Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Amin canım. Senin yazdıklarını hayretler içinde okuyorum. Bu kadarmı insanlar meraklı olurmuş:KK20::KK20::KK20:

Belki sen ünlü birisindir haa, hani ünlüleri konuşmayı her kes sever:KK1::KK1::KK1:

Ama ben asla kendi resmimi internete koymam ki. Siz de beni çiçek gibi düşünürsünüz artık. ben de sadece çiçek resimleri var da:KK9::KK9::KK9:

canım daha önceden çok göz önünde olan bir insandım.ben kendi çapımda kuranı kerim okuyorumm brisi okutacağı zaman çağırırdı beni bende kıramaz giderdimm.ama göz önünden kaybolalı 2 sene oldu.

Teşekkür ederim. Senin de opun hayırlı olsun. Bol bol kaliteli ve sağlıklı bebeğe dönüşücek yumoşlar toplansın. Ama bizim karşılaşmamız imkansız :KK17::KK17::KK17:

Amin canım. Senin yazdıklarını hayretler içinde okuyorum. Bu kadarmı insanlar meraklı olurmuş:KK20::KK20::KK20:

Belki sen ünlü birisindir haa, hani ünlüleri konuşmayı her kes sever:KK1::KK1::KK1:

Ama ben asla kendi resmimi internete koymam ki. Siz de beni çiçek gibi düşünürsünüz artık. ben de sadece çiçek resimleri var da:KK9::KK9::KK9:

:KK1::KK1::KK1::KK1:
Evet hepimiz birer çiçeğiz :)

evet bak bu aklıma gelmemiştii zaten biraz garip karşılayabilirsiniz belki ama belirli birkaç kişi dışında herkesi şuan kabul etmedim evime müsait değil dedirttim.biraz zaman geçsin istiyorumm ben çok sıkıntılar çektimm her anlamda. rabbim korusun düşmana fırsat vermesinnn

en iyisini yapmıssın canım Rabbim korusun seni heralde siz akrabalarla yakın oturuyorsunuz akrabalarla yakın oturmak iyi ama işte boyle kotu yönleride olabiliyor

en iyisini yapmıssın canım Rabbim korusun seni heralde siz akrabalarla yakın oturuyorsunuz akrabalarla yakın oturmak iyi ama işte boyle kotu yönleride olabiliyor

canım burda doğdum büyüdüm burda da evlendim annemlerle aramızda 10 dk lık yol var.hem eşim tarafından hem benim taraftan elini sallasan akrabaya çarparsın heralde:KK1::KK1:
yakın olmak akrabalarla bence berbat bişeyyy:KK20::KK20:

Selam Arkadaslar Rabbim oncelikle tedavi ve baslayacak ve anne adaylarinin yardimcisi olsun ins.Bende memorial Annesiyim sukrolsun Allah nasip ederse tekrardan baslayacagim hormonlarim duzelirse halen irtibat icindeyim.
Canim incim sen nasilsin ufukta tedavuin varmi Rabbim muaffak eylesin Yuce Rabbim bu ugurda grasan herkezin yuzunu guldursun kucaklarini ellerini bos cevirmesin ins tedaviye baslayacak olan kardesleriminde dogru adreste olduklarini ictenlile soyluyorum.
Allahim herdaim yar ve yardimcimiz olsun ins Aminn

canım daha önceden çok göz önünde olan bir insandım.ben kendi çapımda kuranı kerim okuyorumm brisi okutacağı zaman çağırırdı beni bende kıramaz giderdimm.ama göz önünden kaybolalı 2 sene oldu.
Yok yok bu insanlar cok merakli....mikrodaki dert ben de de varda...birgun ortada gorunmesem hemen dedikodu bide yalova cok kucuk bi yer bizi de herkes taniyo gelsin dedikodularrr

Selam Arkadaslar Rabbim oncelikle tedavi ve baslayacak ve anne adaylarinin yardimcisi olsun ins.Bende memorial Annesiyim sukrolsun Allah nasip ederse tekrardan baslayacagim hormonlarim duzelirse halen irtibat icindeyim.
Canim incim sen nasilsin ufukta tedavuin varmi Rabbim muaffak eylesin Yuce Rabbim bu ugurda grasan herkezin yuzunu guldursun kucaklarini ellerini bos cevirmesin ins tedaviye baslayacak olan kardesleriminde dogru adreste olduklarini ictenlile soyluyorum.

maşallah kaç yaşında bebeğiniz ilk denemenizdemi oldu .allah analı babalı büyütsün inş...

Kizlarrr herkese merhaba :) laparoskopiden korkan arkadaslar icin tecrubemi paylaşmak istedim sizlerle.ben Ekim ayında endometriozis nedeniyle lap oldum Semra hoca yaptı.inanin korkulacak hiç bişey yok sonrası da çok rahat geçiyor.ben istanbul disından gelmiştim ve okalar iyiydimki ertesi gün sabah yola bile çıkabildim.zaten o gün ayağa kalkiyosunuz korkmayın stres yapmayın nolur. Hepimizin hakkında hayırlısı olur inşallah:)

Merhaba nilcim :) Çoktandır yoksun. Nasılsın? Minik kuzun nasıl?
Allah razı olsun. Haftaya çarşamba belli olacak tedavi sürecim canım. Ufak bir operasyon geçirdiğim için bu kadar süre beklemek zorunda kaldım. Bakalım inşaallah vakit yaklaşmıştır :)

maşallah kaç yaşında bebeğiniz ilk denemenizdemi oldu .allah analı babalı büyütsün inş...

Mikrom nil'in yanlış hatırlamıyorsam 19 yıl sonra oldu bebeği. Oğluna bir kardeş istediği için yeniden başlayacak inşaallah...

X