Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

maşallah başkasını görmeyince herkese kendisinin olayı uzun geliyoo( rabbim aratmasın kimseye

maşallah ne güzel Rabbim cok buyuk ya 19 yıl sonrada olsa nasip etmiş Rabbim inş bu tedavisindende hayırlı sonuç almasını nasip etsin

Mikrom denturun numarası var mıydı sende? Varsa yarın bir mesaj atabilir misin nerede diye merak ettim :26:

Aaaa cok saol yaa valla icim rahat etti...lap. ne kadar sonra tedaviye baslanabiliyor...faydasi oldu mu acaba endriumetruma..aman bende de bu kalinlasmiyormusta...

ben düzenleme yaptım acaba hala goremiyor musununz 4 kızın oldugu fotoyu halla halla neden olmuyor acaba

var canım bende aramayı düşünmüştüm bugün geçti aklımdan yarın ararım artıkk.

sezyal,gamzear tamammıdır kızlarrr
Benimkini inciyede ozelden yollarmisin sen ben beceremedim..ben tabletten giriyorun face bi acayip sayfadan aciliyo o yuzden arkadaslik teklifini yarin kabul ederim sizin.olur di mi

Yattigim yerden telefondan yaziyorum hala kizlar. Yarin daha rahat girerim insallah:) yatiyorum bugun. Geri sayim nasil gecer bilmiyorum. Embriyonun resmini verdiler bakip duruyorum:)) rahmine koyarken ekranda gosteriyorlar ya kalbim pit pit etti. Duygulandim. Bir noktaydi ve bana tutunmaya calisacakti. Benden daha buyuk bir mucadele icinde o simdi.. Ben de dua ediyorum onun icin :))

merhabalar bende ilk denememe başladım ama maalesef henüz transferimiz olmadı ohss olduğum için egede tedavi gören oldumu hiç ve bebişine kavuşan

inş..sana sıkı sıkı tutunacak canım sakın aksini düşünme bol bol dua et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…