Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

çakır canım dediğin gibi belkide sabırsızlandı hep geç gelen misafir..
canım senin içinde herşeyin hayırlısı olsun her şey yolunda gidiyor umarım hep böyle gider.
çok saolun kızlar allah razı olsun inşallah dediğiniz gibi herşey yolunda gider

canım dua listesini yenileyebilir misin kaç tane kalmış bakalım bitiren olursa belki almak ister

ne kusuru canım benim. bu soruları bende çok sordum.çok okudum burdaki paylaşımları. şimdi sizlere umut olacak inşaallah bu paylaşımlar.
bende aynen sana verilenleri kullandım canım. estrofem i günde 3 defa başladık hala aynen devam ediyorum. transfer den 5 gün evvel(benim transfer cuma olmustu) pazartesi rulid+prednol aldım 4 gün devam ettik.galiba salı günü de jel kullanmaya başladım her sabah 1 tane . transfer sabahıda kullan gel dediler. öyle de yaptım hala ona da devam ediyorum. canım transferden sonra özel birşey yapmadım. cumartesi pazar evde dinlendim ve pazartesi işe başladım.çok şükür test sonucum pozitif oldu. inşaallah kalp atışlarınıda duymak nasip olur.belirti olarak sadece göğüslerim büyüdü, hassaslaştı. bide kasıklarımın ağrısı hiç geçmedi. başka belirtim yoktu. belirti arama.
inşaallah sende dondurulmuşlarla hamile kalacaksın canım. bol şans

Çakırım hayırlı olsun :) Çok güzel maşallah, 5 güne kadar giderler inşaallah fire vermeden

Denturum nasılsın? Kırılmadın bana değil mi?

2013 yılında Memorial Hastanesi'nde tedaviye başlayacakların sağlıkla hamile kalıp hayırlısıyla yavrularını kucaklamaları, hamile kalanların sağlıkla doğum yapabilmeleri için 500 Yasin ve 500 Meryem suresi

Yasin Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

gamzear - 30

happy - 30

inci - 30

led_zeppelin - 10

melisdilek - 41

meryem - 30

mikro - 30

mummu-50

nurme - 10

qingdao - 30

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 36

kalan: 28

Meryem Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

gamzear - 10

happy - 30

inci - 30

juliaa - 30

meryem - 30

mikro - 30

mummu - 50

nurme - 10

qingdao - 30

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 30

kalan:75

25 nisan perşembe gününe kadar

estoferm ne için kullanılıyor kızlar ben kullanmıyorum???

Canım o dondurulmuş tedavisinde kullanılan bir ilaç.

Mesajını okuyunca aklıma ne geldi

Bir arkadaşımızın kullanıcı adı chnb. Diğer topikte tahlillerden konuşurken chnb'nin adı geçti. Yeni gelen bir arkadaş chnb ne ben duymadım öyle bir test ben de yaptırmak istiyorum demişti
Her testi yaptırıp her ilacı kullanmak istiyoruz

ayy ağzından bal damlıyor, baaaalll... inşallah yaa.. bebişimle konuşuyorum habire, ne geveze anam var diyecek

ayy kızlar valla bana moral veriyorsunuz, inşallah öyledir yaa.. beni bırakmasın bebişlerim.. :))

teşekkürler canım.
bence yumurta sayın gayet iyi. benim bi geçmişte yazdıklarımı oku, ibreti alem oldum valla :))) transfere bir yumurta var diye girerek 5 yumurtayla çıktım. vallahi Allah'ın nasibi. başka birşey diyemiyorum. şimdi de arada stres yapsam da diyorum ki olacağı varsa olur, ondan gönlünü ferah tut canım.

maşallah canım ya gayet iyi bir rakam.. gerçekten çok sevindim. hadi bakalım hayırlısı. aynı gün arıyorlar transfer için habeirn olsun

Çakır Rabbim döllenmiş yumoşlarını sana sağlam ve salih evlat olarak geri versin. Amin. Gidişat maşeAllah çok güzel. İçini ferah tut. İnşeAllah bu denemede başarıyı yakalarsın.

Kızlar bir az var eve geldim. Hemen dağınık kafayla bilgisayarın başına geçdim.

19 tane yumoş toplandı. Ne kadarı olgun 3 saat sonra belli olucakmış.:26::26::26: Hemen sizlere haber vermek istedim. Her şey yolunda giderse embriolar pazar günü pgt işlemine giricek ve salı transfer olucak inşeAllah.

Acaba benim kadar rahat biri varmıdır. Hiç endişe falan yok. Olurmu-olmazmı gibi hiç bir hiss, korku yok. Sadece bu günümü yaşıyorum ve çok rahatım. İnşeAllah bu sefer olumlu sonuç alırız.

Son düzenleme:

sümeyye geçmiş olsun canım,maşallah çok güzel bi sayı toplanmış hayırlı sağlıklı evlatlar olurlar inşallah..rahat olman çok iyi topikte en soğukkanlı diyebilirz sana:))

maşallah canım sayın çok iyi..inşallah hepsi kaliteli bir şekilde döllenir..allah gönlüne göre versin..evham yapmaman çok iyi..ben henüz tedaviye başlamadım ama düşüncesi bile beni heycanlandırıyor ve tedirgin ediyor..

Sumeyye hayırlı olsun. Sağlıkla döllensinler inşaallah. Hayırlı haberlerini bekleyiyoruz

incim toparlanmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…