Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

off canım ya o kadar hakkettiniz ki anne olmayı inşallah bundan sonra ne sizler nede kuzularınız üzüntü yüzü görmesin
amin canım butun ısteyenler hep dualarımda

senin kaçıncı denemendi canımm.ama rabbim bu sefer yüzünü güldürdü daim olsun inşiş.. seni ve meleklerini korusunn rabbimmm
Amin mıkrocum. dıger yazdıklarım dogal yolla olmustu bos kese ve dıs gebelık.. ayrıca endometrıozıs hastasıyım tuplerımın durumu kıstlerden berbat oldu bıdaha normal yolla gebe kalamadım . esımde de morfolojı sorunu cıktı sonradan ..
son endometrıozıs amelıyatımdan once bı aşılama denemıstım o da tutmamıstı
bu ılk tup denememızdı
myomlar cıkolata kıstlerı Allahım sonunda sabrımızı taçlandırdı.

amin canım butun ısteyenler hep dualarımda

Amin mıkrocum. dıger yazdıklarım dogal yolla olmustu bos kese ve dıs gebelık.. ayrıca endometrıozıs hastasıyım tuplerımın durumu kıstlerden berbat oldu bıdaha normal yolla gebe kalamadım . esımde de morfolojı sorunu cıktı sonradan ..
son endometrıozıs amelıyatımdan once bı aşılama denemıstım o da tutmamıstı
bu ılk tup denememızdı
myomlar cıkolata kıstlerı Allahım sonunda sabrımızı taçlandırdı.

rabbime sonsuzz şükürlerr olsunn dün memorıalemi gittin canım sennn

şişşşttt çaktırma mikro :))

ne alcann bana :KK1::KK1::KK1:

dentur lütfen olumsuz düşünceleri kafandan sil geçmiş geçmişte kaldı biz drlardan daha iyi bilemeyiz her ne olduysa bu senin kaderindi ve seni olgunlaştırıp daha dayanıklı hale getirdi inş bu sefer çok güzel olucak artık lütfen o kötü olayı hiç irdeleme..

dentur lütfen olumsuz düşünceleri kafandan sil geçmiş geçmişte kaldı biz drlardan daha iyi bilemeyiz her ne olduysa bu senin kaderindi ve seni olgunlaştırıp daha dayanıklı hale getirdi inş bu sefer çok güzel olucak artık lütfen o kötü olayı hiç irdeleme..

canım benm evet çok haklısın açmayalım eski defterleri :))

çok şükür mikro ve happy beni aratmamış....

kızım gelcek şimdi valla sana koca bi fırça arcektim ama:)

tuğçe geldi saolsun bu arada...çok memnun olduk deniz ve ben... şimdide derinde gelsin mikromuzu bekliycez...

X