Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

ya kızlar bu idrar testi aç tok farkedermi
eşim saglık ocagında calışıyor oleden sonra igne için gittigimde tekrar test yaptılar orda çıkmadı ama sabah arkadaşla yaptım hafif çıktı kafm karıştı bi sevindim geri hevesim kursagımda kaldı oooooooofffffffffffff

Merhaba arkadaşlar cuma test günüm ve ağrım var acaba bi sorunmu var? ne olur tecrübeli arkadaşlar bana yardım edin.

eşim saglık ocagında calışıyor oleden sonra igne için gittigimde tekrar test yaptılar orda çıkmadı ama sabah arkadaşla yaptım hafif çıktı kafm karıştı bi sevindim geri hevesim kursagımda kaldı oooooooofffffffffffff

belki test bozuktur canım ya.. bence bir kere çıktıysa hamilesindir, inşallaaahhh...

Merhaba arkadaşlar cuma test günüm ve ağrım var acaba bi sorunmu var? ne olur tecrübeli arkadaşlar bana yardım edin.

meraklanma canım, çok normal. benim hala oluyor. ani hareket edince hele, off anam off :)

Kızlar İnci ile konuştum. Şu an hastanede. Nur Hanımı bekliyor. Diğer doktorla randevusu çok iyi geçmiş. Sorun görünmüyor demiş. Tekrar smear almışlar. 1 hafta sonra sonuç çıkacakmış. Eğer smearda da sorun çıkmazsa Allah'ın izniyle tedaviye başlayacak :nazar::nazar::nazar::KK16:

inci canım hadi gözün aydın.çok sevindim inşallah Allahın izni ile test sonucunda temiz çıkacak ve sorunsuz başlayacaksın tedaviye:KK16:

Kızlar İnci ile konuştum. Şu an hastanede. Nur Hanımı bekliyor. Diğer doktorla randevusu çok iyi geçmiş. Sorun görünmüyor demiş. Tekrar smear almışlar. 1 hafta sonra sonuç çıkacakmış. Eğer smearda da sorun çıkmazsa Allah'ın izniyle tedaviye başlayacak

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bu gün sabah randevum vardı aynur hanımda.benim yumoşlar yavaş büyüyormua ilacın dozunuda çok yüksek veremiyorlar ohss riskim var diye bilmem ne olacak ama yinede iyi hissediyorum kendimi. akışına bıraktım:KK3::KK3:

Merhaba canım inşallah güzel haberlerle dönersin ben bu ay memorial da bu ay tüp bebek yaptım test günümü bekliyorum.bakalım sonucu burdan paylaşıcam ama tavsiye ederim iyi bir merkez kib.

amin canım çok teşekkür ederim hepimiz için hayırlısı olsun inşallah
inşallah sende güzel haber alırsın bebeğin seninledir
sendemi nur hanıma gittin nekadar masraf ettiniz

kızlar yarın sabah saat 10 da Aynur hn ile 11:30 da da Funda hn ile randevum var çok heyecanlıyım çokkk bakalım tedaviye hemen başlayabilecekmiyiz yoksa bir iki gün bekleyecek miyiz ?

Ne olur bana bol bol dua edin bol bol kaliteli yumurtalarım olsun :)

eşim saglık ocagında calışıyor oleden sonra igne için gittigimde tekrar test yaptılar orda çıkmadı ama sabah arkadaşla yaptım hafif çıktı kafm karıştı bi sevindim geri hevesim kursagımda kaldı oooooooofffffffffffff[/QUOTE
canım hemen umudunu yitirme
biz eczaneden test aldığımızda bize sabah ılk idrarla yapın diyorlar

doktordan geldım kızlar
kanama odagı gordu busefer
pıhtılasma ve genetık testlerı ıstedı
bırden kanaman artabılır dedı
ben cok korktum
eger testlerde bişey cıkarsa bunun çözümü var mı?
incim sende de boyle bişi vardı sanırım?

moralım bozuldu

kafam agrıdan çatlıyo ağlamaktan
ve testlerı nerde yaptırdınız

doktordan geldım kızlar
ben cok korktum

moralım bozuldu

medicalcim çok üzüldüm ama lütfen canını çok sıkmamaya çalış hep diyoruz ya moral en önemli şey inci maziyi okumaktan gelemedi daha buralara

doktordan geldım kızlar
ben cok korktum

moralım bozuldu

tatlım sakin ol, üzme kendini. bişey olmaz Allah'ın izniyle.
Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah. hamileliği kanamalı geçen çok kişi oluyor.

X