Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Kızlar aranızda şeker yüklemesi testi yaptıran varmı? Geçenlerde birisi yaptırmışdı, amma adını unuttum. Bu testi yaptırmadan önce ne yapmak gerekiyor? Görümcem yaptırıcak ve nasıl yaptırıcağı ile ilgili hiç bir bilgi verilmemiş. Bilgisi olan varsa paylaşa bilirmi??

Klzlar inanln ben hamile olsam bu kadar sevinirdimm
belki yeni tanistik amaa cok mutlu oldu
ikinizinde ilk denemesimiydi.
rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin.:emir_bebek::emir_bebek:

Kizlar inanin eve yeni girdim butun gun aklimdaydiniz
ayrica bugn eyup sultandan gecerken hepinize hepimize cok dua ettim:emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49:

iyi akşamlar kızlar sizlere bir sorum olcak kafam çok karıştı
bizim cumartesi ön görüşme için hem yeditepe üni hastanesinden cem fıçıcıoğlu saat 1.5ta hemde memorial nur hanımla saat 3te görüşmemiz var
biri kozyatağındaymış biride şişlide ben istanbulu bilmiyorum ve şehir dışından gelcem.nur hanımı sizin tavsiyelerize öğrendim gitişmişken ikisiylede görüşüp tüp bebek tedavisine başlamak için karar verelim istiyoruz
benim korkum ise nur hanımın görüşmesine yetişemezsem diye korkuyorum geç kalmayın dediler
sizce ne yapmalıyım birinimi tercih etsem
eğer edersem bu hangisi olmalı öneriniz nedir sizce yetişebilirmiyim çokmu uzak:KK14::KK14::KK14:

benim ikinci gibi bişey başladık yarıda aşılama dondurmuştu doktorumuz ama başka bi hastaneydi memorilde ilk denemem ve pozitif aldım ama çok tedavi gordum 4 kez aşılama yapılmıştı

inş dedıgın gıbı olur ben pek umudum yok ama iğneler apse yaptı kalcam sıstı ıgnelerı bıraktım kalcam sıstı dıye kalkamadım ayaga yattım hep jelde ne kadar ıse yaradı bılmıyorum kabakcıcegı ve ooff gıbı karnımda agrımadı hayırlısı bakalım artık

canım öyle umutsuz olma. Rabbim dilerse olur herşey.. inşallah sen de yarın çok güzel haberler vereceksin bize.

kabakçiçeği değerin kaç çıktı?

kızlar ben ümidimi kaybettim. adet sancım var resmen kasıklarım ağrıyo.yine olmadı sanırım.bu sefer 5. gün embriyosu koydular bide ya.

canım o sancı kötü birşey değil ki! benim de çok vardı, hala var. o bir belirti olabilir :) değerim 182 canım.

evet az önce mustafa bey aradı konuştum cumartesi jele başla dedi testi yenilememi istedi oh şukurler olsun ya bu arada kızlar misafirim geldi tlf lar susmuyor ondan bakamıyorum buraya yanlış anlamayın

heh sevindim canım, maşallah.. ben de bugün başladım, kolaymış jel :KK1:

Çooooooooooooooooooooooook sevindim rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin. darısı bizlerin başına ben de yarın yapıcam inşallah güzel haberler veririz uğur böceği ve ben bize dua et canım güzel annecik kib.

Canım ya yerimde duramıyom ama burdan arkadaşların güzel haberleri umut oldu. evet canım yaptım ama çok hafif çıktı ikinci çizgi ama bilmiyorum of of sen yaptınmı?

sağol canım, dua ediyorum.. buradaki herkes için çok dua ediyorum.. inşallah sizden de güzel haberler alacağız. canım ikinci çizgi hafif de olsa çıktı mı? dün benim de çıkmıştı. o zaman sende hamilelik ihtimali yüksek :)

canım yaaa.. çok sağol.. darısı isteyen herkesin başınaa!!

slm
iki tane yeni hamilemiz varmış tebrik ederim sağlıkla gelsin melekleriniz:KK49::KK49::KK49::KK49:
darısı diğer arkadaşlarımızın başına

kızlar bişey sorucam..siz ikiniz de testten bir gün önce idrar testi yaptınız ve silik çıkmıştı ve Allaha şükür pozitif oldu ya.... :) normal adetiniz ne zamandı...yani şöyle benim test tarihim 21 mart ama benim adetim 24 mart gibi...sizce 20 mart gibi test yapsam çıkma ihtimali var mı....sizinkine kaç gün vardı...kızlar bilen varsa cevaplasın...

Mart ve Nisan Tayfası :KK16:

akasya - 23 mart kontrol :nazar:
aysunayy - lap :nazar:
beylem - 13 mart çarşamba tedaviye başladı :nazar:
caklıt - Allah nasip ederse nisanda tedaviye başlıyor :nazar:
çakır - gebelik test tarihi 20 mart :nazar:
dentur - Allah nasip ederse tahmini 29 mart cuma tedaviye başlıyor :nazar:
dicay - gebelik test tarihi 18 mart pazartesi :nazar:
inci - Allah nasip ederse 24 mart pazar lucrin'le tedaviye başlıyor :nazar:
juliaa - 6 mart çarşamba tedaviye başladı :nazar:
kabakcicegi - gebelik test tarihi 14 mart perşembe :nazar:
keten prensess - gebelik test tarihi 20 mart çarşamba :nazar:
kezban :nazar:
kokoci :nazar:
mry24 - 16 mart cumartesi frigo bebişlerini alacak :nazar:
mucize - gebelik test tarihi 19 mart salı :nazar:
mummu - 14 mart perşembe tedaviye başladı :nazar:
ooofffffff - gebelik test tarihi 14 mart perşembe :nazar:
sblkmbsr :nazar:
semra58 - Allah nasip ederse 28 mart perşembe tedaviye başlıyor :nazar:
sezyal - 15 mart cuma lap olacak :nazar:
sumeyye - gebelik test tarihi 24 mart pazar :nazar:
uğurböceği - gebelik test tarihi 15 mart cuma :nazar:
umut27 - gebelik test tarihi 21 mart perşembe :nazar:
western - 9 mart cumartesi tedaviye başladı :nazar:
verde - Allah nasip ederse nisanda tedaviye başlıyor :nazar:

Hamilelerimiz :KK16:

almina :KK49::nazar:
beyzzmbak :KK49: :nazar:
canocanan :KK49::nazar: - prens ve prensesimiz geliyor :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
cemile :KK49::nazar:
grafiking :KK49::nazar: - oğlumuz geliyor :emir_bebek::nazar:
happy :KK49::nazar:
kabakciceği :KK49::nazar:
led_zeppelin :KK49::nazar:
medical :KK49::nazar:
mikro :KK49::nazar:
nurme :KK49::nazar:
offfff :KK49::nazar:
sevda :KK49::nazar: - oğlumuz geliyor :emir_bebek::nazar:
umutege :KK49::nazar: - oğlumuz geliyor :emir_bebek::nazar:

En kısa zamanda inşaallah hamileliğe terfi edecekler

akasya :nazar:
aysunayy :nazar:
bebekdls :nazar:
begonvil :nazar:
belki :nazar:
beylem :nazar:
caklıt :nazar:
çakır :nazar:
dentur :nazar:
dicay :nazar:
dilberimk :nazar:
gamzelim_2830 :nazar:
qingdao :nazar:
inci :nazar:
juliaa :nazar:
julietta :nazar:
kezban :nazar:
meryem :nazar:
mry24 :nazar:
mucize :nazar:
mummu :nazar:
sblkmbsr :nazar:
semra :nazar:
sezyal :nazar:
sumeyye :nazar:
ugurbceği :nazar:
umut_27 :nazar:
western :nazar:
verde :nazar:

Annelerimiz :KK16:

hil_bur :nazar: - Derin ve Deniz'in annesi :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
lotus :nazar: - Küçük adamının annesi :emir_bebek::nazar:
mercan2011 :nazar: - İkiz kızlarının annesi :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
tuğçe :nazar: - Ece'nin annesi :emir_bebek::nazar:

:nazar::nazar::nazar:
:KK16::KK16::KK16:
Allahım ne güzel bereketli bir listeinşalah hep böyle devam eder :emir_bebek:
tebrik eden etmeyen butun arkadaşlara çok sagolun allah razı olsun fazla duramıcam eşim geldi :)

canım hayırlı olsun maşşallahhhh:emir_bebek:

Canım ya yerimde duramıyom ama burdan arkadaşların güzel haberleri umut oldu. evet canım yaptım ama çok hafif çıktı ikinci çizgi ama bilmiyorum of of sen yaptınmı?

yok korkumdan yapamadım ben ama sen hamılesın bence okudum nette 2 cızg ı cıkarsa hamılesın bır sorun cıkmıyormus ama tek cızgı cıkarsa ınanmamak lazımmıs kan testı yapmak gerekıyormus hayırlı olsun canım ınş yanılmıyorumdur gene kabakcıcegıyle oooofff da aynı seyı soylemıstım sende hamılesın ıns

kızlar bişey sorucam..siz ikiniz de testten bir gün önce idrar testi yaptınız ve silik çıkmıştı ve Allaha şükür pozitif oldu ya.... :) normal adetiniz ne zamandı...yani şöyle benim test tarihim 21 mart ama benim adetim 24 mart gibi...sizce 20 mart gibi test yapsam çıkma ihtimali var mı....sizinkine kaç gün vardı...kızlar bilen varsa cevaplasın...

canım benim son regl tarihim 15 şubattı. ordan işte adet tarihim ne oluyor? ben pkoyum ya düzensiz olduğundan hiç bilmiyorum o hesaplamaları :))
ama zaten tüp bebekte test tarihini baz almak lazım. canım yani benim çıktı, testten bir gün önce ben çoook hafif de olsa çift çizgiyi gördüm.

yok korkumdan yapamadım ben ama sen hamılesın bence okudum nette 2 cızg ı cıkarsa hamılesın bır sorun cıkmıyormus ama tek cızgı cıkarsa ınanmamak lazımmıs kan testı yapmak gerekıyormus hayırlı olsun canım ınş yanılmıyorumdur gene kabakcıcegıyle oooofff da aynı seyı soylemıstım sende hamılesın ıns

canım senin testi kaçta yapacaksın yarın?

canım senin testi kaçta yapacaksın yarın?

sabah erkenden gıdıp yaptırmayı dusunuyorum 10 da kan verırım 1 saat sonra cıkar sanırım en fazla 12 gıbı cıkar sonucum sonra hastaneye fax lıycam ama ben yollamadan önce sıze soylerım degerımı anlarız buyuk ıhtımal degerden dımı

canım silikte olsa çıktıysa allahın izniyle gebesin iştee :)))

Kızlar aranızda şeker yüklemesi testi yaptıran varmı? Geçenlerde birisi yaptırmışdı, amma adını unuttum. Bu testi yaptırmadan önce ne yapmak gerekiyor? Görümcem yaptırıcak ve nasıl yaptırıcağı ile ilgili hiç bir bilgi verilmemiş. Bilgisi olan varsa paylaşa bilirmi??

canımm ben yaptırmıştımmm.aç olarak gidiyosun.zaten orda hemşireler duruma göre sizi yönlendiriyorlar.ama istek kağıdını yanınızda götürmeyi unutmayın.çünkü kaç grlık yükleme yapılacağı o istek kağıdında yazıyorr....

sabah erkenden gıdıp yaptırmayı dusunuyorum 10 da kan verırım 1 saat sonra cıkar sanırım en fazla 12 gıbı cıkar sonucum sonra hastaneye fax lıycam ama ben yollamadan önce sıze soylerım degerımı anlarız buyuk ıhtımal degerden dımı

anlarız tabi canımmm sen yaz yeterkiii:)))

X