sağol canım.

Denturum bu arada neden olmasın. Tedaviye hazırlanırken bir bakmışsın bebiş gelmiş hiç belli olmaz :)

Aselcim bu yaşadıklarını umarım bir daha yaşamaz ve en kısa sürede bebeğini kucağına alırsın

Çok saol canım Allah razı olsun . Rabbim kimseyi evlat ile sınamasın . Amin .

allah razı olsun canım
çok geçmiş olsun rabbim başka acılar vermesin inşallah en kısa zamanda bebeğine kavuşursun.ex olmak ne ya bu ne saygısızlık biz onlar için deneyiz galiba bende bir bebeğimi kaybettim seni çok iyi anlıyorum.
aslında cem bey bizim bulunduğumuz şehire seminere gelmişti.seminerde tel numaralarımızı aldılar tekrar bizi aradılar ön görüşmeye davet ettiler öylelikle aklımıza takıldı.ama burda paylaşılanları görünce hiç oraya gitmeden direk memoriala gitmek geçiyor içimden.sağda solda yıpranmak istemiyoruz bir yer lsun temiz olsun allahın izniyle tabi bunlar vesile.yarın gidiyoruz bakalım
hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.

Ah canım ben o gün kontrole gittim üç kez muayene etti beni , sonra bebeğin kalp atışlarını duymadım pazartesi aç karnına gel dedi !!!! Orada bütün dünyam yıkıldı anlatamam . Allah kimseye yaşatmasın . insan otur der böyle böyle bir şey var der bekleyecez falan der . Adam cumartesi yolladı beni o şekilde eve . kanaman olursa da hemen gel kürtaj için dedi . bu kadar kolay olmamalı dedim , ben yılladırdır özlemle yanarken tam kavuşmuşken bu kadar kolay olmamalı dedim ama onlar için bu kadar kolay işte ! Ne bilim ben böyle bir şey yaşadığım için belkide ön yargı diyecem ama tedavi süresince de hiç ilgi duymadım . Sorularıma tatmin edici cevaplar bulamadım . Ha ekibine hiç sözüm yok hemşireler çok ilgilelerdi . ama insan doktoru da ilgili olsun istiyor . en azında ben kese görmeye gittim keseyi gördüm nasıl ağlıyorum eşim yanımda ayrı ağlıyor adam direk bana şunu söyledi tamam kalkabilirsiniz içeride devam edelim ! offf aklıma geldikçe kendime çok sinir oluyorum . Benim yengem yıllar önce Semra hanım da tedavi gördü ilk denemesinde oldu . sırf bana uzak kalıyor gidip gelemem diye gitmedim memoraila . yeditepe evime de yakındı . Kısmet tabi her şey Rabbim ol demeyince olmuyor ... Allah herkesin yardımcısı olsun gönlüne göre versin inşlll canım

X