Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Ne zor bir imtihanmış canım o kadar acıyor ki ama kimseye belli etmiyorum edemiyorum bu daha da kavuruyor içimi :KK14:
Kızlar kusura bakmayın bir anda geliyorlar böyle :KK14:

canım iman iki eşit parçadır;yarısı sabır,yarısı şükür..allah sabredenlerle beraberdir inşallah..allah bir kulu severse,yalvarmasını dinlemek için onu bir sıkıntıyla sınarmış..rabbim beterinden korusun..

mikrom incim kabakçiçeğim çok saolun allah razı olsun tabiki bizim için kaliteli olsun 2 tane olsun yeter ilk tedavimde 42 yomuş toplandı e ne oldu boş
incim ve mikrom ben size hiç kızarmıyım aşk olsun sizin varlığınız yeterli benim bira ağrım vardı pc başına keç geldim hep aklım sizdeyi şimdi kızlar beni merak etmiştir keç kaldım yazamadım sonra bi baktım soran olmamış neyse yahu
allah razı olsun dualarınız için inşallah herşey istediğimiz gibi olur

Kötü oldum şimdi :KK5: Özür dilerim :KK5:

canım iman iki eşit parçadır;yarısı sabır,yarısı şükür..allah sabredenlerle beraberdir inşallah..allah bir kulu severse,yalvarmasını dinlemek için onu bir sıkıntıyla sınarmış..rabbim beterinden korusun..

Allah razı olsun Duygucum.
Ben aslında inanılmaz sabırlı inanılmaz dirayetli biriyimdir. Hayatımın hiç bir döneminde kendimi bırakmadım, hep sabrettim, Allah'a güvendim, güveniyorum. Bizi yaratan Rab hiç ister mi üzülmemizi... Karşılaştığım, yaşadığım her olayda Allah'a teslim oldum, tevekkül ettim.
Bugün yazdıklarım bir anlık bir sinir hali hepimizde olan. Geçti gitti çok şükür.
Bu söze bayılırım; bir gün dünyaya ait büyük bir derdin olursa Rabbine dönüp 'Benim büyük bir derdim var!' deme derdine dönüp 'benim büyük bir Rabbim var!' de.

arkadaşlar selam..28 şubatta transferi olan arkadaşlarr...sizlere sesleniyorum...nasılsınızz....bekleme odasında sohbetimiz iyiydi:))...ALLAH herkese sağlıkla kucağına almayı yavrusunu nasip etsinn...dinsin artık annelik özlemimizz....iyi akşamlar

üzüldüğüne üzüleceğine bin pişman ettik seni:KK1::KK1::KK1:

Yok canım olur mu ya...

arkadaşlar selam..28 şubatta transferi olan arkadaşlarr...sizlere sesleniyorum...nasılsınızz....bekleme odasında sohbetimiz iyiydi:))...ALLAH herkese sağlıkla kucağına almayı yavrusunu nasip etsinn...dinsin artık annelik özlemimizz....iyi akşamlar

teyzeeeeee nerelerdesin sen aşkolsun tedavi olmuşsun, transferin olmuş daha yeni yazıyorsun :KK19:
Anlat detayları sana ceza :)

Kızlar günaydın ;

Geçmişi okudum ama alıntı yapamadım. Hepsi birbirine karıştı. Transferi olan arkadaşlar olmuş. İnşallah hepsinden de hamileyimmmm müjdesini alacağız :KK16::KK49: Çakırım ve Sümeyyem opuya gireceklermiş. Dualarımız onlarla.. Güzel haberlerini bekliyoruz. Mucizenin transferi olacak.. İnşallah 2 kuzucuğu göbüşüüne gelecek :KK16:Hil-bur eve dönmüş. Kuzucuklar iyi :KK16: Mart grubu hazırlıklara başladı :KK1: Ben de mart grubunda kontrol için gideceklerdenim.

Zambakçığım çok şükür iyiyim. Sen de iyisin maşallah.. Bebiş de iyi :KK16:

Dentur canım emşerriymişiz beyaaa :KK1: Sen kocayı takma kafaya. Erkekler değişik kodlanmışlar. Bizim gibi duygularını belli edemiyorlar. Sen tedavine odaklan. Kendini mutlu edecek şeylerle ilgilen. Moralini yükselt. Tedaviye en pozitif halinle başla :KK16:

Hızlı yazdığım için biraz karışık oldu. İdare edin kızlar :KK1:

Canım ben seni sordum. Duamı gönderdim. Sen de beni görmemişsin:KK19: Ben de sana küstüm:KK1: Neyse hadi affettim. :KK9: 5 güzel bir sayı. Az olsun öz olsun. Civciv fabrikasını ne yapacaksın :KK53::KK1:

İncii inci güzellikte birinci :KK1: okulda böyle derdik. Ben de çocukluğumla bozdum kafayı. 80'lerde yaşıyorum:KK9: Biraz daha iyisin İncim. :KK9:Ama kendini suçlama. Burada sürekli gülüp eğlenecek halimiz yok. Arada dertleneceğiz. İçine atmaktansa paylaşman daha iyi. Ben de arada dellenip buralarda zırlıyorum biliyorsun :KK1:

Kızlar lotus'un size çok selamı var. Eşinin babaannesi vefat etmiş, memlekete gitmişler. O da biraz kötü. Toparlanınca geleceğim dedi.

Kızlar lotus'un size çok selamı var. Eşinin babaannesi vefat etmiş, memlekete gitmişler. O da biraz kötü. Toparlanınca geleceğim dedi.

Lotusu hatırlayamadım :KK17: Geçen aklıma bh2006 diye biri geldi. O tekirdağlıydı dimi ? Doğum yaptı mı İncim ? hiç uğramıyor artık :KK19:

Canım ben seni sordum. Duamı gönderdim. Sen de beni görmemişsin:KK19: Ben de sana küstüm:KK1: Neyse hadi affettim. :KK9: 5 güzel bir sayı. Az olsun öz olsun. Civciv fabrikasını ne yapacaksın :KK53::KK1:

Civciv fabrikası mı :KK1: Allah iyiliğini versin :KK1:

İncii inci güzellikte birinci :KK1: okulda böyle derdik. Ben de çocukluğumla bozdum kafayı. 80'lerde yaşıyorum:KK9: Biraz daha iyisin İncim. :KK9:Ama kendini suçlama. Burada sürekli gülüp eğlenecek halimiz yok. Arada dertleneceğiz. İçine atmaktansa paylaşman daha iyi. Ben de arada dellenip buralarda zırlıyorum biliyorsun :KK1:

:KK1::KK1: Ay Akasyam güldürdün beni akşam akşam :KK1: Sağolasın :KK16:

Yok canım olur mu ya...

teyzeeeeee nerelerdesin sen aşkolsun tedavi olmuşsun, transferin olmuş daha yeni yazıyorsun :KK19:
Anlat detayları sana ceza :)

:)) geçmişi okuyordum....detaylar..5 yumurta...4 ü döllendi..2 tane 3 gün transferi ve bunlarda orta kalite....artık 1.2.kaliteye bile takılmıyorum arkadaşlar...
bi öncekinde blastokistti 2 ebriyoda..sonuç boş gebelik ve düşük...o yüzden hiç ama hiç stres yapmıyıyorum kendime...geçen hafta 28 subat transfer oldu.p.tesi memorial test günü.nur hanım ve 1 defada semra hoca baktı 3 doktor eşliğinde:) mustafa doktor baktı arada...

ANNE VE EVLAT ! ( YORUM SİZE AİT )

Komşumla balkonlarımız yan yana, ikimiz de önümüzde oturan iki kişiye yemek yediriyoruz.
Ben, "Hadi canım aç ağzını, bak yemek yersen büyüyeceksin, kocaman olacaksın" diyerek, döke saça, bin bir çaba ile yemek yedirmeye çalışıyorum.

... Komşum ise, "Aç ağzını, çabuk ye, yere dökme, elini sürme, üstüne dökme..." diye bağırarak, sinirlenerek, tahammülsüz yemek yedirmeye çalışıyor.

... Benim elimdeki kaşığın ucundaki iki yaşındaki kızım, onun elindeki kaşığının ucundaki alzheimerlı annesi.

Aramızdaki fark ise; ben Anneyim, o evlat..
Allah ım bize hayırlı evlat olabilmeyi nasip etsin bu dunya cok zor ya Rabbim hepimize kaldırabilecegimiz imtihanlarla imtihan etsin
moralim çok bozuk.17 yumurtadan 9 tane olgun çıkmış,7 tanesi döllenmiş.eşimden bulunan spermlerde 3.kaliteymiş.bu seferde olmayacak galiba:KK43:
canım sakın üzülme yeterki vakit gelsin Rabbim ol dedikten sonra olacak moral bozmadan dua et

allah razı olsun kızlar dualarınız için
vevet mikrom benim tedavi bira kısa sürdü çünkü dr fazla sürdürmeye korktu 7 gün iğne vurdum ve çatlatma iğnesi vurdum
bu gün beni kimse soramış size köstüm:)
bu gün opum oldu 5 yomurta toplandı diyer tedavilerimde hep 25 üstünde olduğu için bu defa bana daha tohaf geldi 5 tane az gibi geldi ama dr göveniyorum rabbim herşeyin hayırlısını versin yarın bilgilendirecekler zaten topu topu 5 tane olgun çıkan işleme alınan ve döllenen derken geriye 1 tane kalır herhalde neyse
allah dikemişse olacaktır dualarınızı eksik etmeyin
cakır hayırlı olsun canım herzaman dedigim gibi sayı onemli degil hatta kalite bile önemli degil bence yeter ki vakti gelmiş olsun Rabbim ol desin olur
inciii nasıl oldun oglen pat diye cıktım kusura bakmayın okuduguma gore kendine gelmişsin hepimize oluyor daha bende 1 ay once felen bunalım takılıyordum arada oluyor boyle ama napıcaz bunalıma girmek yok yola devam edecegiz Rabbim dualarımızı kabul etsin İsteyin ki vereyim diyor bizde isteyeceğiz olacak ins

Lotusu hatırlayamadım :KK17: Geçen aklıma bh2006 diye biri geldi. O tekirdağlıydı dimi ? Doğum yaptı mı İncim ? hiç uğramıyor artık :KK19:

Lotus bizim bebek_istiyoruz :KK1: nickini değiştirmişti ya. Minin adamı var bir tane :KK16:

Evet bh bir gitti pir gitti :KK19: Kızgınım ona hiç uğramıyor, unuttu bizi :KK19: Kasımda yaptı doğum canım, haberini verdi ve gitti...

Juliaa canım başlamışsın hayırlı olsun. Mart tayfası hızlı bir giriş yaptı :)
Ne anlatacaksın bu arada merak ettim :)
:119:Sagol canım cok şükür başladım evet ya hızlı başladık artık darısı sana ve diger arkadaslara merkezle ilgili canım yeni doktor gelmiş ondan bahsettim zaten kızlar birde yeni başlıcalar kesinlikle İdil eczanesinden ilacınızı alın hem hesapli hemde cok ilgililer merkezde onlara teşekkür etmiş bu konuda birde bugun bir çift daha ikiz haberini almış neyse aklıma gelirse solerim daha şimdi su zitrotek ilacı beni mahvetti midem cok kotu aklıma gelenler bunlar anlatırım

:)) geçmişi okuyordum....detaylar..5 yumurta...4 ü döllendi..2 tane 3 gün transferi ve bunlarda orta kalite....artık 1.2.kaliteye bile takılmıyorum arkadaşlar...
bi öncekinde blastokistti 2 ebriyoda..sonuç boş gebelik ve düşük...o yüzden hiç ama hiç stres yapmıyıyorum kendime...geçen hafta 28 subat transfer oldu.p.tesi memorial test günü.nur hanım ve 1 defada semra hoca baktı 3 doktor eşliğinde:) mustafa doktor baktı arada...

Hadi hayırlısı. Neyse en azından gelip transferi haber verdin :KK1:

Teyze hayırlı olsun tedavin. Takılma zaten. Nasipte varsa her türlü oluyor. 3'e 5'e bakmıyor. İnşallah bu sefer nasibinde vardır :KK16:

Allah razı olsun Duygucum.
Ben aslında inanılmaz sabırlı inanılmaz dirayetli biriyimdir. Hayatımın hiç bir döneminde kendimi bırakmadım, hep sabrettim, Allah'a güvendim, güveniyorum. Bizi yaratan Rab hiç ister mi üzülmemizi... Karşılaştığım, yaşadığım her olayda Allah'a teslim oldum, tevekkül ettim.
Bugün yazdıklarım bir anlık bir sinir hali hepimizde olan. Geçti gitti çok şükür.
Bu söze bayılırım; bir gün dünyaya ait büyük bir derdin olursa Rabbine dönüp 'Benim büyük bir derdim var!' deme derdine dönüp 'benim büyük bir Rabbim var!' de.

aslında seni çok iyi anlıyorum..inan senin bugünki ruh halini burda bulunan arkadaşlarımızın çoğu bir gün de olsa yaşamıştır..şeytan ya arada altan dürtüyor işte..biz insan oğluda arada şeytana uyuyoruz mağlesef..benim evliliğimin ilk yılında üç aylıkken bir düşüğüm oldu üçüncü gün çok sükür eşimin desteğiyle ayaklandım allaha tevekkül edip hayatıma devam ettim..birinci tüp bebek tedavisinde negatif sonucu aynur hanım söylynce ben direk eşime baktım gözleri dolmuş resmen adamın..o anda kendimden çok eşimi düşündüm ve bir damla göz yaşı dökmedim, güçlü görünmeye çalıştım eve giderken eşime espiriler yapıyorum, gülüyorum amaaaa amma velakin içmde fırtınalar kopuyor..eve gidince kız kardeşim beni böyle neşeli güldüğümü görünce pozitf zannediyor garibim..inanamadı bana...vel hassıl sonra yalnız kaldığım gün iağlaya ağlaya içimi boşaltıp rahatlamıştım..anlayacağın canım insan bazen böyle duygu patlaması yaşayabiliyor..çok normal..önemli olan insanın içine atıp dert etmemesi...geçmesine sevindim canım..senin neşeli haline alışığız ona göreeee

X