Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Yattigim yerden telefondan yaziyorum hala kizlar. Yarin daha rahat girerim insallah:) yatiyorum bugun. Geri sayim nasil gecer bilmiyorum. Embriyonun resmini verdiler bakip duruyorum:)) rahmine koyarken ekranda gosteriyorlar ya kalbim pit pit etti. Duygulandim. Bir noktaydi ve bana tutunmaya calisacakti. Benden daha buyuk bir mucadele icinde o simdi.. Ben de dua ediyorum onun icin :))

Canım miniklerin bu zorlu mücadeleyi kazanacak Allah'ın izniyle ve annelerine sımsıkı tutunacaklar :nazar:

merhabalar bende ilk denememe başladım ama maalesef henüz transferimiz olmadı ohss olduğum için egede tedavi gören oldumu hiç ve bebişine kavuşan

Merhaba bebeğimizolsun. Allah yardımcın olsun.
Bu topikte herkes memorial'da tedavi görüyor.

Yattigim yerden telefondan yaziyorum hala kizlar. Yarin daha rahat girerim insallah:) yatiyorum bugun. Geri sayim nasil gecer bilmiyorum. Embriyonun resmini verdiler bakip duruyorum:)) rahmine koyarken ekranda gosteriyorlar ya kalbim pit pit etti. Duygulandim. Bir noktaydi ve bana tutunmaya calisacakti. Benden daha buyuk bir mucadele icinde o simdi.. Ben de dua ediyorum onun icin :))
Ayy masallah yaa cok heyecenli..cok dua lazim cok dua..bak bende duygulandim simdi..
sakin kasma kendini rahat birak ve kendini mutlu hissedeceyin seyleri dusun..endiseleri bir kenara birak..birakmak zorundasin guzel hayaller kur...ne bileyim iste mutluluk hormonu salgilanmasini sagla..

canım ya inşallah tutunur bebişin ben de çok heyecanlıyım perşembe opum var..ama aklıma bişey takılıyor..şu anda 7-8 tane olgunlaşmış yumurtam var doktor daha da artabilir ama bu sayı da iyi dedi ama bazı arkadaşların yazdıklarını okuyorum 15-17 tane..şimdi benim şansım daha mı az acaba...

Aaaa cok saol yaa valla icim rahat etti...lap. ne kadar sonra tedaviye baslanabiliyor...faydasi oldu mu acaba endriumetruma..aman bende de bu kalinlasmiyormusta...

Canım ameliyattan sonra beni gecici menopoza soktular 3 ay yumurtaliklari baskılayan lucrin depot denen iğne oldum.bu cikolata kıstının endometriozisin tekrarlamamasi içindi.semra hoca 6 ay bekleyin doğal yoldan olur dedi ama ben beklemek istemedim hemen başladık tedaviye.sende böyle bı iğne kullanilmayacagindan hemen başlanabilir bence.

canım ya inşallah tutunur bebişin ben de çok heyecanlıyım perşembe opum var..ama aklıma bişey takılıyor..şu anda 7-8 tane olgunlaşmış yumurtam var doktor daha da artabilir ama bu sayı da iyi dedi ama bazı arkadaşların yazdıklarını okuyorum 15-17 tane..şimdi benim şansım daha mı az acaba...

Sayıyı boş ver. Bende ilk denemede 15 yumurta toplandı, 11-i döllendi, 4-ü 5. güne geldi. iki kere transfer yapıldı. Sonuç neqatif. İkinci denemede 14 yumurta toplandı, 9-u döllendi. 3. gün transferi oldu. Sonuç yine neqatif. Demek istediğim hiç kimse kendisini bir başkasıyla kıyaslamasın ve her kes hep olumlu düşünsün. Yumurta sayısı 1-2 olanlar hamile kaldı MaşeAllah, amma bende olan 14-15 yumurta bir işe yaramadı. sen kafanı böyle şeylere takma. olumlu düşün olumlu olsun:KK16::KK16::KK16:

yaa su kk nın titreşimi olsa keske istedigimiz kişiyi msn deki gibi dürtebilsek baktınız mı fotoya silecegimde

Canım ameliyattan sonra beni gecici menopoza soktular 3 ay yumurtaliklari baskılayan lucrin depot denen iğne oldum.bu cikolata kıstının endometriozisin tekrarlamamasi içindi.semra hoca 6 ay bekleyin doğal yoldan olur dedi ama ben beklemek istemedim hemen başladık tedaviye.sende böyle bı iğne kullanilmayacagindan hemen başlanabilir bence.

İnsallah baslanabilir benim yaa..ben de kis yok ama iste belli de olmaz ki di mi neler olacagi..simdi kac ay gecti..basladiniz yani hayirli olsun insallah yaa..

Mikronun mesajını aldım canım. Çimler içinde bir foton var senin adresin mi?

Yes canim ta kendisi benim en yeni fotom ....zaten bi tane var..ben cok bakmiyom face de..universitedekilerle gorusuyoduk o da azaldi o nedenlle girmiyom oraya...

Gördüm :)
Çok da güzel çıkmışsın kendine haksızlık etme :)
...
Benide ekle istersen

Hayir canim yaa gonlunu ferah tut. Sayin gayet iyi. Zaten hedefledikleri az yumurta ama kalitesi yuksek. Cok olmasini istemiyorlar. Ben sadece bi yumurtayla girdin opuya. Sonra bes tane toplandi ucu dollendi ve ikisi bugun besinci gune geldi ve iyi kaliteydi hedeflenem bu zaten. Cok rahat olabilirsin.

Masallah super..insallah hayirliyla bu sefer tamam olur..bebislere kavusursun..bak Allah soyletti bebisler dedim...insallah...

teşekkür ederim canım iyi dileklerin için.tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.yarın olsada öğrensem kaç yumurtam döllendi.ilk tedavimde 6 tane toplanmıştı 4ü olgundu.transfer günü 2 tane kalmıştı:KK5: yine öyle olur diye korkuyorum.allah isteyen herkese nasip eder inşlh....

X