Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canım birde nur hanımın soyadı nedir randevu işlemi nasıl yapılıyor

Nur. Dokuzeylul. Gungor.
Nur hnm nisan 15 gibi ayriliorum dedi.bilgin olsun.merkez ekip halinde caliiyor.
Ulasimi kolay merkezde.memorialin sitesinden ulasima bakabilirsin.merkezi arayip,fiyat,ulasim hakkinda da bilgi alabilirsin.net fiyati ben bilmiyorum.
Sansin bol olsun.
ne cok merkez kelimesi yazmisim

Lotusçuğum geçen yazamadım canım. Başın sağolsun.. Allah sizlere sabır versin..

Akasyam sen nasilsin?is degistirmeyi dusnuyordun, yanlis hatirlamiyorsam.gelisme var mi?
Haziran a ne kaldi ki...sen yavastan kendini hazirla...inci baslar onun sonucu derken senin tedavi baslayacak.

teşekkür ederim canım peki adresi tam olarak nerde ulaşımı kolaymı (istanbulu hiç bilmiyoruz)birde masraflar ne kadar tuttu.biz 5 bini gözden çıkardık zaten ama orası daha pahalı olur deniliyor.
çok soru sordum hakkını helal et neolur[/QUOTE]

Nur Hanımın soyadı Dokuzeylül Güngör. Hastane Şişli Okmeydanında. İnternet sitesinde her türkü bilgisine ulaşabilirsin. Tedavi ücreti 2100 Euro+ İlaçlar. İlaçlar sana ait. İlaç ücreti duruma göre değişiyor. 1000-2000 arası. Estafurullah canım. Helal olsun. Dilediğince sorabilirsin. Elimizden geldiğince cevaplarız.

Lotusçuğum geçen yazamadım canım. Başın sağolsun.. Allah sizlere sabır versin..

Canim,sagolasin.bende sana yaziyordum.bazen aceleye denk gliyor sana yazamiyorum.sanma ki unuttum.
Esimin babaannesi kendi babaannemden ileriydi.bende emegi hakki coktu..cok uzuldum.3 sene ayni evde yasadik,ayni evin insanini kaybetmek daha aciymis.gozlerim doluyor.unutamiyorum,yikanirken sende olacaksin dmisti.oylede yPtim yikanirken yardim ettim ama uykularim kaciyor..topragi bol olsun.

iyiyim canım sen nasılsın zambakcım toparlanım yahu çekmeyın şu fırçayı artık

inş bir kızımız bir oğlumuz olacak
maşallah rabbim kucağına aldığın günleride göstersin canım

kanamam yıne basladı ben yatayım kızlar
çok geçmiş olsun canım yat tabi dinlen

çok şükür muayenesi ii geçmiş smear testi yapmış haftaya alcak sonucu Nur hnmla konuscak sonra baslayacak ınssss

nurmecım mesaj yazdım geldımı
incim inşallah testinde sorun çıkmazda hemen başlarsın tedavine hayrlısı ile ama

merhaba umud memorialin tüp bebek icreti 2100 £oru +ilaçlar adresi memmorialin net sayfasında yazıyur benim dr mustafa bey ben kendisinden memnunum ilk görüşme ücretsiz
sadece randevu alıp gidiyosunuz o kadar bence bir görüşün soru işareti kalmasın aklınızlada bol şans

akasyam 3 ay nasıl geçti dersen zor ama çok çabuk geçti allah izin verirse 29unda kırmızları bekliyorum onunla birlikte başlarız inşallah

İyi yapmışsın cnm yürü kafanı dağıtırsın hemOyle düşünme kız deli kabiz olmaya bebekler gider mı hiç. Bı cogu insan tüm hamileliği boyunca çekiyor o problemi. Onlar yapıştı mi bırakmaz annelerini merak etme Duphalac kuru kayısı üstüne bol su. Bunların hepsi 2-3 güne geçirir cnm bunları düşünme simdi. Bebislerinii duşun bol bol

sağolun kızlar sadece yarın için duanızı bekliyorum Allah sağlık verdikçe sonuna kadar devam edecem inş.

dualarımız senınle hayırlısıyla ınş bır gun anne olucaksın

slm kızlar benim test gunum yarın ama bugun arkadaşımın ısrarı uzerine test yaptık silik varyok gibi 2 çizgi çıktı arkadaşım hamılesin dedi ama guvenemedim çıkabilirmi ole silik ama çok az bole

bence hamilesınız cnm ınş yanılmam :)

inşallah canım, Rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah..
o ağrılar bende de var. normaldir bence.

bende hala agrı fln yok sızden bır gun sonra sonucum ama sankı bende bısey yok gıbı doktorumda tutarsa agrın olur demıştı tutmadı galıba

kızlar merhaba sabah 6.30 da kanamam oldu doğru hastaneye gittik.çok şükür bebekler iyi kanama nerden oduğu belli değil şimdi durdu yatıyorum rapor aldık..dua edin nolur..

dınlen cnm bol bol ınş bısey olmıycak alıcaksın onları kucagına

Allah ıstedimi olmayacak sey yok kendınıde eşinide üzmüşsün ınş güzel sonuçlar alıcaksın o zaman guluceksın halıne

Nur Hanımın soyadı Dokuzeylül Güngör. Hastane Şişli Okmeydanında. İnternet sitesinde her türkü bilgisine ulaşabilirsin. Tedavi ücreti 2100 Euro+ İlaçlar. İlaçlar sana ait. İlaç ücreti duruma göre değişiyor. 1000-2000 arası. Estafurullah canım. Helal olsun. Dilediğince sorabilirsin. Elimizden geldiğince cevaplarız.[/QUOTE]

ilgini için teşekkür ederim kızlar
biraz önce çağrı merkezini aradım randevu aldım nur dokuzeylülden cumartesi gününe
yeditepe kozyatağında saat 1,5ta memorial ise şişlide saat 3te bilmiyorum mesafe çokmu yetişebilirmiyiz
isteten belgeleri söylediler birde bu ön görüşme olcak ama muayenede olursa 275 ücreti var dediler
bilmiyorum hakkımızda hayırlısı inşallah rabbim bizlerede nasip eder

valla şu an panik tavan yapmış durumda. biliyorum herkes bana kızacak ama sanki olumsuz olacak, bilmiyorum.
testim yarın!!!

canım ben de bu sabahtan beri öyle hissediyorum...benim test günüm haftaya perşembe...ama sanırım eşimim işinden dolayı teste cuma gidicez...bir de olumsuz bir sonuç alırsak cuma okula gitmek zor olacaktı.. biz de karar verdik cuma öğleden sonra sonucu alıcaz olumlu da olsa olumsuz da olsa bir günlüğüne kaçamak yapıp bir yerlere gidicez...ben şöyle dağ eteğinde bi yer istiyorum...hönkür hönkür ağlarken sesim yankılansın diye :) :) şaka bir yana umudum azalıyor benim de....ama kabağım içime doğuyor sen hamilesin.....

canım o umudun azalması gerçekten transferden bir iki gün sonra başlıyor. böyle bir güzelliği yaşayacağına inanamıyor insan belki de.. ama Rabbim dilerse neler olur.. ben bu umutsuzluğun hayırlı da olabileceğini düşündüm. çünkü umutsuzluğu hisseder hissetmez hemen duaya sarılıyorum, kuran okuyorum. belki de Rabbim verecek ama daha çok dua etmemizi istedi. özellikle meryem suresi oku bol bol..
inşallah hepimizin yüzü güler..

canım illa ağrı olmasına gerek yok ki. ben ağrıyı sorduğumda overler hala aktif ondan dediler. tutarsa ağrı olacak diye birşey yok bence. bir sürü insanın hiiiiç ağrısı bile olmuyor.. senin de az kaldı test tarihine :)

bi de inşallah hönköör hönkörrr mutluluktan ağlarsın :))

canım benim doktorum da müstecep bey..ama takiplerimin bir kısmını aynur hanım opu ve transferi de mustafa bey yaptı...yani doktorum kim anlayamadım ....

Merhaba canım inşallah güzel haberlerle dönersin ben bu ay memorial da bu ay tüp bebek yaptım test günümü bekliyorum.bakalım sonucu burdan paylaşıcam ama tavsiye ederim iyi bir merkez kib.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…