Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Akasyam eşin geldi galiba :)

Sezyal hoş geldin... Geçmişe dalma hiç için kararmasın :)
Canim bu mesaji biraz is isten gectikten sonra okudum...gecmisten geldim dee..ama in i zaten icim bugunlerde kararmis durumda o yuzden sorun degil..aslinda burdaki hic kimse icin sorun degil bu duygular hepimize tanidik...bende 2 gundur iyi degilim...neysee..valla aglayarak okudum yazilari o derece yani...ama super bir rahatlama oldu.simdi rahat uyurum artik...psikolog hic gerek yok burasi yeter yeminle valla...

benim hiç gününde gelmeyen adetim bu gün geldiiiii.ve ben her şeyi 11'ine göre ayarlamıştım randevu,uçak bileti,konaklama herşeyiii.bu akşam itibarı ile kırmızı göründü.bende her şeyi geri çektim.anlıcanız çok şaşkınım.

Kizlar merhaba siz eslerinize bakmayin erkeklerin yapisi oyle umursamaz gibi gozukur ama akli hep ordadir..bir de bizler herseyi detayiyla arastiriyoruz ya onlarda bu bakimdan icleri rahat guveniyorlar bizim buldugumuz merkezlere...erkekler bizim kadar basimiza gelenleri kabullenmekte bizler kadar guclu degiller..nacizane fikrim..
Tabiki farkli olsa fena olmazdi hani...

Aaaaa çok şaşırdım ne olacak şimdi :26:
Randevu halledilir konaklama da. Nerede kalacaktınız? Uçak biletini iadeli aldıysan sorun olmaz diğer türlü günlerini değiştirebiliyorsun tabi biraz para lazım :26:

Hayirlisi olsun insallah..bunda da vardir bir hayir...

iyi geceler kızlar şöyle bir selam verim dedim nasılsınız

canım vardır bir hayır mutlaka.. öyle düşün. herşeyin tarihini değiştirebilirsin sorun olmaz inşallah.

nekadar da haklısın resmen benim kocamı anlattın..birgün ciddi ciddi sordum ona,gerçekten çocuk istiyomusun diye.verdiği cevap, farketmez olsada olur olmasada olur dedi bana.o an acaba boşunamı çabalıyorum dedim kendi kendime..ama sonradan öğrendimki benden beter araştırma yapıyormuş.benim bulduğum yerleri bide o araştırmış..erkeklerin yapısı bu galiba üzüntüleri pek belli etmiyorlar.

bütün erkekler böyle heralde. benim de eşim pek ilgilenmedi, herşeyi ben araştırdım, ettim, o da benimle merkezlere sürüklendi itirazsız o kadar başta taktım biraz ama sonra hoşuma gitti. o da dert etse daha çok üzülürdüm çünkü. onun rahatlığı ve tevekkülü beni de rahatlattı.

Evet evet benim esimde ben memoriali biliyordum zaten arastirmistim demisti....bide bize uzuluyorlar aslinda biliyomusun okadar ilac kullaniyoruz ya o nedenle..bunlarin agzindan zorla ne dusunduklerini ogrenebiliyoruz..bide guzellikle sorarsak haa yoksa o da yok ..

ben hep uyku hali midem felaket değiş bir pisikoloği içindeyim
gün içinde hiç halim yok tabi bunada şükür gine bugün iyim

Tabi tabi surekli sukur et..bide herkese soyleme hamile oldugunu ben nazara coookkkk inaniyorum...surekli nas felak oku....

ya arkadaş allah aşkına bu kocaları çok sorun yapmayın boş verin arkadaşın dediği gibi onlar biz
daha çok araştırıyoruz diye ilgilenmiyorlar bende daha önce bunlaberaber 3 merkezde denedim
hepsine okey dedi ama işte pazla ilgi olmuyor ben okadar gittim hastaneye sadece opo ve transferde
geldi orda millete bakıyorum birkaçkez rast geldim bayan devamlı eşiyle geliyor
bende diyince ben çalışıyorum izin alamıyorum ya o beylerin kendi iş yerlerimi anlamadım açıkcası
ama şimdi pişmanım ağladığım günleri canı isterse hayırlısıyla doğsunlar sevdirmiycem diyorum hak etmedinki
diyorum acayip kızıyor birazda o denllensin 47:

Tabi ne puruz esler var biliyomusun..oyleside var..benim burda arkadasimin esi adam inat etti doktora gitmiyo bi test yaptirmadi okadar inat uyuz...
Doktorda kadinda bisey yok esinin testleri lazim diyo adamda tik yokk

Tabi tabi surekli sukur et..bide herkese soyleme hamile oldugunu ben nazara coookkkk inaniyorum...surekli nas felak oku....

tatlım ya çok yakın arkadaşımda benimde dr tüp yaptırdı ikizlere hamile
ki okadar samimiyim herşeyin koştum vasayire vesayire şuan 5 aylık hamile
ve yeni söyledi şok oldum neden tek dedin diyorum dr demişki yasak 2 koymamız
çok saçma geldi rabbim onu verdikten sonra ne olabilirki
okdar sene sonra herkes dua ediyorki olsun diye bana soran herkese söylüyorum ama

maşallah deyin diyim bundan sonra

iyi geceler kızlar

Bu gün görümcemler Semra hanım ve Aynur hanımla görüştüler. Bir sürü tahlil yaptırmaları gerekiyor. İnşeAllah cumaertesi histereskopi yapılıcak-Aynur hanım ve Mustafa bey yapıcak. 4 düşük yaşamış biri olarak bizimkiler doktorlar için ilginc bir vaka olmuş. İnşeAllah sorunları bulunur da çileleri bir an önce biter.

Supersin insallah ALLAH bizlere de senin gibi elimize firsat versin...amaaa sen yine kiyamazsin tabiki bizde..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…