Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canım benimde 3. günüm cumartesi başlamıştım tedaviye. kan verdim ve hormon değerlerime göre başladık. reçeni yazıyor doktor.zaten çook kolay bi süreç rahat sakin.

ayy nasıl mutlu ettin almina sabahtan beri elimde takvim evirip çeviriyorum dua ediyorum hafta sonuna gelmesin diye çok teşekkür ederim tatlım allah razı olsun

denturum lütfennnşöyle bir silkin bakalımm doktorlar hiç böyle bişeyi gözardı ederlermi kuzummm.senin eve bebekle dönmen aynı zamanda onlarında başarısı.ve nihayetinde hepside vicdan sahibi insanlar kuzum.böyle birşeyi kimse yapmazz ben 8.haftaya kadar bekledimde noldu öncekinde yine görünmedi yine görünmedi.ben hep hayaller peşinde bu süreyi dahada uzattım ama sonuç değişmedii.güvencin yine sağlam olsun .ben merkeze önceden de gitmiş biri olarak şimdiki herşey daha farklı emin ol ilgi alaka labaratuar bu sefer olacak allahın izniyle.beni göz önüne al.yaşadıklarım az şeymi.sen yine doktoruma ve merkeze güvennn

bu vesveselerim birgün beni yiyip bitiricek allahım en ufak bişeyde kuruntu yapıyorum kendime o günler aklıma geliyor ya mikrocum benimkisi garipti güzelim yumurta toplanmasına rağmen o kadar çok tumurta vardı ki keseyi zorla buluyorlardı hemen o aklıma geliyor kese o yumurtaların içinde gelişemedi doktorum yok öyle birşey diyor ama ben kendimi ona inandırmışım ya içimde hala kalmış evet canım örnek almazmıyım ben seni dedim ya benim güven kaybetme gibi lüksüm yok olamaz çünkü burdan başka daha iyi bir yer yok ve ben burda mutlu sona kadar devam edicem allahın izniyle

Allahtan hayılrısını dıle canım
daha once ıkı kez bu evreye kadar gelıp
pozıtıf sonuc alamamıstım
dun dızlerım tıtrıyordu korkudan
Allah dogru zamanda saglıkla nasıp etsın denturcum dua ıle sabır ıle kal cnm

tabi insan ister istemez takıntı yapıyor ama rahat ol inş.. bu sefer boş dönen olmayacakkkk canlarrrsen ,inci,akasya,diğerleriiii.....

sağol canım sizde bir daha hiç ayrılmayın ömür boyu cnm sen hastane işi ne yaptın karar verdin mi memorıalle devam edicekmisin

Hıl burumun yanındaydım sımdı denız cok seker mınıcık bır oglan bı gorsenız ..kızımızı goremedım getırmedıler benımde malum vaktım yok.bızden haberler bu kadar

hilbur görmesin kafamı kırar çok kızıyordu bana :)) mikrocum inşallah bekleyin bizi :))

o zaman hadi hemen toparlann hocandan fırça yeme

Hıl burumun yanındaydım sımdı denız cok seker mınıcık bır oglan bı gorsenız ..kızımızı goremedım getırmedıler benımde malum vaktım yok.bızden haberler bu kadar

ben de bugün görücem allahın izniyle seninle karşılaşamadık ama canım sonucun nasıl çıktı

micro canım sana canı gönülden katılıyorum. bugün senden gelecek güzel haberleride sabırsızlıkla bekliyorum canım.

bende kuzum benden gelecek haberleri bekliyorummm

o zaman hadi hemen toparlann hocandan fırça yeme

ben de bugün görücem allahın izniyle seninle karşılaşamadık ama canım sonucun nasıl çıktı

bende kuzum benden gelecek haberleri bekliyorummm

hocam şimdi çok meşgul :)) minik paşasıyla kızını bekliyor görmez beni :)) ama iyiyim geçti gitti olan oldu bu saatten sonra ahlayıp vahlamakla elime birşey geçmez onun yerine dahada umutlanıcam :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…